Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vule_89 View Post
    A kada sudije kradu Mancester onda cutite...
    Kada budu krali pricacemo.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vule_89 View Post
      A kada sudije kradu Mancester onda cutite...
      Brate jesi ti ozbiljan ?
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Originally posted by Vule_89 View Post
        A kada sudije kradu Mancester onda cutite...
        Jaoj,reci mi zadnji put kada je United pokraden,ja cu ti reci 100 puta vise razloga kada se navlacilo za United.
        CZ-JK-Elton John-Diva

        Comment


        • Pi! Pi ! Smecari jedni lopovski! Nek idu u ... i Man. Utd. i sudija i komentatori i Malouda i svi!!!!
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Prezadovoljan sam s ovim, bravo momci!
            Dakle, dosta lose prvo poluvrijeme s obje strane. Mi smo imali sjajnu sansu ali Ivanovic je presjekao onu loptu i nista. Chelsea je poveo na dosta sretan nacin ali jbg, sreca prati velike i hrabre. Mata je dao fenomenalan pogodak, zaista bravo. Eh, usao je Scholes i Rooney je smanjio na 3:2 a onda je i Torres promasio odlicnu sansu. Kazna je stigla u 84 minuti kada je miljenik Chica pogodio. Isto tako, De Gea je pokazao da je zaista kvalitetan, mnogo drugih golmana nebi skinulo onaj slobodnjak ali on jeste, i takodjer jos jedan sut na kraju.
            Navijaci Chelsea a i Chelsea ne smije iz tekme u tekmu govoriti "proradit ce Torres, ovo, ono i slicno". Jednostavno, to govore vec dosta vremena ali nista i krajnje je vrijeme da nadju nekoga drugog ako ode Drogba.

            Comment


            • Ma nije kriv Mancester,sudija je svirao,mani te se nas,sta mi imao sa budalom,koja svira nepostojece penale.
              Pa ono je bruka svirati,oba penala.
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Ljudi sta je to uradio Webb?Po komentarima vidim da je opet briljirao,po ko zna koji put ''gle cuda'' u korist Junajteda.
                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                Comment


                • fanta, skini snimak i pogledaj utakmicu

                  Comment


                  • Webb ce na sve to reci: "Ne, to nisam ja. To je moja schauma."
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Originally posted by Fanta View Post
                      Prezadovoljan sam s ovim, bravo momci!
                      Dakle, dosta lose prvo poluvrijeme s obje strane. Mi smo imali sjajnu sansu ali Ivanovic je presjekao onu loptu i nista. Chelsea je poveo na dosta sretan nacin ali jbg, sreca prati velike i hrabre. Mata je dao fenomenalan pogodak, zaista bravo. Eh, usao je Scholes i Rooney je smanjio na 3:2 a onda je i Torres promasio odlicnu sansu. Kazna je stigla u 84 minuti kada je miljenik Chica pogodio. Isto tako, De Gea je pokazao da je zaista kvalitetan, mnogo drugih golmana nebi skinulo onaj slobodnjak ali on jeste, i takodjer jos jedan sut na kraju.
                      Navijaci Chelsea a i Chelsea ne smije iz tekme u tekmu govoriti "proradit ce Torres, ovo, ono i slicno". Jednostavno, to govore vec dosta vremena ali nista i krajnje je vrijeme da nadju nekoga drugog ako ode Drogba.

                      Zanimljivo sve si spomenuo osim 2 penala ???

                      Comment


                      • Originally posted by Kalu View Post
                        Jaoj,reci mi zadnji put kada je United pokraden,ja cu ti reci 100 puta vise razloga kada se navlacilo za United.
                        Protiv NjukaslaAjde da zavrsimo sa ovim,ne znam zasto sam uopste poceo rasparavu Celsi je morao da sacuva prednost...

                        Comment


                        • Dobro nije svirao igracima Celsija 3 sekunde u sesnaestercu.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Fanta View Post
                            Prezadovoljan sam s ovim, bravo momci!
                            Dakle, dosta lose prvo poluvrijeme s obje strane. Mi smo imali sjajnu sansu ali Ivanovic je presjekao onu loptu i nista. Chelsea je poveo na dosta sretan nacin ali jbg, sreca prati velike i hrabre. Mata je dao fenomenalan pogodak, zaista bravo. Eh, usao je Scholes i Rooney je smanjio na 3:2 a onda je i Torres promasio odlicnu sansu. Kazna je stigla u 84 minuti kada je miljenik Chica pogodio. Isto tako, De Gea je pokazao da je zaista kvalitetan, mnogo drugih golmana nebi skinulo onaj slobodnjak ali on jeste, i takodjer jos jedan sut na kraju.
                            Navijaci Chelsea a i Chelsea ne smije iz tekme u tekmu govoriti "proradit ce Torres, ovo, ono i slicno". Jednostavno, to govore vec dosta vremena ali nista i krajnje je vrijeme da nadju nekoga drugog ako ode Drogba.
                            Bravo momak i ja kazem,sta ti uzimas reci mi molim te
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • 17% of the penalties Howard Webb has given in the Premier League have been awarded to Man United.
                              Zanimljiv podatak
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Dobro nije svirao igracima Celsija 3 sekunde u sesnaestercu.
                                Cudi me da je Bosingwa igrao citavu utakmicu, a svi znamo da covjek ima 3 obrve. Promaklo Webbu...
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X