Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Suarez je isao sa namerom da povredi Parkera...

    Comment


    • Po meni ovo je bilo ocigledno da li smo u opste povezali dve pobede ove sezone -.-

      Ma Carroll je sve popravio osim zavrsnice -.- pajser
      Last edited by Casiraghi; 06-02-12, 21:56.

      Comment


      • Bale svakako nije imao svoje vece...
        Suarez se vratio, ali nista preterano pokazao nije osim ono udaranje Parkera.

        Prosecna utakmica... A Kerol je svakako promasio zanimanje, bolje da je otisao na rukomet!

        Comment


        • U zadnjih 10 minuta mogao je pasti po gol na obje strane. Tipican primjer jedne takticke utakmice.

          Ali na kraju i najrealniji rezultat.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • ovi mucenici iz liverpula gledali junajted sinoc, pa skacu na sudiju kod svakog kontakta u 16, prejadno... izjednacena utakmica, Totenhem igrao dosta tecnije i sigurnije, liverpul bunario,0:0 najposteniji igrac. sudija propustio da da 2 crvena kartona, skrtelu drugi zuti i suarezu direktan, mozda i treci parkeru, nisam siguran. modric i kajl voker igraci utakmice

            Comment


            • Vrlo nezanimljiva utakmica.Liverpool jalovo napadao Tottenham isao na bod a na kraju je cak mogao i do tri doci.I opet smo fulili 2-3 izvanredne sanse.Skrtel odlican u Liverpoolu bez greske je odigrao,a sa druge strane Walker fenomenalan bio na desnom boku blistava je buducnost pred njim.Valjda Suarez pocne protiv Uniteda jer je evidentno da smo sa njim jaci bar 20%.
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Modric je fantastican, niko ne moze da mu uzme loptu!
                Odlican pregled igre, i sve kod njega izgleda laganica i sve tecno ide...

                Nazalost falili su Lenon i VdV... Sa Lenonom bi svakako bili opasniji po krilima, a ovako je morao Bale konstantno da menja strane.

                Comment


                • Nevjerovatno kako lose igramo kod kuce...
                  When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • Nama je igra dobra SAMO je zavrsnica losa

                    Comment








                    • TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Ovo je jedna od najslabijih partija totenhema u sezoni. Bejl najlosiji na terenu. a uz njega i Ekoto. Al samim tim da je ovo mozda najslabija utakmica totenhema, to vise govori kakav je liverpul. Kao da je totenhem od pocetka igrao na 0:0. Mnogo je falio Rednap totnhemu. Jer izgraci izgleda nemaju neki preveliki respekt prema ovoj dvojici.
                        Last edited by miki7878; 06-02-12, 22:48.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by miki7878 View Post
                          Ovo je jedna od najslabijih partija totenhema u sezoni. Bejl najlosiji na terenu. a uz njega i Ekoto. Al samim tim da je ovo mozda najslabija utakmica totenhema, to vise govori kakav je liverpul. Kao da je totenhem od pocetka igrao na 0:0. Mnogo je falio Rednap totnhemu. Jer izgraci izgleda nemaju neki preveliki respekt prema ovoj dvojici.
                          Da nije onako jadan koliko ga ti prikazujes.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                            Da nije onako jadan koliko ga ti prikazujes.
                            Nas bi danas i bolton pobedio!! A sad sto ti nesto neces da priznas.....
                            sigpic

                            Comment


                            • Znaci ovo nema nikakve veze sa Liverpool-om nego sa vama?Ma ja ustali vam igraci na lijevu nogu,a da ste imali dobar dan ovo bi dobili 3-4 razlike.Shvati da ove sezone niko nije dobio na Anfieldu pa ni jaci timovi od vas i da je Tottenham dosao po bod ovde.Jesi pomislio ijednog trenutka da je Bale bio neprimjetan jer je dobro cuvan od igraca Liverpoola a ne samo zato sto ga nije islo.
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Dali smo samo 6 golova manje od predzadnjeg Blekburna
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X