Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Idemo
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Ko bi drugi dao gol,nego Persi...

      Comment


      • Imagine being a Swansea fan, watching @Persie_Official skinning you in first 5ms, and Thierry laughing on the bench, waiting to do the same.
        Pierce Morgan
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • pa da penal a za nas nije sviran i to ako se ne varam u 3 utakmice

          Comment


          • Bio je penal sto jes jes
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Originally posted by Gangrena View Post
              Anri ne igra prvu al je na klupi
              Car,legenda ali je bolje tako,vidio si kako se umorio protiv Leedsa za onih 20-ak minuta,bolje je ovako da se cuva kad je potreban,nije vise tako spreman kao nekad,slabija liga u kojoj igra,godine,svasta je razlog tome,ali je to sto je on tu dovoljan motiv za neke igrace
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • pa rekao je wenger da henry nije spreman za celu utakmicu da odigra,ovako ako zatreba da udje i da gol

                Comment


                • Ma ja mislim da moze izdrzati celu kad moze u Red Bullsu moze i ovde ali je malo glupo zapostavljati neke prvotimce ...

                  Nego sto nam se rastrcao Benajun ima crkne do poluvremena
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Originally posted by Gangrena View Post
                    Ma ja mislim da moze izdrzati celu kad moze u Red Bullsu moze i ovde ali je malo glupo zapostavljati neke prvotimce ...

                    Nego sto nam se rastrcao Benajun ima crkne do poluvremena
                    20 minuta ovde ti je teze nego 90 u onoj sprdnji od MLS-a, tempo ispod JSL.
                    sigpic

                    Comment


                    • Da li je moguce da je van Persie nesto promasio...
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Dozivecu srcku od ovog Walcott-a
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          E kad sam ja to rekao... (naravno odnosi se na ovu sezonu)
                          ja bogami to mislim od prosle sezone, odigrao je neverovatno, pamtim dobro onaj pas protiv Blekburna za nespretnog Lovenkrandsa, mislim da na YT postoji taj klip sa nazivom "pass of the season"

                          Comment


                          • Ramsey potpisao ugovor za Swansea bravo legendo -.- Sad ce Miki i Duka da me urnisu

                            Henry coming on
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Ne znam sta se sa Arsenalom desava, dosta lose stoje u nastavku. A Swansea igra zaista dopadljiv fudbal. Dobro mjesto za Josha da stekne iskustvo.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • ovde ako arsenal izvuce bod bice dobro,da ne poverujem da nisu izveli do sad ni jedan korner,a u posedu lopte su dosta bolji,stoga sta ovde treba da se desi da arsenal pobedi ili barem uzme bod

                                Comment

                                Working...
                                X