Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • a kako da ne bude kikseva,kad se jos ni otrijeznili nisu


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Proslo put me Liverpul nije iznevjerio kada sam navijao za njih, nadam se da ce i sada biti ista situacija
      Inace, Mancini je izjavio da ga je poraz od Sunderlanda potpuno srozao i da ne zna sta ce vise sam... tako da se mozda nesto moze veceras uraditi na Etihadu

      YNWA! :P

      Comment


      • Ako je istina to da je poraz od Sunderlanda srozao Mancinija, pa sta bi onda trebali ovi nasi pociniti? Boasa objesiti a igrace na strijeljanje...
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Haha
          Jbg Siti je ekipa koja se jos nije navikla na ovakve poraze Za Celzi se ne brinem, oni ce se srediti vec nekako :P

          Comment


          • mozda zvuci sasavo al liverpul ima velike sanse da gradjanima zada jos 1 sladak poraz

            Comment


            • naravno, ipak je to Liverpul ekipa koja izgubi od Fulhama, ali zato dobije 2 puta Celzija, Arsenala, i sve ostale teske protivnike :P

              Comment


              • Evo kako izgleda tabela TOP6 ekipa posle prvog dela sezone gde se racunaju samo njihovi medjusobni mecevi:

                1. Mancester Siti 10; 14:5
                2. Mancester Junajted 10; 16:10
                3. Liverpul 8; 6:7
                4. Totenhem 7; 8:10
                5. Celsi 4; 8:12
                6. Arsenal 3; 8:16

                Nece lepo da se uravnotezi iz ko zna kog razloga pa ne zamerite sto ne izgleda preglednije.
                Last edited by Casiraghi; 03-01-12, 15:37.
                sigpic

                Comment


                • Chelsea je odigrao derbije tragikomcino,sreca pa brat Clichy dobi crveni i Lescott odigra rukama,inace ne bi onda bila 3 boda

                  Kakve su sanse Liverpool-u protiv velikog Roberta Mancini-ja i njegovih maestralnih taktika
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Kakve su sanse Liverpool-u protiv velikog Roberta Mancini-ja i njegovih maestralnih taktika
                    S obzirom na to da mnogi ocekuju da iznenadimo i dobijemo verovatno ce Siti dobiti.
                    sigpic

                    Comment


                    • Pa ne znam,objektivno ovaj mec je Liverpool-u dosao u pravo vrijeme bez obzira na okolnosti s kojima se suocavaju,jer City igra najlosije od pocetka prvenstva,bice zanimljivo veceras
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Pa ne znam,objektivno ovaj mec je Liverpool-u dosao u pravo vrijeme bez obzira na okolnosti s kojima se suocavaju,jer City igra najlosije od pocetka prvenstva,bice zanimljivo veceras
                        Sve to stoji ali kad god neko ocekuje nesto od nas podbacimo, videcemo da li ce Stivi i to da promeni.
                        sigpic

                        Comment


                        • Za City je najbolje kad taj strucnjak ne misli, jer cim pocne misliti i igrati se Mou-a, to izadje na sastav koji je ocajan. Veceras ce bezbeli poceti sa Silva-om, Aguero-om i onda se namece da ce u napadu igrati njegov sin. Dzeko je klupa u ovoj tekmi.

                          Volio bi da ih Liverpool razbije veceras i da najludji igrac lige Bellamy bude strijelac.


                          Na kraju ocekujem kod rezultata kad Liverpool bude vodio izmjenu strucnjaka napadac(van)-odbranbeni(ulazi).

                          Comment


                          • Originally posted by danijelkr View Post
                            Za City je najbolje kad taj strucnjak ne misli, jer cim pocne misliti i igrati se Mou-a, to izadje na sastav koji je ocajan. Veceras ce bezbeli poceti sa Silva-om, Aguero-om i onda se namece da ce u napadu igrati njegov sin. Dzeko je klupa u ovoj tekmi.

                            Volio bi da ih Liverpool razbije veceras i da najludji igrac lige Bellamy bude strijelac.


                            Na kraju ocekujem kod rezultata kad Liverpool bude vodio izmjenu strucnjaka napadac(van)-odbranbeni(ulazi).
                            Bellars je povredjen izasao sa terena protiv Njukastla, videcemo da li ce biti spreman.
                            sigpic

                            Comment


                            • Nisam znao za to. Nek bilo ko zabije, samo da City izgubi toliko su mi se zgadili i njihov trener da im zelim sve najgore .

                              Comment


                              • Ma ima Kenny da odrzi lekciju dizelasima veceras;)
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X