Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Ja sam mislio u jednom trenutku kada je presao u Liverpool da ce biti TOP 3 na svijetu sto se napadaca tice,fizicki superioran i dominantan u svakom smislu,jeste radio svakakve gluposti u zivotu ali onaj lom noge je bio jako tezak i na psihickom stanju ga je unazadio,ipak mislim da je uprkos tome morao bolje,steta za njega,ali je meni uvijek drago kad vidim da je dao go...

    EDIT:Mislim na Cisse-a,ne na ovog drugog
    Ko zna sta bi meni bilo u glavi da polomim nogu na prijateljskoj utakmici protiv Kine koja je bila priprema pred veliko takmicenje
    P.S. Jos je on jadnicak 2 puta lomio nogu
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Originally posted by FresHMaN91 View Post
      Sve je vec dogovoreno, Martin O'Nil je novi menadzer Sunderlanda...;)
      Originally posted by Maric91 View Post
      Ako se ja ne varam, on je izjavio da zeli malo da se odmori od engleskog fudbala i da nece odmah traziti novi angazman.
      Ocekujemvec od sledece sezone, ako ne vec i ove, plasman u gornju polovinu tabele.
      Originally posted by FresHMaN91 View Post
      Pa ako ga puste, covek je realno medju najboljim menadzerima na ostrvu, cudi me da je ovoliko dugo trebalo nekom timu da mu ponudi posao...
      Da su ga pustili u Vili da radi na svoj nacin jos godinu dana, otisao bi 100 posto u LS, al sta je tu je...
      Originally posted by Fanta View Post
      Meni jako drag trener, takodjer mi je zao sto je otisao iz Vile a sada se nadam da ce Sunderland kolko-tolko izvaditi iz ovoga
      Originally posted by FresHMaN91 View Post
      Boze koji je genije O'Neill, sta covek uradi od Sunderlenda sunce ti jbem...
      Koga mi to lazemo, ovo je dobar deo nas ocekivao da ce se desiti.
      A i nema velike razlike u PL izmedju osmog i petnaestog-sesnaestog mesta, povezes par pobeda i eto te na osmom mestu.

      Od kada ih je on preuzeo imaju skor od 6 pobede, 1 remija i dva poraza i to od Celzija i Totenhema, a treba na pomenuti da su dobili Siti na kraju meca.
      Sa velikim nestrpljenjem iscekujem utakmicu Njukasl-Sanderlend koja ce biti za nekih mesec dana.

      Comment


      • Ko ce suditi Celsi-Junajted?Samo da nije Etkinson...

        Comment


        • Originally posted by Powerslave View Post
          Ko ce suditi Celsi-Junajted?Samo da nije Etkinson...
          Mislim da je Webb.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Originally posted by tata Mumi View Post
            Mislim da je Webb.
            onda nema zime za mancester
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • Originally posted by prskaj View Post
              onda nema zime za mancester
              Nema zime za njih kako god okrenes. Nisu u nekoj formi, ali smo mi duplo gori. Tako da oni nakon toliko godina, po meni, imaju blagu prednost na Bridge-u. Eto i to se moralo dozivjeti, ali sta ces...

              Nije ovo nista sigurno, ali sam procitao negdje da bi on trebao biti sudija.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Originally posted by Powerslave View Post
                Ko ce suditi Celsi-Junajted?Samo da nije Etkinson...
                Zna se ko sudi Mancesteru derbije dobri stari Webb
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Ma jasno da je Ferguson odrijesio kesu i obezbijedio svog sudiju,jer drugacije ne bi mogli dobiti.

                  Comment


                  • Zna se da je Mancester uzeo(platio) ovih 19.titula,a kaparisali su ovu 20.-u
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Ja to nisam reko sta grizete odma
                      Last edited by Lord Gangarić; 02-02-12, 13:51.
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • chisto malo podsjecanje;)



                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Pa za Webb-a svaki mec govorite da nam daje,ne daje nam Web nista nego smo mi institucija,a vi to nikako a shvatite
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Originally posted by manda View Post
                            Pa za Webb-a svaki mec govorite da nam daje,ne daje nam Web nista nego smo mi institucija,a vi to nikako a shvatite
                            Ja sam milion puta cestitao na svim uspesima ali ono sto je Veb radio poslednja 3 derbija na OT je kriminalno.

                            Evo za sta je svirao penal a ne mogu sad da nadjem sliku gde je okrenut ledjima i momentalno se okrece i pokazuje crveni Dzerardu jer je uzeo cistu loptu.

                            Last edited by Casiraghi; 02-02-12, 15:00.
                            sigpic

                            Comment


                            • Uzmali su i nama bodove,ali mi smo dzekovi i kada nas ostecuju i kada mi dobijamo korsit od tog ostecivanja,sutimo,mi igramo fudbal,nas to ne intersuje
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Originally posted by manda View Post
                                Uzmali su i nama bodove,ali mi smo dzekovi i kada nas ostecuju i kada mi dobijamo korsit od tog ostecivanja,sutimo,mi igramo fudbal,nas to ne intersuje
                                Kukali ste na sav glas za jedan nesviran penal protiv Stouka a kad ste dali dva iz ofsajda Celsiju onda ste velicali igru, bili institucija cak iako je Celsi bio u najmanju ruku egal.

                                Dzekovi nema sta.
                                Last edited by Casiraghi; 02-02-12, 15:10.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X