Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da se ogradim od ranijih komentara, ne navijam za Totenhem. Što se tiče tih 40 miliona, ludost je plaćati tolike pare za njega. Nije loš igrač, ali 40 miliona... Vrlo interesantno da su ponude za Modrića jednake kao i ponude za Bejla. Bejl vredi 35, Modrić 20 miliona.

    Comment


    • Originally posted by ReljaPL View Post
      Da se ogradim od ranijih komentara, ne navijam za Totenhem. Što se tiče tih 40 miliona, ludost je plaćati tolike pare za njega. Nije loš igrač, ali 40 miliona... Vrlo interesantno da su ponude za Modrića jednake kao i ponude za Bejla. Bejl vredi 35, Modrić 20 miliona.
      Tolko oni vrede (mozda Modric malo vise). Al ko danas prodaje igraca po ceni?! prim. Kerol,Tores....
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by ReljaPL View Post
        Da se ogradim od ranijih komentara, ne navijam za Totenhem. Što se tiče tih 40 miliona, ludost je plaćati tolike pare za njega. Nije loš igrač, ali 40 miliona... Vrlo interesantno da su ponude za Modrića jednake kao i ponude za Bejla. Bejl vredi 35, Modrić 20 miliona.
        To si trebao odma da kazes mi vec spremili nozeve
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Originally posted by Gangrena View Post
          To si trebao odma da kazes mi vec spremili nozeve
          Za rostilj?
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by ReljaPL View Post
            Da se ogradim od ranijih komentara, ne navijam za Totenhem. Što se tiče tih 40 miliona, ludost je plaćati tolike pare za njega. Nije loš igrač, ali 40 miliona... Vrlo interesantno da su ponude za Modrića jednake kao i ponude za Bejla. Bejl vredi 35, Modrić 20 miliona.
            A oglasi se covece za koga navijas, da znamo kako da se postavimo.

            Ljudi, jesam ja jedini primetio majstorije Ruiza i one fenomenalne pasove ili vas ima jos. Lose je startovao ali u poslednje vreme covek kida i glavni je razlog(uz Jola naravno)sto Fulam igra mnogo lepsi fudbal nego za vreme Hodzsona i Hjuza.
            sigpic

            Comment


            • Al' nas ovaj ReljaPL iscima sve...

              Jeste, Ruiz se dosta popravio. A generalno, Fulham igra fin fudbal i ako ovako nastave, trebali bi doci do gornjeg dijela tabele, a i mjesto im je tu.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Njega je ljetos htio i Wenger ali ga eto nije doveo,lik je odlican igrac,zapazio sam to i ja odavno,nema bas puno onakvih igraca,vrlo je lucidan
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Nek se odmah zna da svaki novi navijac Totenhema koji dodje ovdje na forum, mora proci kroz resetanje navijaca Arsenala, UTDa, Celzija i Liverpua.
                  Ako se pokaze da je dobar onda je prosao :P

                  Comment


                  • Originally posted by Fanta View Post
                    Nek se odmah zna da svaki novi navijac Totenhema koji dodje ovdje na forum, mora proci kroz resetanje navijaca Arsenala, UTDa, Celzija i Liverpua.
                    Ako se pokaze da je dobar onda je prosao :P
                    Resetanje? Nesto kao Lindegaard juce?
                    sigpic

                    Comment


                    • Nesto kao Fridel u avgustu bih pre reko.

                      Comment


                      • Originally posted by Maric91 View Post
                        Nesto kao Fridel u avgustu bih pre reko.
                        Kad se to desilo bilo je 35 stepeni. A sada je Januar.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by miki7878 View Post
                          Resetanje? Nesto kao Lindegaard juce?
                          Ne, resetanje u stilu Edina Dzeke sa WHL-a

                          edit: jesam li ja to 700ti post posvetio igracu Sitija i Totenhemu ? O MOJ BOZEEE.

                          Comment


                          • Originally posted by Fanta View Post
                            Ne, resetanje u stilu Edina Dzeke sa WHL-a

                            edit: jesam li ja to 700ti post posvetio igracu Sitija i Totenhemu ? O MOJ BOZEEE.
                            Sa WHL-a ili Old Traforda?
                            sigpic

                            Comment


                            • Za nesto vise od dve nedelje Totenhem gostuje Sitiju, posle toga cemo pricati o njihovim sampionskim ambicijama.
                              35 stepeni u Engleskoj u 9 sati uvece?
                              Ko zna sta ih je tog dana pogodilo.Pobedite vi meni lepo Everton za nedelju dana, pa da budete ravni sa Junajtedom.Uvek vam je Everton znao skidati bitne bodove.Moze Junajted gubiti i 10:0 od Vigana, al dzaba kada su ispred Totenhema.

                              Comment


                              • Originally posted by Maric91 View Post
                                Za nesto vise od dve nedelje Totenhem gostuje Sitiju, posle toga cemo pricati o njihovim sampionskim ambicijama.
                                35 stepeni u Engleskoj u 9 sati uvece?
                                Ko zna sta ih je tog dana pogodilo.Pobedite vi meni lepo, Everton za nedelju dana, pa da budete ravni.Uvek vam je Everton znao skidati bitne bodove.
                                Utakmica je bila po danu prilicno sam siguran,Miki jeste karikirao s 35 stepeni ali je svakako temperatura bila visoka

                                Koliko god ih poricali Totteham je tu,samo ih jebe sirina igrackog kadra koja je mala,evo citam na dailymail-u da hoce Sambu i Musu Sow-a iz Lille-a,kao sto i Arsenal hoce ovog napadaca
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X