Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dve reci...Martin O'Nil.

    Comment


    • Pobeda. Al kako teska! Ocigledan mali pad forme. Jos se i Galas i Sandro povredili. Odlepili smo se malo timovima ispod nas.
      sigpic

      Comment


      • Totenhem ostvario bitnu pobedu, a bio je dosta težak meč... Sjajno se snašao Defo...
        Nego pre koju godinu je kamera na WHL bila visoko, sada je nisko, nikako da nadju neku pravu meru. Nije neki pogled dobar za kameru na ovom stadionu...

        Jaja Ture kida, ima ga svugde. Od Liverpula očekujem bolje partije u drugom delu sezone, doveli su dosta novih igrača letos, pa ajde da im damo vremena. A rezultat na ovom meču je očekivan. Mada da je Dauning iskoristio onu šansu na početku, možda bi sada bila druga priča...
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Originally posted by Krle View Post
          Totenhem ostvario bitnu pobedu, a bio je dosta težak meč... Sjajno se snašao Defo...
          Nego pre koju godinu je kamera na WHL bila visoko, sada je nisko, nikako da nadju neku pravu meru. Nije neki pogled dobar za kameru na ovom stadionu...

          Jaja Ture kida, ima ga svugde. Od Liverpula očekujem bolje partije u drugom delu sezone, doveli su dosta novih igrača letos, pa ajde da im damo vremena. A rezultat na ovom meču je očekivan. Mada da je Dauning iskoristio onu šansu na početku, možda bi sada bila druga priča...
          Slazem se za kameru, a Yaya je najbolji zadnji vezni u PL.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Potpuni ocaj, bice valjda bolje u narednim mecevima. Potrebno je najmanje jedno pojacanje u januaru.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Krle View Post
              Totenhem ostvario bitnu pobedu, a bio je dosta težak meč... Sjajno se snašao Defo...
              Nego pre koju godinu je kamera na WHL bila visoko, sada je nisko, nikako da nadju neku pravu meru. Nije neki pogled dobar za kameru na ovom stadionu...

              Jaja Ture kida, ima ga svugde. Od Liverpula očekujem bolje partije u drugom delu sezone, doveli su dosta novih igrača letos, pa ajde da im damo vremena. A rezultat na ovom meču je očekivan. Mada da je Dauning iskoristio onu šansu na početku, možda bi sada bila druga priča...
              Takva je bila kamera na Hajberiju, kad sam video odmah sam se setio. A na Vajt Hart Lejnu tek od skoro.

              Comment


              • Originally posted by tata Mumi View Post
                Slazem se za kameru, a Yaya je najbolji zadnji vezni u PL.
                On je mnogo vise od zadnjeg veznog, kao sto rece Krle - ima ga svuda po terenu. Nisam ga gledao cesto u Barsi, ali u City-ju pokazuje da je bas kompletan igrac, sa onakvim fizickim predispozicijama je bas zver...
                Inace veceras klasicna tekma Liverpoola, ne mogu da iskoriste sanse, a s druge strane protivnik svoje koristi.
                sigpic

                Comment


                • Liverpul napravio jednu jedinu sansu (Dauning), ostatak meca nista nisu uspeli da urade, Silva maestralan, odlicna partija Kompanija, kao i cele ekipe, steta sto Adam Dzonson ne dobija vise prilike, nego je uglavnom dzoker

                  Comment


                  • Za onakvog igrača kao što je Adam Džonson bi bilo mesta u svakom timu. Kada bi otišao iz Sitija mislim da bi procvetao još više... Šteta za njega da bude na klupi...
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Kuyt pokazuje iz utakmice u utakmicu da je njemu maksimum klupa,Reina nastavlja sa promjenljivom formom toplo hladno i daleko je to od onoga kako je branio prije 2-3 sezone.Downing da pogodi ono na pocetku pitanje je kako bi tekla utakmica,ali to je vec druga prica.Iako City nije nista skoro pokazao zasluzena pobjeda,Yaya i Kompany fenomenalni.Samo mi nije jasno zasto Bellamy nije igrao u ovom trenutku nas najbolji igrac uz Gerrarda.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Ne znam,meni je Adam Johnson limitiran igrac
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Jedva cekam da Dauning da gol, da padne neki sneg. Smesan mi je ovaj januar sa 10-ak stepeni. Ne znam kako je u gradovima zemalja bivse SFRJ ali u Beogradu je katastrofa toplo .

                          Tako Stjuarte, daj ga sto pre.
                          sigpic

                          Comment


                          • Kako sam Liverpul nije imao srece kod prvog gola. Prvo onaj promasaj a nakon toga glup gol Sitija, bez obzira to ne umanjuje ovu pobjedu Sitija. U nastavku su ih samo dotukli.

                            Comment


                            • Navijao sam za City zbog Arsenala(iz razloga da ih Liverpool ne preskoci na tabeli). Sta je sa Nasrijem ? Zasto nije igrao danas ?

                              Carroll se stvarno ni danas nije video. Vise je pokazao Maxi, ono malo vremena sto je igrao. Pre ce Torres proraditi od Carrolla, videcete.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Originally posted by Tony_G View Post
                                On je mnogo vise od zadnjeg veznog, kao sto rece Krle - ima ga svuda po terenu. Nisam ga gledao cesto u Barsi, ali u City-ju pokazuje da je bas kompletan igrac, sa onakvim fizickim predispozicijama je bas zver...
                                Inace veceras klasicna tekma Liverpoola, ne mogu da iskoriste sanse, a s druge strane protivnik svoje koristi.
                                Ma u Barceloni nije imao ovaku slobodu u igri,ma ni blizu,bio je klasicni zadnji vezni,trkac koji daje loptu prvom do sebe(Xavi ili Iniesta) i pravi prekrsaje kad protivnik ima kontranapad,nije imao ovako prostora za manevar

                                Koliko god da je dobar i u ofanzivnijim zadacima,vidljiva je automatski bila razlika izmedju njegove partije veceras i protiv Sunderlanda,zato sto je sada igrao Silva s kojim se on fantasticno nadopunjuje,ako je Yaya glavni kreativac u ekipi,nece na dobro izaci,mora neko tehnicki jaci pored njega igrati i on tada kida...
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X