Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma da sve smo oteli,zadnje 15-godina otmamo,i steta sto nismo i Barsu prevarili u finalu LS.
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Istina.Uspijeh Junajteda u poslednjih 20 godina se zasniva na kradji i prevari!
      Malo im je sto kradu za sebe,nego jos i placaju da se pokrade Liverpul kad god je to moguce

      Comment


      • Protiv Fulhama ili Newcastle-a (a mozda protiv oba tima) iz ofsajda golovi.
        sigpic

        Comment


        • @ Nash
          Jel Mancester zaluzio titulu prosle godine,ili su mu te dvije kradje donjele titulu?
          Manc je prosle godine bez premca bio,titula sigurno osvojena,i sada stavljati jedan gol iz offsajda,i neki penal ispred titule,a ovih 36.kola.
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Ja nisam to rekao ali i sami ste svesni da je prosle godine bilo mnogo utakmica gde ste imali pomoc sudija. To ne umanjuje cinjenicu da ste najbolji u Engleskoj trenutno ali ste imali pomoc.

              U medjusobnim duelima Mancestera i Liverpula kad god Veb sudi uvek nas osteti. Pogledajte listu poslednjih meceva kad on sudi i kad sudi bilo ko drugi i sve je jasno. Naravno, Liverpul je prica za sebe sa svojim sranjima i igrackim kadrom ali je cinjenica da je Veb zlo za nas i osteti nas cak i kad ne igramo protiv Mancestera, Totenhem prosle sezone najbolji primer.

              Originally posted by manda View Post
              @ Nash
              Jel Mancester zaluzio titulu prosle godine,ili su mu te dvije kradje donjele titulu?
              Manc je prosle godine bez premca bio,titula sigurno osvojena,i sada stavljati jedan gol iz offsajda,i neki penal ispred titule,a ovih 36.kola.
              Ja sam samo naveo 2 meca u ligi kao primer + FA Kup, nisam stavio Fulam, Njukastl gde su jos bili ofsajdi, pa nepostojeci penal protiv Vest Hema i tako. Bilo je tu dosta toga prosle sezone u svim mogucim mecevima svih ekipa, najvise kod Mancestera.
              Last edited by Casiraghi; 15-08-11, 14:58.
              sigpic

              Comment


              • Greske se desavaju,nama je titulu Celzi uzeo prije par godina,golom iz ofsajda,direktno je uticala na odluku titule,bio je 2.metra i sta mozes,to je dio fudbala da zajebes i zabijes i osvojis.
                Ma sada svaku malo greskicu gledati i na kraju se ponovo svede,ovi iz Manca igraju sa 12.igraca na terenu,i to mogu,po mambi i Nashu(naborojali su vec 5-6utakmica znaci 20bodova su nam poklonili za sada).
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • To za Veba je potpuno na mjestu.Svaki put vas otkine.
                  Isto to radi i Etkinson kada Junajted igra protiv Celsija...pa njega treba dozivotno maknuti iz lige...

                  Comment


                  • Originally posted by manda View Post
                    Greske se desavaju,nama je titulu Celzi uzeo prije par godina,golom iz ofsajda,direktno je uticala na odluku titule,bio je 2.metra i sta mozes,to je dio fudbala da zajebes i zabijes i osvojis.
                    Ma sada svaku malo greskicu gledati i na kraju se ponovo svede,ovi iz Manca igraju sa 12.igraca na terenu,i to mogu,po mambi i Nashu(naborojali su vec 5-6utakmica znaci 20bodova su nam poklonili za sada).
                    Poklonili su vam oko 10, ali i Celsiju oko 4-5 pa mu to dodje taman. Celsi je isto prica za sebe, imaju i oni svojih bisera i Etkinsona kao vi Veba. Onda su vas pokrali najstrasnije, mada ste isto pre toga dobili nas sa onim penalom Valensije van kaznenog.
                    sigpic

                    Comment


                    • Slaba vam je politika kluba,morate i vi pikirati sudije,da vam upisi prije prvenstva 10.bodova mi imamo sada 13.bodova vec
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Originally posted by manda View Post
                        Slaba vam je politika kluba,morate i vi pikirati sudije,da vam upisi prije prvenstva 10.bodova mi imamo sada 13.bodova vec
                        Ja ne znam da li vi imate bodove unapred, ne verujem da se u PL rade takve stvari, znam samo da su Veb i Etkinson zlo za PL.

                        Sto se Liverpula tice, moramo da radimo neke druge stvari i da tu ispravljamo greske.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ajde gledacemo ove sezone ko je kraden,a ko nije,pa cemo analzirati.
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Ne bi losa ni tema bila...pa da se malo vise osvrnemo na to
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Necemo temu za to, ali praticemo redovno sve meceve 6 najjacih ekipa i onda cemo videti. Evo stavljacu ja sve u 1 dokument u Wordu i samo dodavati sta i kako bude. Za sada samo Kerolu ponisten cist gol, a Njukastl-Arsenal nisam ispratio 2. poluvreme pa nisam video sta je bilo to sa Zervinjom i Bartonom.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Poklonili su vam oko 10, ali i Celsiju oko 4-5 pa mu to dodje taman. Celsi je isto prica za sebe, imaju i oni svojih bisera i Etkinsona kao vi Veba. Onda su vas pokrali najstrasnije, mada ste isto pre toga dobili nas sa onim penalom Valensije van kaznenog.
                                Dobro eto Chelsea-ju su poklonjena 4-5 bodova. Chelsea i Manchester najvise namjestaju. ;)

                                I Chelsea-ju nije dosudjen penal u LS protiv Manchestera u prvoj utakmicai pa sta sada...necu se ubiti. ;)

                                Samo da ti kazem da ne postoji liga u kojoj nema sudijskih gresaka, to i sam znas.
                                A evo na npr. sjecam se utakmice Liverpool-Newcastle prosle sezone, kada Newcastle-u nije dosudjen cist penal kada su gubili 1:0 ja msm, a za Liverpool dosudjen nakon teatralnog pada Suareza na ivici 16-erca. Da je dosudjen penal za Newcastle ko zna kako bi se utakmica odvijala...

                                Nemoj ovo shvatati kao da ja mrzim Liverpool ili tako nesto...nego samo ti navodim primjere!
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X