Announcement

Collapse
No announcement yet.

2011 Großer Preis Santander von Deutschland - Nürburgring

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Pozdrav Tihi Besu!

    Ima nas jos 4-5 koji se tome nadamo!

    Comment


    • #62
      Originally posted by Sillent Rage View Post
      Dobre kvalifikacije danas za McLaren. Posle teskog pocetka vikenda i problema sa set-upom danas su sve slozili maltene perfektno. Sutra u trci ocekujem dosta borbe izmedju Alonsa Hamiltona i Vettela.
      I ja se nadam ovome + da Vettel izleti
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • #63
        Sillent Rage pozdrav i dobrodosao

        Niko je zadovoljan set-upom i najavljuje dobru trku bilo uslovi suvi ili mokri.Sumi je imao problema sa Kersom i balansom bolida,tako da nije zadovoljan set-upom,morao je mnogo da radi tokom kruga,da vrsi korekcije,a najvise problema je imao NGK sikani,to smo i sami vidjeli,puno puta je napravio gresku tu.
        Last edited by Vladan; 23-07-11, 20:55.
        sigpic

        Comment


        • #64
          Mogao sam sve ovo u jedan post,pa Nebojsa mergeuj ako oces

          Masa je iznenadjen sto je Luis bio brzi od njih,kaze da se to moglo i ocekivati od RB-a,ali mu je iznenadjenje sto je Meklaren ovako brz.Da je bila 10-ak stepeni veca temparatura onda bi i Ferari pokazao vise,jer se ovdje gume sporo zagrijavaju,ma staza je bila hladna,tako ce biti i sjutra.I on smatra da ako bude kise Ferari ima sta da pokaze.
          Fernando je ocekivao da ce RB biti brzi od njih 0.3-0.4,tako da je zadovoljan rezultatom,iako ni on nije ocekivao ovakvu brzinu Hamiltona.On puca na podijum,ali ako se ukaze prilika za pobjedu iskoristice je.
          Fetel je zadovoljan,ako bude suvo imaju veliku sansu da dodju do pobjede.Znaci da prizeljkujemo kisu
          Sutil je izvukao maksimum iz bolida i kako rece krugovi u Q2 i Q3 su mu bili perfektni.S druge strane Di Resta nije bio toliko zadovoljan,mucio se na stazi,a imao je velikih problema sa gripom.
          Petrov je izuzetno zadovoljan bolidom i napravili su veliki korak u odnosu na Silverston.Kaze i da je bilo tesko pronaci pravi set-up zbog uslova na stazi i bas je tesko bilo zagrijati gume.Misli da mogu do dobrih bodova sjutra!
          Last edited by Vladan; 23-07-11, 21:13.
          sigpic

          Comment


          • #65
            nadam se da ce alonso da startuje dobro....ali ocekujem dosta i od masse on startuje 5 ako alonso prodje vettela i massa onda ce massa da cuva ledja alonsu dok je vettel zaglavljen iza njega....ocekujem dobru trku od kobayasija....uce u bodove sigurno iako je 17......onda alguersuari ce bit dobar.....itd...
            www.balkansimracing.com/forum

            Real cars. Real racing. Dobrodosli

            Comment


            • #66
              Ponovo nisam gledao kvalifikacije jer nisam bio tu
              Vidim Sumi 10. jbg bice bolje na trci valjda..
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • #67
                Mislim da Zauber nema sta da trazi,ali vidjecemo,volio bi i ja da on ostvari dobar rezultat.Evo sad gledam najvecu razvijenu brzinu i Mercedes je u zadnjih nekoliko trka stalno najbrzi,a i prije ako nije bio najbrzi konstatno je u vrhu.RB npr. nema ni blizu tu brzinu pa vidimo sta radi,puno posla sa Rosa i kompaniju...
                sigpic

                Comment


                • #68
                  evo sad sam procitao buemiju su izbrisali rezultat sa kvalifikacija startovat ce iz pit lane-a....zbog goriva koliko mi se cini...tacnije zbog nepravilnosti sa gorivom u bolidu......koncetracija goriva u uzorku kod buemija bila je veca za 0.1 % nego od dozvoljenih 0.8 %
                  www.balkansimracing.com/forum

                  Real cars. Real racing. Dobrodosli

                  Comment


                  • #69
                    Evo o tome
                    http://www.formula1.com/news/headlin...1/7/12343.html
                    sigpic

                    Comment


                    • #70
                      http://www.chatzy.com/300711426065
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • #71
                        kisa ... kisa ... kisa ... Ja dok pojedem cevape dolazim na chat ... Za nekih 20 minuta posle starta
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • #72
                          Zivela kisa

                          Trke su uvek zanimljivije. U velikoj prednosti su Alonso, Fetel i Hamilton koji jako dobro voze po kisi. Masi predvidjam dva okretanja i na kraju odustajanje u pesku.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • #73
                            Alonso 2 ... Dobro je ... 6 bodova blizi Vettelu ... Vettel je sada 86 ispred Alonsa , 82 ispred Hamiltona ... Hoce li vise Seb izletiti Massa je morao bolje odraditi posao na kraju Ali sve u svemu , RBR sve losiji i losiji , Madjarska se mora popraviti i da Nando pobedi , da spomenem i odlicno 6 mesto Sutila
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • #74
                              Ona poslednja scena: Veber vozi Alonsa, antologijski, legendarno, toliko me podsetilo na Mensel - Sena scenu da samo sto nisam zaplakao Predobro, kao i trka.

                              Cestitke Luisu, zasluzeno.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • #75
                                cestitke crnji...
                                alonso dobar mogao je bolje ali ajd....
                                rekao sam da ce kobayashi zavrsit u bodovima...

                                P.S. rezultati kladionice ce biti veceras
                                www.balkansimracing.com/forum

                                Real cars. Real racing. Dobrodosli

                                Comment

                                Working...
                                X