Announcement

Collapse
No announcement yet.

2011 Großer Preis Santander von Deutschland - Nürburgring

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Lepo Nebojsa, jako lepo otvaranje!!!

    Nemam predstavu sta da ocekujem od trke, mogu samo da se nadam da je Ferrari nastavio pozitivan progres, iako je vrlo verovatno sezona za njih izgubljena.

    Comment


    • #17
      Tony imas pm ;)
      Najavljena kisa za petak,ne i za subotu i nedelju sto znaci da mozemo biti optimisti
      sigpic

      Comment


      • #18
        Sada sam upravo procitala sve o ovoj stazi o kojoj sam malo znala.
        Odlicno uradjeno Nebojsa.
        Ono sto je jos bolje ili mozda i nije, to je da cemo ovog vikenda po ceo dan biti ispred ekrana.
        Prvo F1, a onda motogp

        Comment


        • #19
          Vesna uz tebe smo i saosecamo se
          Ja sam nasao prognozu da ce biti kise i u subotu i u nedelju. Treba ipak sacekati bar do cetvrtka za sigurne informacije.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • #20
            Evo malo zanimljivosti, za one koji nisu znali, a pretpostavljam da vecina jeste. Kako je nekada izgledao Nurburgring (Nordschleife) a boldovano je kako sada izgleda (sta je od njega ostalo):



            U razlicitim varijantama iznosio je od 20 do 26km, a vreme jednog kruga je bilo skoro 10 minuta, tokom godina se smanjivalo vreme, a najbrzi krug ikada na ovoj stazi izvezao je Niki Lauda (6min 58sec) - jedini ispod 7min.
            "Veliki" krug se u F1 vozio do 1982, a 1984. je otvoren novi Nurburgring.
            sigpic

            Comment


            • #21
              Pravi Nordslajfe izazivao je strah i respekt kod svakog vozaca.. sve staze zajedno danas nisu opasne kao jedan krug na onom cudu
              Last edited by ClayWarrior; 19-07-11, 21:56.
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • #22
                A Niko Rozberg ce imati veliku cast da ovog vikenda na Nordu vozi Fandjov Mercedes iz 1954.

                Te godine trka je vozena u duzini od 500 km sa konfiguracijom kruga od 22 km i 810 m



                Fandjo na Nordsu te godine

                Last edited by ClayWarrior; 19-07-11, 22:06.
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • #23
                  Ima jedna zanimljiva prica o cuvenoj krivini Karusel, koja je u sustini slepa, a Fandjo je savetovao vozace da ciljaju najvise drvo kada ulaze. Legendarno, ta staza se ne moze porediti ni sa jednim komadom asfalta na svetu.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • #24
                    nebojsa svaka cast za otvaranje super si odradio

                    sto se mene tice naravno Ferrari opet prvi
                    www.balkansimracing.com/forum

                    Real cars. Real racing. Dobrodosli

                    Comment


                    • #25
                      Voleo bih da Michael dodje do podiuma prvog od kako se vratio ... Naravno moze biti 2 ili 3 ali 1 naravno ne , to je rezervisano za NANDA
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • #26


                        Konfiguracija cele staze Nordslajfe, od krivine do krivine.

                        U igri GTR:Evolution se moglo voziti po toj stazi.

                        Comment


                        • #27
                          Pobedice Sebastian Fetel a Pol poziciju ce da ima Mark Veber....

                          Comment


                          • #28
                            Ne samo u njoj Maricu! Staza se moze naci za GTR2, GTL, rFactor a ima je i u NFS Shift-u
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              dajte stream da gledam trening na nirburgringu
                              "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                              "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by ClayWarrior View Post
                                Ne samo u njoj Maricu! Staza se moze naci za GTR2, GTL, rFactor a ima je i u NFS Shift-u
                                To mi je prvo palo na pamet.Znam da je bilo u GTR 2 zato sto sa mga igrao , dok mi je Shift bio takav, kao sto kaze naslov bez f , da sam zaboravio da je tu bila ta staza.

                                Comment

                                Working...
                                X