Announcement

Collapse
No announcement yet.

2011 Großer Preis Santander von Deutschland - Nürburgring

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Pa postovao sam vec da je Ferari dosta toga uradio na svom bolidu,sad su konkurentniji nego ikad ove sezone,a vjerujem da ce na samoj trci biti jos bolji
    sigpic

    Comment


    • #47
      Kobayashi ispao u Q1 ... Kako bi Blazicko rekao : Sedmo prase
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • #48
        http://www.chatzy.com/300711426065

        D
        olazite!!!
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • #49
          Vettel 3

          Alonso jeste 4 ali dobro je sto je Seb 3 i sada moze svasta biti , Webber mnogo brzi od Vettela , Hamilton jak , biti ce lud start
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • #50
            Au,kakve kvalifikacije.Posle one lude prednosti Marka u prvom dijelu poslednje sesije od 0.4 nad Luisom reko' je li moguce da su se krili tokom svih nezvanicnih i tokom prve dvije sesije kvalifikacija,a onda stize odgovor Luisa i Fernanda.Dobro je sto je Fernando iza Fetela,znamo kako startuje i mogli bi sjutra da gledamo jednu sjajnu trku.Ono sto je dobro je sto je Ferari jak i na tvrdim pneumaticima,ali mora se skinuti kapa Maklarenu,ok,znali smo da nisu toliko spori kao sto je to bio slucaj na nezvanicnim,da su nesto testirali,ali su oni ustvari izuzetno konkurentni.Mercedes opet ne moze brze na kvalifikacijama od nezvanicnih i to je problem,trebao je SUmi bar na tvrdim da odvozi ovaj poslednji dio.Kapa dolje Fors Indiji i Sutilu koji zasluzuje bolji bolid,strasan vozac.Krivo mi je i sto on nije izasao na tvrdim u ovom dijelu,oni su tu osjetno brzi od Mercedesa i Renoa i mogli bi profitirati,vjerujem da ce Pol ici na tu taktiku onda.Rozberg opet odlican na jednom brzom krugu,ali bojim se da ce na trci opet biti ista prica...
            Last edited by Vladan; 23-07-11, 14:15.
            sigpic

            Comment


            • #51
              Off topic
              Last edited by Nebojsa; 23-07-11, 14:16.
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • #52
                Kvalifikacije kakve skoro nismo imali, konacno RBR ne moze da izadje iz bolida 5 min pre kraja Q3 i da bude siguran da ih niko nece ugroziti! Svaka cast i Ferrariju i McLarenu, vidno su se poboljsali!

                Trka ce biti odlicna, start ce biti za infarkt, znam da ce meni verovatno trebati vestacko disanje!

                Comment


                • #53
                  Samo nek Alonso proleti na startu , valjda ce Seb malo podbaciti pa pasti na neko 5-6 mesto pa da se malo bori a ne da napadne pa prodje i cela trka dosadna ... Ocekujem dosta od Rosberga, ali on uvek podbaci , Schumi ima dobar start , mogao bi do 7 na startu ... Button los , mora to da popravi
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • #54
                    Kise ce sjutra biti,e oce li tokom trke vidjecemo,svi najbolji timovi ce zeljeti da je ne bude,jer je ocigledno da svi imaju set up za suvo
                    http://www.weather.com/weather/today...rmany+GMXX0096
                    sigpic

                    Comment


                    • #55
                      Sto se kise tice , ja bi voleo da ne bude jer se Ferrari ne ponasa dobro po kisnim uslovima a RBR ima veliku prednost ,sad kako McLaren stoji nzm ali ja bih voleo da ne bude kise jer to Alonsu otezava sanse za pobedu
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • #56
                        Rezultati kvalifikacija:

                        http://www.formula1.com/results/season/2011/862/

                        Comment


                        • #57
                          Da li je moguce da Vettel nije u prvom redu? Ne mogu da poverujem i dalje. Webberu ocigledno lezi ova staza, Hamilton - svaka cast, izgleda da je McLaren nadoknadio ono sto su izgubili u prethodne 2 trke. Alonso na kraju na solidnom cetvrtom mestu, mislim da cemo gledati sjajnu borbu za pobedu, pit stopovi ce biti izuzetno vazni, ali ipak s obzirom na male razlike imzedju prve cetvorke mislim da ce se sve resavati na stazi. Webber ce verovatno izgubiti prvo mesto vec na startu, on je poznat kao los starter. E sad kisa - uf, da li je prizeljkivati ili ne? Mislim da bi najvise odgovarala Hamiltonu, videli smo u Silverstonu kada je imao zaostatak 1s po suvom da je po kisi mogao da se bori sa Ferrarijem i Red Bullom, takodje po kisi Vettel verovatno ne bi previse rizkovao sto bi otvorilo sansu za ostale, a i Button i Massa bi u tom slucaju mogli da se ukljuce u borbu za visoke pozicije i da se konacno nadje 3/4 vozaca ispred Vettela, jer je to neophodno za otvaranje borbe za titulu...
                          sigpic

                          Comment


                          • #58
                            Nesto sto nam je Vladan vec predocio:

                            http://www.formula1.com/news/technic...1/862/883.html

                            Mecka malo kopira RB, zato je prednje krilo i bilo na santimetar od asfalta na onim slikama...

                            Comment


                            • #59
                              Dobre kvalifikacije danas za McLaren. Posle teskog pocetka vikenda i problema sa set-upom danas su sve slozili maltene perfektno. Sutra u trci ocekujem dosta borbe izmedju Alonsa Hamiltona i Vettela.

                              Comment


                              • #60
                                Rage, dobrodosao na forum, uzivaj i pisi. Nadam se da ce ti se ocekivanja ispuniti.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X