Announcement

Collapse
No announcement yet.

2011 Großer Preis Santander von Deutschland - Nürburgring

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Sumi je mogao cak i na 6. mesto da bude ali jbg onaj okret ga je poremetio na kraju sasvim ok 8. mesto nije lose...
    Cestitke Hamiltonu,veoma dobra trka i konacno da Fetel nije na podijumu
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • #77
      Jao kako su mehanicari pokrali Massu, a i mene u kladionici, krug pre kraja sam imao 4 mesta pogodjena, jbg. Hamilton sjajan, odlicna borba za prvo mesto, samo neka se ovako nastavi, da se tu ukljuci i Button i da skidaju poene Vettelu, neophodno je za sampionat. Webber jednostavno nije dovoljno agresivan, kada je protiv vozaca kao Alonso i Hamilton prakticno ne moze nista, potrebna mu je cista situacija, a sad kad su izjednaceni RBR, Ferrari i McLaren videcemo i Vettel kakav je u borbi. Danas je bio slab, ali je na kraju imao srece da prodje Massu...
      sigpic

      Comment


      • #78
        Cestitke Hamiltonu, dobro je odvezao, hrabro ali ne i glupo, Fernando je malo zaspao kad nije smeo, nakon toga strategija nije bas dovela do rezultata. Danas je Red Bull vrlo pobedjen, Mark nije odrzao tempo, Vettel pogotovu, imao je taj problem ,ali... Razocaran sam kako se poneo, ocekivao sam da ce pokazati vise u trenutku kad je bilo teze, tj. danas. Mada mu se ono na kraju dobero namestilo. Massa, steta sto je bio tu samo da cuva Vettela...

        Sve u svemu, prva polovina trke je bila zanimljiva, druga, ne nesto preterano.

        EDIT: Cestitke i tebi Tony!

        Comment


        • #79
          F1 je danas ponovo pocela
          13 krugova prije kraja je morao Veber da udje u boks,ne znam samo sta su cekali,pa svi su vidjeli Petrova i kakve je krugove okretao na tvrdim pnematicima.Fetel je napravio onu gresku i to ga je kostalo,inace bi se on do kraja borio sigurno.
          Odlicna voznja Luisa,zaista ga je uzivanje gledati,ali ne mogu da vjerujem da lik tri kruga prije kraja ima ubjedljivo vodjstvo i pritiska i dalje,obrce najbrze krugove,kakav kralj
          Ferari opet los,neshvatljive greske prave,nije mi jasno zasto je Fernando ostao dva kruga duze na istrosenim mekim pneumaticima,zasto su onako lose odradili zamjenu guma Masi
          Pobjednik dana Andreas Sutil kapa dolje!
          sigpic

          Comment


          • #80
            Za Massu se slazemo, ali Nando je imao priliku da se nadje ispred Lewisa da nije bilo saobracaja, okrenuo je krug za sekund i po (otprilike) brzi kad je Hamilton usao u box, nakon toga ga je poremetio saobracaj i iznudio raniji box, inace sam siguran da bi ostao bar jos jedan krug, nisu te gume bile toliko istrosene, cak naprotiv, bas su ih cuvali u trecem stintu... Greska je postojala, ali ne u strategiji, vec u ne obracanju paznje na saobracaj.

            Comment


            • #81
              Nije Fernando bio daleko posle izlaska,znaci da bi bio jos blizi da je krug ranije otisao u boks.Mozda cak i prvi,mada ne vjerujem,vidjeli smo posle drugog pita koliko je bio ispred Luisa na nezagrijanim gumama i kako se to zavrsilo.Maltene ni iz cega Meklarenov paket ne da je konkurentan,nego je najbolji,to su velike stvari za dalji tok sampionata.Ukoliko budu mogli i na Hungaru da budu u prvom redu,onda eto jos jedne sanse za pobjedu,a znamo kako je tamo tesko obilaziti.Baton bas nema srece,treba mu malo vremena da se zagrije,ali kad krene izuzetno je brz i te njegove taktike su prosto fascinantne.
              Rozberg standardno,tesko ga je obici,ali nema tu neke velike agresivnosti,Sumi je bio bas dobar dok nije napravio istu gresku kao Fetel,trava je mokra i nije smio to sebi da dozvoli,opet u trci ritam kao i Niko,pa i bolji danas.
              Icemane svaka cast,pogodio si za Kobajasija
              sigpic

              Comment


              • #82
                Znala sam da me nece razocarati, po meni, najbolji vozac. Ako ne najbolji, najludji svakako.

                Hamilton, odlicna trka, zato sam i glasala za njega.

                Comment


                • #83
                  Hamilton-apsolutno fenomenalno,odvozio je pametno i brzo i sve vreme je bio konstantan,bravo hamiltone carino ulepsao si mi dan za 200 posto,Alonso isto odlicna trka,svaka cast, ali su zabrljali kod zadnjeg ulaska u boks,webber super je odvozio ali fali mu jos agresivnosti ali odvozio je fenomenlanu trku,vettel,sve se vise obistinjuje to da ako nije sam na stazi onda ne ide sve tako glatko jer i massu jedva obisao i to kroz boksove,naravno kao i na prosloj trci najveci baksuz je button,covek jednostavno nema srece,valjda ce biti bolje

                  Comment


                  • #84
                    Da rekao sam ja to jos ranije , Vettel moze u dobrom bolidu da bude 1 i onda lagano ali sad ga i Webber tuce u kvalifikacijama tako da
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • #85
                      Veber ocigledno voli ovu stazu,ali opet los start,na kraju nije cak pritiskao ni Alonsa,vjerujem da Fetel bi.Ne treba ocekivati da on sad bude brzi stalno od Fetela,ne vidim kako ce se to desiti,iako bi volio...
                      sigpic

                      Comment


                      • #86
                        Prosle godine je Red Bull dominirao u Madjarskoj u kvalifikacijama , imali su sekundu ispred Alonsa u kvalifikacijama a vrlo je izvesno da se to ponovi i ove godine
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • #87
                          Odgovara im definitivno i oni su favoriti,ali vidjeli smo sta je Meklaren uradio za samo dvije nedelje,pa i Ferari,prostora za napredak nema za ovih nekoliko dana,ali mislim da ce biti zanimljivo,mada su kvalifikacije strasno bitne na Hungaru,pitanje je moze li tu neko poremetiti RB
                          sigpic

                          Comment


                          • #88
                            Originally posted by Miko View Post
                            Prosle godine je Red Bull dominirao u Madjarskoj u kvalifikacijama , imali su sekundu ispred Alonsa u kvalifikacijama a vrlo je izvesno da se to ponovi i ove godine
                            podsećanja radi u grupu staza na kojima je Red Bull bio dominantan treba da staviš i Silverstone gde je Alonso pobedio. A ne zaboravi da su na BBC-u preneli kako se Ferrari muči na ovim temperaturama.. Alonso je i pored toga završio drugi.
                            tako da stoji da je RB bio dominantan u Mađarskoj prošle godine, ali bio je i u Silverstone-u. Ako bude toplije vreme možes očekivati borbu između Ferrarija i Mclarena za prva mesta..
                            zanimljiva izjava Alonsa BBC-u kada su ga pitali o tome da navija za Mclaren (zbog razlike u odnosu na RB) "only for few months"
                            Batracer - tema na forumu

                            mom.rs

                            Comment


                            • #89
                              Originally posted by Miko View Post
                              Prosle godine je Red Bull dominirao u Madjarskoj u kvalifikacijama , imali su sekundu ispred Alonsa u kvalifikacijama a vrlo je izvesno da se to ponovi i ove godine
                              Nema sanse niko od vodece trojke timova da se odvoji na sekund prednosti, krug u Madjarskoj je kratak i tesko je za ocekivati takvu prednost, ne bi me cudilo da svih 6 vozaca bude u 0.5s. Ali da se vratimo na ovu trku, video sam da kritikujete Alonsov tim za poslednji pit stop. Pa nije tu moglo nista da se promeni, razlike pre poslednjeg pit stopa je bila 2-2.5 sec u korist Hamiltona, Alonso da je usao odmah iza Hamiltona u box razlika bi ostala ista, a ovako je usao 2 kruga kasnije i razlika se popela na 3s. Mislim da je jednostavno na ovoj trci Hamilton bio najbrzi i to je to.
                              sigpic

                              Comment


                              • #90
                                MP4-26 je odlicno sluzio Lusia tokom cele trke na ovim vremenskim uslovima i bez obzira na pneumatike. Sto je verovatno iznenadilo sve nas.
                                Mislio sam da ce Fernando pobedi i verovatno bi da je temperatura bila nesto veca. Cini mi se da je tim mogao odraditi nesto bolji posao. Vec je ovde receno kada je trebao otici na promenu pneumatika.

                                U poslednje tri trke Fernando je osvojio najvise poena i ocekujem ga na 2. poziciji do kraja sezone. Jos je rano za neke prognoze, ali ako vetel nastavi da skuplja poene i zavrsava trke izmedju 3. i 6. mesta gotovo sigurno ce osvojiti svoju 2. titulu.

                                U Madjarskoj ocekujem RB na pol poziciji i neki slican rasplet dogadja kao na ovoj trci. Tipujem na Alonsa.

                                Comment

                                Working...
                                X