Announcement

Collapse
No announcement yet.

MOTORRAND GRAND PRIX DEUTSCHLAND

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    to je sve sto imam da dodam

    Comment


    • #47
      Originally posted by Culi View Post
      to je sve sto imam da dodam
      Nema razloga da se brinemo.Najvaznije je da trka bude dobra, neisvesna, pa onaj ko bude najbolji, neka pobedi.
      Po meni, to je najvaznije, a to sto je Rosi poslednji, najmanji je problem.
      Bar dok ima drugih koji ce pruziti zanimljive borbe.

      Comment


      • #48
        Originally posted by gringo View Post
        Preterao sam sa komentarom da Dani nije za kategoriju. Napisao sam u afektu.
        Dokle god Repsol bude bio glavni sponzor HRC ekipe njega ćeš gledati tamo, tačnije do trenutka kada Markez bude spreman, znači još recimo 2 sezone.

        Comment


        • #49
          evo ja cu sad ovako da bacim: DANI PEDROSA BI SE OVE GODINE SIGURNO BORIO ZA TITULU! da nema povrede,naravno...konstantno je brz,prosle godine je pobedjivao Lorenza,tako da,mislim da ste previse okrutni prema njemu...naravno da zasluzuje mesto u Repsolu! Motogp kategorija se ni ne dovodi u pitanje!
          a i jedva cekam par sledecih trka da vam Dani objasni neke stvari!!!!

          ovo mu je druga trka posle povrede i ima front row.
          nece se boriti za pobedu,jer je i dalje rovit,ali uporedite sad njega i Rossija koji se godinu dana vec zali na rame(sad cete naravno reci da to nisu iste povrede i da je Valentinova strasnija...)

          sto se tice Rossija,ja nemam reci,zgrozen sam...primetio sam na kraju FP2 kad je seo pred kraj na tog Ducatija,koliko ga je samo agresivno vozio par krugova,zaprepastio sam se...to nije onaj Rossijev smooth stil,nego ga je bas ganjao...al opet,nista od rezultata...
          "The fact is that when my bike is prepared and I can ride like I want to, no one can beat me!"

          "I arrive. I see..... is possible. I go fast. I WIN!"

          "...Maverick Vinales, Marc Marquez, and it was Simoncelli. These are guys who were good figures for the sport. They always look to be having fun. There's always going to be the Pedrosas. There's always going to be the Stoners. But once Valentino is gone, all the character in the sport is gone. "

          sigpic

          Comment


          • #50
            e da,aj neko da mi kaze sta se to desilo izmedju Reddinga i Marqueza?
            "The fact is that when my bike is prepared and I can ride like I want to, no one can beat me!"

            "I arrive. I see..... is possible. I go fast. I WIN!"

            "...Maverick Vinales, Marc Marquez, and it was Simoncelli. These are guys who were good figures for the sport. They always look to be having fun. There's always going to be the Pedrosas. There's always going to be the Stoners. But once Valentino is gone, all the character in the sport is gone. "

            sigpic

            Comment


            • #51
              Rosi je napravio potpuni promasaj sa ovim motorom.
              Izgleda da je i sam toga potpuno svestan. Zeka je dobro primetio, poslednje minute kvalifikacija, vozio ga je na samoj ivici.
              Verovatno ste primetili i varnice ne asvaltu, koliko ga je obarao u krivini. Bez uspeha.
              Najnovija vest, da ce razmisliti da se ipak vrate staroj verziji Dukatija.
              Uludo potroseno vreme, ali i to se dogadja.

              Mene sada najvise zanima moto2, zbog ankete---Markez ili Bradl?

              Comment


              • #52
                Zeka i Vesna pogodjeno potpuno. Covjek lomi taj Ducati daje sve od sebe ali taj motor ne radi kako treba.
                Dokle god ne promjene konfifuraciju motora nista od pobjeda.

                Ja navijam za Rossia dokle god bude ganjao motor kao danas. Vidi se da covjek daje srce u to ali ne ide. Kad sam vidio varnice znao sam
                da taj motor je dozivio limit.
                [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                Comment


                • #53
                  ..imam neopisivu zelju da se javim svima,istomisljenicima ai onim koji to nisu..bez obzira na sva ta razmisljanjima,zelim svima hello
                  sigpic

                  Comment


                  • #54

                    Comment


                    • #55
                      vanjice,vanjice,ovaj tvoj mali opasno krenuo
                      mene brine ovaj moj i sta ce da uradi protiv omrazenog mi terola
                      ROSSINI hahah ajde i ovde da ti pozelim dobrodoslicu,zvanicno
                      don't be scared homie
                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        Malo bih da dodam o Daniu, momak je brz, ali ima kosti od stakla, to je stvar koja ga koci da postigne vise. To je tako, to je deo njega i ne moze se odvojiti i reci da decko moze da bude pobednik samo kad nije povredjen. Vozac je paket, ne moze se gledati samo njegovo vozacko umece, vec i ostale osobine. A sve se to najbolje pokazuje u rezultatima koji nisu sasvim zadovoljavajuci.

                        Comment


                        • #57
                          ovi decaci su totalno ludine mozes ih pohvatati
                          don't be scared homie
                          sigpic

                          Comment


                          • #58
                            ZARKOOOOOOOOOsampionski!!kakav momak
                            bolje da krenem da spremam sastav i o njemu

                            e sad stvarno ne znam sta da kazem.....ponovo oduzeta pobeda i ponovo njemu,stvarno da se zapitas da li je decko bas toliki baksuz ili......muka mi je
                            Last edited by denia_el; 17-07-11, 10:51. Reason: lopovi
                            don't be scared homie
                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              Ajme, gde bas u zadnjem krugu da ga prestignu...

                              A dobro, sta da se radi...

                              Ali zavrsnica!!!

                              Momci su ludi 1000%!!!

                              Comment


                              • #60
                                Ipak Faubel!!! Isplati se biti brzi od ostalih, makar i na jedan krug.

                                Vinales je razocaran, drago mi je sto to vidim!

                                Comment

                                Working...
                                X