Announcement

Collapse
No announcement yet.

MOTORRAND GRAND PRIX DEUTSCHLAND

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E, razmisljam pre neki dan o rasporedu vozaca u buducem periodu i jednu sam stvar zakljucio, Marco sigurno nece ici u Repsol Hondu dok je tamo Pedrosa i Stoner, a nece ni u Yamahu jer je tamo Lorenzo, a sva trojica prosto obozavaju Sica... Dakle dve fabricke ekipe su otpisane, a da ostane u Gresiniju ili da ode u Tech 3, to mi ne ide sa njim. Mislio sam da bi mogao u Ducati umesto Nickyja, medjutim, Nicky sve vise i vise pokazuje ko je i sta je. A i Nickyju istice ugovor tek za koju godinu, cini mi se. Ovo mi nije palo napamet, ali zasto da ne, kad moze Honda, zasto ne bi i Ducati mogao... A ubedjen sam da Rossi moze samo pozitivno da utice na Marca...
    Ah, to bi bilo lepo videti, The Doctor, Kentucky Kid i SuperSic u crvenoj ekipi!

    Comment


    • pametnije (narav no moje misljenje) mu je da odvoza jos jednu sezonu u Hondi ima dobru "privatnu" masinu i solidne rezultate samo da ne izbacuje druge i sebe sa staze i bio bi jos bolji pa ako 2012 Ducati bude kao sto svi ocekuju onda da predje 2013...jedino ako je u "prijateljskom dosluhu" sa Rossijem pa mu ovaj kaze da ce masina biti zlo za 2012 pa da predje, ali tesko da su vec sada razvili taj ducati za 2012, mogli bi onda nesto da primene na ovaj skuter sto sad vozi.
      Last edited by Culi; 18-07-11, 12:10.

      Comment


      • Meni se cini da definitivno ima tu nekog dosluha sa Rossijem, ali vise zbog nekih saveta koje bi Rossi rado podelio sa Marcom nego zbog Ducati masine. A za masinu za 2012 sam ubedjen da ce biti daleko bolja od ovoga sto sad vidimo, iz mnogo razloga, od nekih cinjenica do mojih verovanja, ali vise mi je za tu mogucnost "kriv" pozitivan uticaj koji bi Vale imao na Marca...

        Comment


        • Sto se tice Simoncelija i trece fabrice masine Ducatija mislim da to je neizvodivo,zbog Rosija Ducati nema fabricku ekipu u Superbajku (nije bilo para) i mislim da mu Ducati ne bi lezao izgubio bi godinu dvije dok bi se navikao na njeg,stoga moje misljenje je da ostane tu gdje jeste ipak je on najbolji vozac od privatnih masina...
          Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

          Comment


          • Nema se para a Hayden je dobar marketinski potez Ducatia. Sto se tice masina za 2012 ona nije konkurentna. Stoner je u Mudjelu na 800cc imao sekundu brza vremena nego Valentino na 1000cc.
            [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

            Comment


            • Originally posted by mirzacale View Post
              Sto se tice Simoncelija i trece fabrice masine Ducatija mislim da to je neizvodivo,zbog Rosija Ducati nema fabricku ekipu u Superbajku (nije bilo para) i mislim da mu Ducati ne bi lezao izgubio bi godinu dvije dok bi se navikao na njeg,stoga moje misljenje je da ostane tu gdje jeste ipak je on najbolji vozac od privatnih masina...
              Najbolji vozac od privatnih masina, medjutim on vozi fabrciku hondu, samo sto je obojena u boje Gresinija. I samo na istoj toj hondi postoji 3 vozaca bolja od njega, sta god ljudi mislisli o Doviju cinjenica je da voze identicnu masinu a Dovi ima duplo vise poena. Simoncelli ako ostane u Gresiniju na fabrickoj hondi moze da bude srecan, jer ne vidim cime je zasluzio promociju u Repsol, a i tesko da ce ga staviti u istu ekipu sa Pedrosom i Stonerom. Yamaha nije opcija, Ducati nema para a i to ne bi bio napredak. U Gresiniju mu je idealno, ali pitanje je sta ce se desavati sledece godine na 1000cc, mada je realno da ce Honda i Yamaha uvek biti najbolje, bez obzira na pravila.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vanja #66 View Post
                Ah, to bi bilo lepo videti, The Doctor, Kentucky Kid i SuperSic u crvenoj ekipi!
                ajme kakva kombinacija......da umres od lepotemogli bi onda jos nekako da ubace i spiza i mojoj sreci ne bi bilo kraja
                don't be scared homie
                sigpic

                Comment


                • Danas smo odgledali prvu epizodu serije----Srdjan i ekipa SK-a u Mudjelu.
                  Toliko je dobro da cu odgledati i reprize, ako ih bude bilo.
                  A koliko tek sa nestrpljenjem cekam nastavak

                  Comment


                  • Blago vama!!!

                    Comment


                    • Originally posted by Vanja #66 View Post
                      Blago vama!!!
                      Zasto Vanja? Pa sigurno ce reprizirati, jednostavno, isuvise je dobro.

                      Comment


                      • Originally posted by vesna8.11 View Post
                        Zasto Vanja? Pa sigurno ce reprizirati, jednostavno, isuvise je dobro.
                        Mogu oni da repriziraju koliko hoce kad nemam SK prime!

                        Polako, i to ce se srediti, samo dok se novi predsednik kucnog saveta ustali na funkciji.
                        Trazio sam mu da cela zgrada predje na SBB, proverio je sa pola ljudi, izgleda da su ili "za" ili "nemam" nista protiv. Cesto se desava da odjednom nestanu svi kanali na 3-4 sata, tako da je onima koji ne lude zbog nedostatka celog SK repertoara ovo dovoljan razlog da se zamene operateri. Valjkda ce uspeti to da se sprovede do kraja leta...

                        Comment


                        • a ja i ostali nesrecnici koji imamo kopernikus mozemo da se
                          don't be scared homie
                          sigpic

                          Comment

                          Working...
                          X