Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off topic, pohvale, kritike, predlozi novih tema, chat itd

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lepo kazem, SK MOTO i resen problem. Pa vala, ako nisu zaradili od fudbala i kladionica zaradili za novi lokalni kanal, nece nikad.

    Comment


    • Ljudi da li je moguce da vise nema ni kvalifikacija, ni reprize trke?? Ovo je kao nocna mora, kad god pustim SK ide neki fudbal!! Pa koga interesuje ukrajinska liga i ostale gluposti!! Pa da li stvarno ima toliko ludaka koji gledaju ta sr...? Nije bre fer, formirali ste svoju publiku, navikli nas na trke i sad ste sve to izbacili!!! Izbacite onda i trke pa da se vratimo na streamove. IZDALI STE NAS KAO PUBLIKU!!! Gledao sam Monzu u Monzi i dosao kuci i gledam programsku semu da bih mogao da pogledam trku na miru i nema reprize ni na jednom kanalu!!! Sramota.

      Comment


      • Ljudi uslo je njima u usi... Videli da nema profita ako ne puste neku trku moto gp i f1!!! Vratili su kvalfikacije i treninge na sk (ne SK prime)!!! Daj boze da tako od sad i bude... P.S. pogledajte programsku semu, sve ce vam biti jasno!!!

        Comment


        • Ko ce Suzuku, Marked?

          Comment


          • mislim da je vec neko rezervisao to odavno ?
            www.balkansimracing.com/forum

            Real cars. Real racing. Dobrodosli

            Comment


            • Vrlo verovatno... Nek se javi sad ili zauvek cuti.

              Comment


              • Aj otvoricu ja, danas ne radim Red bi bio, nisam davno.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • mislim da je vladan nesto pricao da ce on .. ali nzm
                  www.balkansimracing.com/forum

                  Real cars. Real racing. Dobrodosli

                  Comment


                  • Ne verujem da ću ja stići.Neka neko drugi otvori a ja sam tu da pomognem što se tiče tehničke strane.Kome treba pomoć neka mi se slobodno javi preko pm.
                    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                    sigpic

                    Comment


                    • Ma ja otvaram i sve znam, nema frke
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Originally posted by NebojsaNS View Post
                        Ma ja otvaram i sve znam, nema frke

                        Da li ja to citam?

                        Comment


                        • Za koji dan bih trebao da dobijem SBB D3GO televiziju, naravno uz brži net i to... Sve je to ok, i cena i sve, ali trebao bih da plaćam 305 dinara mesečno više samo zbog Sport Klub 3 kanala.Šta mislite, da li je to vredno?Možda ako budem uspeo da snimam trke i sesije sa desktopa, e to bi bio posao.
                          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                          sigpic

                          Comment


                          • Nije vredno. Ja uzimam taj HD MIX paket takodje za koji dan, istice mi ugovor sa Telekomom za IPTV (teska glupost) i ADSL i konacno mogu da ih zamenim. Nema teorije da cu uzimati SK3 paket (a ispalo bi jeftinije nego sto sad placam i kad bih doplatio dodatne SK kanale), jer su duzni da pustaju trke na nekom od SK, SK+ i SKP kanala. Nisu svi u Srbiji u mogucnosti da imaju SK3, tako da ne bi trebali vise da sebi dozvoljavaju ovakvo brukanje. Ili neka uvedu novi kanal SKM i zavrse posao...

                            Comment


                            • U HD Mix paketu se dobija ceo Sport Klub spektar kanala.
                              Ja ću da uzmem Start paket a možda i Hit dodatak.Kada mi uvedu to, imaću valjda u promotivnom periodu i kanale iz Hit i Plus dodatka.Ako je taj period barem jedan mesec, to je taman dok se ne završi F1 sezona.
                              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                              sigpic

                              Comment


                              • http://www.sbb.rs/Mix+paketi/5271/HD...ml/nav_start=0

                                O ovome pricamo ili?

                                Comment

                                Working...
                                X