Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dusan View Post
    APOEL Ivan Jovanovic Kjotis i ostali Cetvrtfinale! Idemoooooooooooo!
    I ako nalete na Milan idemooo ?
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Sta se przite na apoel,pa oni su i cigane i nas izbacili ?

      Bravo KJOTISE,majstore !

      Comment


      • ada nema neko neku
        onu kiparsku pesmu
        pa da pusti jar
        sad je trenutak
        toes momenat




        lutajući reporter tuta bugarin
        nežno šapće sneguljici
        dok patuljci ruju
        u rudnici

        Comment


        • Originally posted by Miko View Post
          I ako nalete na Milan idemooo ?
          Ako nalete na nas, dosta im je cetvrtfinale, a i Manduka ne igra u prvoj, mozda jos neko ali nisam siguran.

          Comment


          • Vise nego zasluzena pobjeda kiprana.

            Sta osta od Lyona, koja bezidejnost.

            Comment


            • Nemoj neko da se zavarava, ko god da izvuce Apoel, imace tezak zadatak, sem Reala i Barse naravno...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • napred markos
                napred i bagdadis





                lutajući reporter tuta bugarin
                nežno šapće sneguljici
                dok patuljci ruju
                u rudnici

                Comment


                • E sada jos Benfica-Apoel da bude, pa da se nadaju polufinalu..
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Messi 5 golova sta reci ... , ali meni ce tek biti igracina kad osvoji nesto sa Argentinom :P ,
                    Apoel na srce dobio , gledo sam 2 produzetka borili su se ko lavovi , Odlaze u cetvrtfinale , svaka im cast !

                    Comment


                    • Sta bi sad sa RTSom, nista od pregleda druge utakmice... koji seljoberi!

                      Comment


                      • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                        Sta bi sad sa RTSom, nista od pregleda druge utakmice... koji seljoberi!
                        Trebalo bi da ce sad na RTS-u, rekose oni posle CSI: Miami-ja, ali nema.

                        Comment


                        • Molim vas otkupite i prava za LS, pa da ne moram vise uopste da gledam RTS!

                          Comment


                          • Pocinje pregled na RTS-u.

                            Comment


                            • Opa pazi APOELa, svaka im cast.
                              Utakmica ne tako prelijepa za oko, pogotovo nakon postignutog gola APOELa, sve ocekivano. Po meni je najrealnije bilo da se ode na penale i na kraju se i otislo. Kada je APOEL ostao sa igracem manje pomislio sam da bi Lyon mogao nesto tu da uradi prije penala ali nista. Isto tako kada je Lisandro sretno pogodio onaj penal i tad sam mislio da je gotovo za APOEL ali opet nista. Na kraju me uhvatila neka tuga, odjednom sam zamislio Sarajevo u onoj situaciji, ne znam zasto

                              Sto se tice druge tekme, nema se tu sta reci, gledaoci su mogli uzivati u onoj igri Barce, prebacivao sam samo kada su padali golovi i dovoljno sam vidio. Ovo me odmah podsjetilo na Uniteovih 7-1 protiv Rome

                              Comment


                              • Apoel me zamalo rasplakao veceras...PA BRAVO BRE MAJSTORI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                                Jedan je Obradovic Zarko!

                                Comment

                                Working...
                                X