Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo da spomenem DR. Franka Riberya,pokazao je veceras klasu,cini mi se da nakon par godina konacno igra bez pritiska u privatnom zivotu,a trener je majstor i dao mu je vecu slobodu u igri nego sto je imao ranije...tuzno je kada placas toliko za igrace a Bayern ima opet boljeg,veceras je svaki njegov kontakt sa loptom bio ili majstorija ili opasnost po go Citya

    Najbolji pokazatelj svega je to sto kada je Gomez(dvostruki strijelac) izlazio dobio je soldian aplauz,a kada je Ribery izlazio dobio je najvece ovacije od publike,ali ih je i najvise zasluzio veceras

    Drago mi je sto je Boateng odigrao odlicno veceras,sjajan je to igrac a onom STRUCNJAKU neka igraju ona dva posmatraca na mjestu stopera...
    Last edited by AK47; 27-09-11, 22:42.
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • tevez odbio uci u igru...hahahaha koji cirkus ;)

      The boss said: "He refused to come on the pitch. For me that is a bad situation. It's impossible for a player to refuse to help the team. I can't accept that one player refused to go in."

      Comment


      • Fenomenalan gol Gomisa veceras protiv Zagrepcana.Lagana pobjeda Liona,kao sto se i ocekivalo.Mozda bi bilo neizvjesnije da Beciraj nije promasio onaj zicer.
        Bajern je razbio Sitija u drugom poluvremenu.Siti je jedva dolazio do gola,katastrofa partija nocas.Stoperi su bili najgori.Bolje da je Savic igrao umjesto jednog od njih.Hartu svaka cast,ponovo je bio odlican,ali dzaba kada ima onakve stopere.
        Drago mi je zbog Bazela,ovo je malo ljudi ocekivalo.Nisu uzeli sva tri boda,ali dobar je i jedan nakon 2-0.

        Comment


        • Bayern - City - 2:0
          Napoli - Villareal - 2:0

          Ocekivani rezultati po meni u grupi A , Bayern je za klasu po meni timski bolji od Citya , nije City nikako uigrani , ovi su ih saltali kao dobar dan , Hart sto je spasio spasio , sada sam pregledao celi magazin tj highlightove LS i mogu reci da je Bayern apsolutno dominirao , Ribery proceslja odbranu kao dobar dan , nekoliko puta se desavala situacija 4 na 3 ili 5 na 3 , Richardsa nema u odbrani uopste , skroz ofanzivno igra i to je odmah igrac manje. Tevez

          Napoli bio mnogo bolji u prvom poluvremenu , Viljareal se nije video u 1 delu , 2 poluvreme sam gledao multi prenos a ovaj mec je bio glavni pa sam gledao celo drugo poluvreme gde se ne moze reci da je Napoli bio bolji , dosta su se zatvorili , mnogo vise sansi za Zutu podmornicu , dva slobodnjaka sa 17m lose izvedena. Mogao je Viljareal do gola , cist penal im nije sviran. Zasluzeno kada se gleda prvi deo ali Viljareal da je imao malo vise srece u nastavku mogao do boda.

          CSKA - Inter - 2:3
          Trabzon - Lille - 1:1

          CSKa i Inter nisam gledao mec , samo preko highlightova moram primetiti da je mnogo lepse Inter igrao prvo poluvreme i mnogo to bolje deluje nego kada je Djanpijero vodio tim. Nema one zategnute igre. CSKA sasvim solidna, lep gol za 1:2 , dosli su na 2:2 ali nisu imali srece i znanja da to sacuvaju. Inter inkesirao 3 boda , vrlo vazna 3 boda i sada ako u dvomecu sa Lilom uzmu 4 boda bice odlicno, 6 je premija.

          Trabzon i Lil dosta izjednacen mec iako je Lil imao vise sansi, vise prilika za golove. Lepo su poveli , drzali to i onda bespotreban penal za 1:1 , sami su izgubili mec igraci Lila. Trabzon 1 u grupi ni kriv ni duzan

          United - Basel - 3:3
          Otelul - Benfica - 0:1

          Golijada u Mancesteru , Junajted mnogo bolji u 1.delu ,Bazel se nije vidio , 2:0 na poluvremenu to i govori. Nikako se nije mogao pronaci Bazel da bi u nastavku dosli do senzacije. 1 lep gol , 1 penal , 1 greska De Gea-e i to je 2:3. Definitivno De Gea nije za Manchestera , ima potencijal ali jos je mlad. Izvukli su to Djavoli koliko su mogli, ali 2 boda iz 2 meca nisu dobar znak. Verovatno ce oni sa Otelulom izvuci 6 bodova ali 1 mesto im visi u grupi.

          Benfica iz vrlo lepog gola dosla do pobede , imali su jos jednu sansu preko Cesara nisu iskoristili. Otelul jako lose deluje i svaki bod ako ga bude bice premija. Zasluzena pobeda Benfice , moglo je biti mnogo ubedljivije.

          Lyon - Dinamo ZG - 2:0
          Real - Ajax - 3:0

          Gledao sam prvo poluvreme Liona i Dinama , znaci Dinamo kao protiv Reala , u smislu centar nisu presli , jesu mozda 2-3 puta , od prilike nista , glupost Pokrivaca i 1-0 za Lyon. Jos jedna glupost Tonela i glavom ona 4-orka iz Burkine Faso za 2-0 i to je to od Dinama , nema tim za popravni , ocito ce biti kanta za nasutavanje , igraju kao Partizan protiv Sahtjara prosle godine u Donjecku. Samo je Partizan u ostalim mecevima napadao a od njih ocito nista.

          Real jako lepo igrao , prelepo da kazem , gledao sam oko 30 minuta mec , 10 minuta pre 1 gola i 1 gol sam video , kako se krecu to je neverovatno , lete po terenu , kakva akcija za 1-0 , ma moglo je 5-0 pa i vise realno biti. 1 u grupic e bti sigurno i po meni su oni ove godine sampioni CL ...
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • @Miko
            Izvini koja je to bila greska De Gee? Inace je covek do sada nebrojeno puta izvukao Manchester, ima ubedljivo najvise intervencija u ligi, spasava u svakom kolu bar jedan/dva gola. A kad vezni red i odbrana onako slabo odigraju ne moze golman uvek da te vadi. United od pocetka sezone dopusta protivnicima previse sansi i bilo je pitanje vremena kada ce se nesto kao veceras desiti. Dolaze im tesko protivnici, ako daju ovliko sansi Liverpoolu i Citiju lose ce se provesti.
            A vidim kazes da je Bayern za klasu bolji od Citija? Ma daj, eventualno su Barsa i Real bolji za klasu, ali Bayern nikako, jedna utakmica ne moze biti merilo, da je City-ju sviran penal u prvom poluvremenu sad bi drugaciju pesmu pevali. Drugo poluvreme je bila katastrofa za City, ali koliko su na to uticali Mancini i Tevez? Mnogo...
            sigpic

            Comment


            • Ja inace nikad ne krivim golmane za primljeni gol, rijetko kad, jedino da je greska bas ocigledna, no necu sad o tome.

              Ribery je svojom partijom sve objasnio, mislim da nije izgubio nijednu loptu, mozda jednu, rijesenje je uglavnom bio foul, ali desilo se da i to izbjegne. Sve pohvale na njegov racun, Bayern je ponovo onaj od prije, mislim da ih vec vidim u knock out fazi a nadam se i polufinalu, no rano je sada o tome govoriti.. U Cityu razni problemi, Tevez nece da udje a onda Dzeko ulazi u verbalni sukob sa Manciniem i iskazuje svoje nezadovoljstvo.

              Napoli dobio Villareal i jako vazna 3 boda, ako Napoli ovako nastavi mislim da bi mogli da izbore nastavak takmicenja.

              Real Madrid napokon da odigra odlicnu tekmu, prvo gol Ronalda fantastican, ovo je pravi Real i nadam se da ce ovakav biti u ostatku sezone. Davao sam neke male sanse Ajaxu ali Real je na njima sve izbacio, demostracija sile.

              Gomis postigao odlican gol za Lyon, Dinamo ostaje sa 0 bodova no niko od njih ne treba i ne smije biti razocaran, sada vjerovatno blagi pad u prvenstvu slijedi.

              Sutra ocekujem odlican match izmedju Valencie i Chelsea, ocekujem barem 3-4 gola.

              Comment


              • Sta taj Tevez hoce vise?Heheeh,pa on je neverovatan!

                Kolika neprofesionalnost pa to je strasno...

                Inace Mancester Siti je dokaz da se ne moze sve kupiti novcem.Jbg,nemaju tu harmoniju koju Junajted ima i nikakve pare im nece to doneti!
                Jedan je Obradovic Zarko!

                Comment


                • Jedan je SAF
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by AcaGrobar View Post
                    Sta taj Tevez hoce vise?Heheeh,pa on je neverovatan!

                    Kolika neprofesionalnost pa to je strasno...

                    Inace Mancester Siti je dokaz da se ne moze sve kupiti novcem.Jbg,nemaju tu harmoniju koju Junajted ima i nikakve pare im nece to doneti!
                    Ljudi jedva cekaju da City ne pobedi neku utakmicu, i odmah krece po redu: Ne moze se sve kupiti, nemaju harmoniju, preplaceni igraci itd itd. Gde je bila Unitedova harmonija veceras? I to protiv Basela. Za mene je veca sramota odigrati kod kuce 3-3 sa Baselom nego izgubiti od Bayerna u Minhenu.
                    E sad kad je u pitanju Tevez - to je najveci idiot u istoriji fudbala, covek ne zna sta hoce, koliko je vec u Engleskoj a ne moze ni recenicu da sastavi na engleskom jeziku. Jednostavno najveci retard kojeg sam video. Ali na stranu sve to, ja igrace cenim po onome sto rade na terenu, ali odbiti uci u igru je necuveno, treba ga nalupati za to, prima 250k nedeljno cini mi se, i jos bi da bude gazda u klubu. Iskreno mislim da bi City mogao i da ga tuzi za ovo. Nadam se da ekipa nece previse trpeti zbog ovog ispada malog slepca koji ne zna sta ce od sebe i svoje glupe porodice koja ne moze da se snadje van Argentine.

                    P.S. Izvinjavam se za hejtovanje i negativnost, ali stvarno mi je muka vise od Teveza...
                    sigpic

                    Comment


                    • Pa konacno Mancini da kaze da taj kreten vise nikad nece igrati .. Covjek je gori od bilo kakvog djeteta od 5 godina . Sad bi igrao , sad ne bi , sad bi isao , sad ne bi .. Strasno .. Cudi me da i ovaj put Mancini nije stao na njegovu stranu i rekao : On je odlican igrac koji je potreban nasem timu .. Vjerovatno ce se Tevez sad izvinjavati , ali ako mu Mancini popusti i ovaj put onda je stvarno nenormalan .
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • tony_g, za prvi dio tvog zadnjeg komentara imas odgovor u mom sigu, link pod nazivom "True story of two clubs from Manchester". City svi dizu u nebesa, porede ga sa najboljim a ustvari je to hrpa plavih govana koji neznaju sta ce od sebe i koji igraju fudbal samo za cash.

                        Comment


                        • Treba ga u B tim,pa neka sere tamo.
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Dajte ga u Inter!

                            Comment


                            • Miko, za dobrobit svih nas nemoj nista analizirati.

                              Sto se Sitija tice, ekipa je odlicna i ako promene trenera i dodje pravi strucnjak, mogli bi da par godina dominiraju u PL.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ajde dobro sto Tevez zivcani,ali sta je sa Balotelijem nije valjda pod sedativima cijelo vrijeme,pa on je gori od Teveza,po tom pitanju

                                Mancester je odmarao par igraca i to mu se odbilo o glavu,vazno je da nisu izgubili,a iskalice se na Otelulu(6bodova),pa onda dolazi Benfika i tom pobjedom prvo mjesto osiguravamo

                                City nema iskustvo LS mada ce im ove utakmice zlata vrijediti,dogodine ce biti mnogo bolji,i sa novim trenerom.

                                Real Madrid je zabio fenomenalan prvi gol,sto bi se reklo kao na igrici Mada bih imao zamjerku morali su dati jos 2-3gola,nije normalno koliko su neefikasni.

                                Gledao sam Lion-Dinamo sazetak prvog i dobar dio drugog,iako su izgubili mogli su jos koji primiti,ali u drugom su odigrali odlicno i hrabro,mogli su da i stave gol par puta,mada Lion je odradjivao posao.
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X