Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Konacni rezultati :

    Dinamo - Malmo - 4:1 - Apsolutno zasluzeno i nakon Partizana jos jedan tim sa Balkana ide u LS
    Odense - Villareal - 1:0 - Iznenadio me rezultat , ocekivao sam 0-2 da ce doci ali ne pobedu Odensea , sada su jako blizu LS
    Bayern - Zurich - 2:0 - Kao i sto sam ocekivao , Bayern rutinski to odradio
    Wisla - Apoel - 1:0 - Mislio sam da ce ostati 0:0 ali eto Wisla na korak od LS
    Maccabi Haifa - Genk - 2:1 - Dovoljno je reci da ih je Borac razbio u Banja Luci
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Kako je Dinamo odigrao mec ovo je neralan rezultat,trebalo je biti i vise.
      U ovom trenutku Dinamo je za klasu bolje od svih klubova u bivsoj jugi.
      Sta radi onaj Samir covjek pravi razliku na terenu sam,fantastican igrac,njega ce uvaljati Mamic nekom za minimum 10milki.
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Originally posted by manda View Post
        Kako je Dinamo odigrao mec ovo je neralan rezultat,trebalo je biti i vise.
        U ovom trenutku Dinamo je za klasu bolje od svih klubova u bivsoj jugi.
        Sta radi onaj Samir covjek pravi razliku na terenu sam,fantastican igrac,njega ce uvaljati Mamic nekom za minimum 10milki.
        Steta nisam gledao tu tekmu, da vidim kakav je taj igrac Samir... On Brazilac sa hrvatskim pasosem ??? Dinamo moze da bude hit u LS, i da bude prvi tim sa ovih prostora koji je prosao grupnu fazu posle 15 god... Ja mislim da je poslednji put Hajduk Split prosao grupnu fazu sezone 94-95....
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Ali ko to od nas zeli?
          Posle ce to u narednih 20+ godina da nam to nabijaju na nos.

          Comment


          • Originally posted by FresHMaN91 View Post
            Steta nisam gledao tu tekmu, da vidim kakav je taj igrac Samir... On Brazilac sa hrvatskim pasosem ??? Dinamo moze da bude hit u LS, i da bude prvi tim sa ovih prostora koji je prosao grupnu fazu posle 15 god... Ja mislim da je poslednji put Hajduk Split prosao grupnu fazu sezone 94-95....
            Jeste sa hrvatskim pasosom,ali nije jos igrao za reprezentaciju.
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Dinamo jeste odigrao odlično veceras jos su im iz prve postave falili Alispahić i Biščan, ali mislim da im je vrh grupna faza sa samo jednom pobjedom. Ovo veceras tesko da ce ponoviti, a Samira ce sigurno izgubiti poslije ove utakmice sa Švedima. Mene je u zadnje vrijeme pravo iznenadio ovaj Ibanjez koji pravo igra, ma da je kriv kod prvog gola.

              Comment


              • Originally posted by manda View Post
                Kako je Dinamo odigrao mec ovo je neralan rezultat,trebalo je biti i vise.
                U ovom trenutku Dinamo je za klasu bolje od svih klubova u bivsoj jugi.
                Sta radi onaj Samir covjek pravi razliku na terenu sam,fantastican igrac,njega ce uvaljati Mamic nekom za minimum 10milki.
                Ma nisu Mando bolji za klasu od Partizana,nema sanse,ne bih se smio kladiti da su uopste bolji
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Bilic je rekao da Sammir s ovakvom formom moze da igra i za Brazil
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Ko je rekao da je Dinamo bolji od Partizana Partizanu je nedostajalo samo sportske srece i koliko toliko fer sudjenja , Partizan je realno za klasu bolji od Dinama , pa pogledaj Dinamove timove : Neftchi,HJK i Malmo
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Originally posted by Miko View Post
                      Ko je rekao da je Dinamo bolji od Partizana Partizanu je nedostajalo samo sportske srece i koliko toliko fer sudjenja , Partizan je realno za klasu bolji od Dinama , pa pogledaj Dinamove timove : Neftchi,HJK i Malmo
                      Nedostajalo nam je prvenstveno mozga. ;)
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Miko View Post
                        Ko je rekao da je Dinamo bolji od Partizana Partizanu je nedostajalo samo sportske srece i koliko toliko fer sudjenja , Partizan je realno za klasu bolji od Dinama , pa pogledaj Dinamove timove : Neftchi,HJK i Malmo
                        Ne moras bas ici u krajnost,ja sam realno mislio da je Partizan bolji(za nijansu) ali je prosle godine Dinamo odrzao takvu lekciju Villarealu gdje sam vidio da je to skoro izjednaceno,tako da po meni to su dva kluba sa jednakim kvalitetom,samo sto je Dinamo uzimajuci u obzir protivnike u trenutno boljoj formi
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • I to ga ... Ali nema veze , Partizan ce za 2 sezone biti nosioc u svakom kolu kvalifikacija ako ostane ovaj sistem jer Partizan je zeznuo tj navijaci u sezoni kada smo od Zrinjskog ,, ispali ,, pa nam je koeficient iz te sezone 0.625 , a iz ostalih izmedju 4 i 7
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Ko ti je kriv kad na svakom PDF-u lupas i pricas nebuloze,ali bas na svakom
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • @Miko
                              Miko,jesi gledao mec danas od Dinama,ili si samo prebacio koji put?
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Gledao sam vecinu meca i razbili su , sama statistika 25-1 u sutevima govori , razbio ih Dinamo ali stojim i dalje da je Partizan bolji
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X