Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by FresHMaN91 View Post
    Sto se mene tice treba Teveza oterati odma i platiti mu tu otpemninu zbog raskida ugovora... To je katastrofa sta on radi tom klubu. Pa nije ni cudo sto ga je Fergi oterao... I meni nije jasno da u 55. minutu Mancini izbacuje Dzeku, a ubacuje zadnje-veznog ??? Defenitivno trener koji nema ni neki karakter, a i ocajan je trener, ako je onaj Arapin iole pametan da mu ne daje vise novca u januaru, jer ce se ovaj zaliti kako mu fali jos par igraca. Bajern je dominirao skoro celu utakmicu, i sto kaze Miko, ovo je taj tipican nemacki stil, velika disciplina u odbrani, sto rezultuje njihov niz od 28:0 na 10 utakmica, i odlican brz napad sa sjajnim Gomezom... Riberi je pokazao svu svoju silu, a Hejnkes da je fantastican menadzer, a upravo je Uli Henes rekao da je najveca greska ovog kluba ta sto su Hejnkesa oterali 91. god...
    Utd zamalo ne izgubi mec tako da neresen rezultat je dosta posle one drame, Napoli igra sjajno, Kavani je prosto fantastican fudbaler, Real izveo jednu od najboljih akcija koju sam ja video i rutinski dobio, Lion takodje rutinski, Lil je mogao dobiti al su na kraju samo bod izvukli i to posle cudne formacije u kojoj je Hazard bio spic u napadu...
    Dajte ga u Inter oooooooooo dajte ga u Inter oooooo! Kakav je to igrac, Mancini samo dokazuje kakav je nesposobnjakovic glupi.

    Comment


    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
      Dajte ga u Inter oooooooooo dajte ga u Inter oooooo! Kakav je to igrac, Mancini samo dokazuje kakav je nesposobnjakovic glupi.
      Dace ga oni, nece ga trpeti vecno, pitanje je ima li Inter para da ga plati...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by Fanta View Post

        Gomiz postigao odlican gol protiv Dinama koji bi trebao da se posveti domacem prvenstvu jer u Ligi prvaka tesko da mogu sta napraviti, jedino da pokusaju izboriti 3 mjesto ali i to ce ici tesko.
        Mogu realno do osmine finala, a ako budu imali srece mozda doguraju do cetvrtfinala i to je za njih plafon.
        Lion ne stoji tako lose u prvenstvu kao u prethodne dve godine.Za sada su na deobi prvog mesta, ali preko noci mogu da padnu na peto.
        Deluju mi mnogo stabilnije nego kada ih je vodio Puel i mislim da ce biti sigurno biti bolji od drugog mesta.Sudeci po rezultatima tesko da ce doci u situaciju da se bore za tu poziciju.Imaju boljeg trenera i to je bitna prevaga ka ostvarivanju njihovih ciljeva.

        Comment


        • Evo i moja analiza za veceras.

          Valencia vs Chelsea:
          Odlucio sam da veceras pratim taj match, 90% sam siguran da ce biti dosta dobrih sansi sa obje strane i da ce se igrati dobar fudbal. Nemam nekog favorita, Mata se vraca na Mestalju ponovo. Siguran sam da ce oba tima dati gol a kao pobjednika vidim ekipu Chelsea, mozda 1:2.

          Bayer.L vs Genk:
          Bayer je u losoj formi dok u igru Genka nisam upucen bas najbolje, moja prognoza je 1:1.

          Arsenal vs Olympiacos:
          Siguran sam da ovo Arsenal uzima, mislim da ce igraci Arsenala biti jako motivisani za ovaj match, u proslom kolu su izgubili 3 boda u zadnjim minutama ali ovog puta se to tesko moze desiti, pogotovo sto se igra na Emiratima. Moja prognoza je 2:0 za Arsenal.

          Marseille vs Dortmund:
          Obje ekipe imaju slican tempo i formu i ligi, ocekujem dobar match i najmanje 3-4 gola da padnu, moja prognoza je 2:2.

          Zenit vs Porto:
          Porto je u proslom kolu izvukao pobjedu protiv Shaktara, Zenit je ispustio prednost kod Apoela i izgubio. Ovo bi trebala da bude izjednacena utakmica, ali mislim da je Porto kvalitetnija ekipa, moja prognoza 0:1 za Porto.

          Shaktar vs Apoel:
          Sudeci po igri iz proslih utakmica obje ekipe su tu negdje, izjednacene, igra se kod Shaktara i to moze biti mala prednost, moja prognoza 1:0 za Shaktar.

          Bate vs Barca:
          Bate ce se sigurno dobro drzati u jednom dijelu utakmice, potajno se i nadam nekom iznenadjenju, ali opet Barca bi trebala da probije odbranu Batea i onda zabije koji gol, moja prognoza je 0:2 za Barcu.

          Milan vs Plzen:
          Milan nema dosta vaznih igraca ali to ih nebi trebalo sprijeciti da pobjede, moja prognoza je 2:0 za Milan.

          Comment


          • Do crvenog kartona Fucilea Porto bio bolji i kontrolisao igru, posle toga su ih pregazili jer sa igracem manje Porto nije mogao da igra visoki presing a jedino tako umeju da se brane, kada cekaju protivnika izgledaju smesno.

            Comment


            • Moze link za Borusiju?
              U obzir ulaze i Arapi.

              Navijam za Borusiju i u poslednjih 20 minuta trebalo bi da udje Lukas Barios.

              Comment


              • Originally posted by Maric91 View Post
                Moze link za Borusiju?
                U obzir ulaze i Arapi.

                Navijam za Borusiju i u poslednjih 20 minuta trebalo bi da udje Lukas Barios.
                http://www.firstrowsports.tv/

                Comment


                • Maricu,imas ovde cetiri linka http://www.firstrowsports.tv/watch/8...-dortmund.html

                  Comment


                  • Vodi Arsenal 1-0,ko je ovaj covjek sto ga stavi Oxlade-Chamberlain A.?
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Originally posted by manda View Post
                      Vodi Arsenal 1-0,ko je ovaj covjek sto ga stavi Oxlade-Chamberlain A.?
                      Ima 16,17 godina i veliki je potencijal.Skupo placen

                      Comment


                      • Svaka cast,Arsenu stavio ga u vatru i zabio gol,to ce tom decarcu da mnogo znaci.
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Originally posted by manda View Post
                          Svaka cast,Arsenu stavio ga u vatru i zabio gol,to ce tom decarcu da mnogo znaci.
                          I pre neki dan je dao gol

                          Lepo igra Valencia...

                          Comment


                          • Centarsut Alvesa i autogol , to je bilo potrebno , da se ovaj bunker probije , sad ce sve biti lakse .


                            Marseille poveo , Arsenal zabio drugi ..
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Ajev dao gol za Marsej.
                              Bas u prethodnoj situaciji Gece lepo izbacio svog protivnika, imao 1 na 1 i pogodi golmana u noge i to se osvetilo njegovoj ekipi.

                              Comment

                              Working...
                              X