Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ledeni 80 View Post
    mene sad ovo zanima da li Arsenal ide direktno u LS ili u kvalifikacije posto je Chelzi osvojio LS
    koliko ja znam kvalifikacije ali nisam siguran i msm da nisam u pravu , na menadzeru je bilo da ide u kvalifikacije kada bi se ovako desilo posto sam ja sa Celzijem imao identicnu situaciju
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Nicolas Anelka suck on it!

      Comment


      • Originally posted by edohz View Post
        Hoću penale i onda da ih CHELSEA derene u sred Munchena, bolniji poraz Bayernu ne mogu poželjeti
        Hvala ti bože

        I na kraju da poručim svim navijačima Bayerna " Ćao ćao vozdrica "

        Comment


        • Originally posted by Miko View Post
          koliko ja znam kvalifikacije ali nisam siguran i msm da nisam u pravu , na menadzeru je bilo da ide u kvalifikacije kada bi se ovako desilo posto sam ja sa Celzijem imao identicnu situaciju
          neko mi rece na ovom forumu da ce i Arsenal i Celsi direktno u LŠ. Šteta bi bila i da Arsenal mora u kavalifikacije.

          Comment


          • Arsenal mora u kvalifikacije, to je valjda jasno...
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Arsenal ide direktno, valjda.

              Comment


              • Engleska mora da ima svog predstavnika u onom delu gde su timovi koji nisu sampioni svojih drzava. Kako su Mancesteri i Celsi obezbedili direktan plasman, jasno je ko ce biti.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Originally posted by Miko View Post
                  koliko ja znam kvalifikacije ali nisam siguran i msm da nisam u pravu , na menadzeru je bilo da ide u kvalifikacije kada bi se ovako desilo posto sam ja sa Celzijem imao identicnu situaciju
                  Crveno implicira plavo,sto znaci da ne znas.I nemoj da dajes zbunjujuce,dvosmislene i nepouzdane odgovore.

                  P.S. Cestitke plavcima,ko ce sutra izdrzati sa Mumijem.
                  sigpic

                  Comment


                  • Da sam Roman veceras bih dao 10 miliona Drogbi,10 Cech-u i 10 Robben-u.

                    Od grupne faze pa i veceras se Chelsea provlacio,ali ova generacija je apsolutno zasluzila da osvoji Ligu Prvaka.

                    Nek slave svi navijaci Chelsea na forumu
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Originally posted by NebojsaNS View Post
                      Engleska mora da ima svog predstavnika u onom delu gde su timovi koji nisu sampioni svojih drzava. Kako su Mancesteri i Celsi obezbedili direktan plasman, jasno je ko ce biti.
                      Spartak Moskva ih menja.

                      Comment


                      • Ramos na tviteru ;)

                        Sergio Ramos a Neuer (Portero del Bayern): "Te burlaste de mi, Pero mira lo que tengo! Una liga y tu te quedaste sin nada"

                        Ramos Neuer-u : ''Smijao si se meni,ali pogledaj sad, ja imam ligu,a ti si ostao bez ičega"

                        Comment


                        • Originally posted by edohz View Post
                          Ramos na tviteru ;)

                          Sergio Ramos a Neuer (Portero del Bayern): "Te burlaste de mi, Pero mira lo que tengo! Una liga y tu te quedaste sin nada"

                          Ramos Neuer-u : ''Smijao si se meni,ali pogledaj sad, ja imam ligu,a ti si ostao bez ičega"
                          Tipicni prljavi Spanac.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by edohz View Post
                            Ramos na tviteru ;)

                            Sergio Ramos a Neuer (Portero del Bayern): "Te burlaste de mi, Pero mira lo que tengo! Una liga y tu te quedaste sin nada"

                            Ramos Neuer-u : ''Smijao si se meni,ali pogledaj sad, ja imam ligu,a ti si ostao bez ičega"
                            Jel to onaj sto je stadion promasio sa 11 metara?

                            Comment


                            • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                              Tipicni prljavi Spanac.
                              Grohotom se smijem

                              Comment


                              • Originally posted by edohz View Post
                                Grohotom se smijem
                                Ne provociram uopste,niti mrzim Real,ili volim Barselonu,ali Ramos je po tim javnim ispadima poznat.
                                Covek ne moze u rukama da drzi pehar,koga ce on prozivati.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X