Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Drogba na levom beku zatvorio Alvesa pa onda ulazak Toresa svaka cast Di Mateo!!! I znanje i muda su bili potrebni veceras a on ih je imao!!

    Comment


    • Wada nece da stavi avatar Mumaro spremaj cjeliju
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Sutra svim srcem navijam za Bajern.Najbolji evropski klub!!!!!
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Prototype View Post
          Pa jbg da bude zanimljivije finale, jer ako prodje Real onda ce rasklopiti Chelsea u Minhenu. Ovi bez Terija i Meirelesa tesko da ce moci sta protiv Mourinha i kompanije. Nije mu to Pep Guardiola kome igra glupi Cuenca umesto Tella i koji ne zna da igra drugacije nego samo da se dobacuju do besvesti.
          Bajern je domacin, zato ne bih zeleo da ih gledam u finalu, pod normalnim okolnostima navijao bih za njih da prodju dalje.Sigurno ce i Real sutra da ostane bez bitnih igraca, mnogima preti suspenzija.Ne bi me cudilo da padne i crveni.

          Comment


          • Originally posted by Condition23 View Post
            Maricu bravo za sliku podrzavam ideju da svi koji veceras nisu bili uz Barselonu stave ovo
            HE SCORES WHEN HE WANTS ja sam u transu kad je primio loptu prvo ne verujem da nije ofsajd gledam u TV sta se desava nista ne kapiram onda dodjem u realnost gledam scenu kako zaobilazi Valdesa daje gol i smeska se a ja svim silama u orman
            I ja kontam da je ofsajd, i onda kada je krenuo driblati za malo da mu majku pomenem , a ostalo je istorija...

            Cak je i moj stari koji ne navija ni za koga i koji se ne nervira, veceras cinio i jedno i drugo. A na kraju smo obojica zategli desnom rukom kad je Torres zabio.

            Kakav osjecaj, jos traje... i trajace, duuuugo!
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • ja ne znam odakle je tores ispao na njihovoj polovini bio sam u cudu nisam verovao 2 minuta

              Comment


              • Koliko sad bi se ubio od alkohola da sutra ne radim kao da je Arsenal igrao j***s mi sve ako nije taj osecaj
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Originally posted by Maric91 View Post
                  Bajern je domacin, zato ne bih zeleo da ih gledam u finalu, pod normalnim okolnostima navijao bih za njih da prodju dalje.Sigurno ce i Real sutra da ostane bez bitnih igraca, mnogima preti suspenzija.Ne bi me cudilo da padne i crveni.
                  Pa gledaj, bilo bi lepo da se Chelsea-iju vrati za onu kradju iz 2009. godine, mada i za onaj nesrecan promasaj Terija u F 2008. protiv Manche. Kad su vec dosli u finale bio bi red da osvoje, ali ako im dodje Real na megdan sa svim igracima bice im jbno tesko.

                  Comment


                  • Kad nema Cavija nema ni Barselone,valjda vam je sad to jasno!Tek ce da budu u problemu posto je penzija blizu.
                    sigpic

                    Comment


                    • Danas svako igra fudbal , svako moze svakog pobjedit i zato bez nepotrebene euforije , sutra nasa bitka pocinje !!!!!!!!

                      Comment


                      • Jbt, pa ko ce igrati odbranu u finalu!?!

                        Bane nece sigurno, Terry tek nece... Sta je sa Luiz-om? Nadam se da ce Cahill biti spreman!

                        Comment


                        • Iako sam sprecen da se logujem zbog noge i nece me jos dugo biti, morao sam sad nekako da se snadjem i samo da napisem da Katalonija smrdi. Dzaba crveni, penali, vise ni protekcija ne pomaze. Niste najbolji, niti ste ikad bili. U svakoj LS osvojenoj osim one 92 gomila kradji ali nema vise. Stoka ste i nista drugo do stoka, jos jednom potvrdjeno. Bravo RDM legendo!

                          He scores when he wants and he wanted to score tonight. Bravo Nino, bravo! <3
                          sigpic

                          Comment


                          • nume real nume barselona






                            lutajući reporter tuta bugarin
                            nežno šapće sneguljici
                            dok patuljci ruju
                            u rudnici

                            Comment


                            • Mojoj sreci nema kraja, barsa Toresu lize jaja! Morala sam
                              "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X