Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fenomenalan gol Kake, kakvu je putanju imala lopta. Real da se malo vise trudio bio bi jos koji gol.

    Kako je samo Mou dozivio gol Kake

    Comment


    • Mumi, da u pravu si, mogao je da se savije stopalo, a sad sam video da je prvi zuti dobio za protest zbog penala, jbg, nekontrolisan lik...
      Last edited by Tony_G; 04-04-12, 22:53.
      sigpic

      Comment


      • Odlicni rezultati za sada,Kaka je cak mogao isti go dati odmah nakon one majstorije,ali je pogodio stativu.Benfica je bas dobra ekipa,ali nekako fali im konkretizacija te dobre igre,Aimar je umjetnik covjek uvijek bio,sreca je za Chelsea da nije igrao u prvom mecu,a i ovaj crveni karton je samo jos jedan plus za njih,grub je bio Maxi i ovo je sto se mene tice zasuzio...
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by Tony_G View Post
          Mislim da se odbila lopta od odbrambenog Apoela posle suta Kake...

          Mumi, da u pravu si, mogao je da se savije stopalo, a sad sam video da je prvi zuti dobio za protest zbog penala, jbg, nekontrolisan lik...
          Kako se Mata odlicno ubacuje iz 2. plana. Vec 2 puta je pobjegao, ali jbg ofsajd... Valjda ce do kraja pobjeci i 3. put ali uspjesno.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Originally posted by tata Mumi View Post
            Kako se Mata odlicno ubacuje iz 2. plana. Vec 2 puta je pobjegao, ali jbg ofsajd... Valjda ce do kraja pobjeci i 3. put ali uspjesno.
            Slazem se,samo fali da pogodi stativu jos jednom,nije odavno
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Sta bi ovo... E moj Ramirezu...

              Comment


              • Jos jedan dokaz da je Ramires klasican bot...
                sigpic

                Comment


                • Kaka majstore

                  Kao iz najboljih dana iz Milana

                  Comment


                  • Ali kakva tehnika suta, ako ne i najbolja koju sam video od kako pratim fudbal, genije... Neodoljivo podseca na Zika...

                    Ne moze Benfika nista da uradi, tek sad posle crvenog, tu je gotovo prica, i znamo ko ce igrati 1/2 finala...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Mislim da mogu vec da napisem da je Chelsea prosao u polufinale LŠ i da cestitam njihovim navijacima

                      E moji "Plavci" znate ko vam sljedeci protivnik UEFALONA !!! Nista ja mogu samo da vam pozelim srecu. Svim uz Chelsea.

                      EDIT: Cestitam i navijacima Reala na prolazu u polufinale LŠ

                      Comment


                      • Morao je car da kaze svoje misljenje

                        Oko drugog jedanesterca nakon kojeg je Barca povela sa 2:1 se veće dugo vode polemike a popularni Mou je to prokomentarisao na svoj način:

                        "Šta reći, nakon Chelsea,, Intera, Arsenala i Real Madrida, sada je i Milan osjetio šta znači igrati protiv Barcelone i pritom biti hendikepiran."

                        Mourinho je otišao i korak dalje i dodao:

                        "Ništa, saznali smo barem ko mora biti pobjednik Lige prvaka"
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Evo ga, Apoel dao gol.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Originally posted by D-Wade View Post
                            Evo ga, Apoel dao gol.
                            Fina akcija jbg Real-u se bas ne igra vise

                            Kakav je lik Ramires,ono je pobjednik
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Ako su 1/4 finala bila malo smaracka da se tako kaze, mislim da ce 1/2 finala prevazici sva ocekivanja...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Kakva golcina Ronalda..
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X