Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Baneeeeeeee.. znala sam da će dati gol
    U sred šesnaesterca..
    I bravo za majstora Drogbu
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Bane rezervisao golove u ovim vaznim mecevima , secaju se navijaci Liverpula kako to Bane radi u LS

      Nista od penala ,izdrzite jos 10 minuta , Celzi,Celzi ;)
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Jeste primetili da Kampanjaro ima plav jezik ?
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • 11:25

          Spoiler


          Sećam se vrlo dobre ove prilike i tada sam pomislio da može ovo skupo da košta Napoli, ali opet nisam očekivao da će Čelsi proći večeras... Odličan Čelsi, slab Napoli. Nešto su kao na početku stvorili neke šanse, u drugom delu jedna Zunige, i sad ovaj Hamšikov volej i to je to. Čelsi iskoristio svoje šanse...
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Di Mateo kralj , ma legenda , ide od igraca do igraca i grli ih , umirem znaci , bukvalno bi zaplakao da sam veliki fan Celzija a mozda i postanem , ovo je stvarno ona prelaz utakmica kada pocinjes gotiviti neki klub, ovo je stvarno , Di Mateo legenda , eto kako je to kada klub vodi osoba koja voli taj klub , kakvo ce slavlje biti u svlacionici , do titule
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Zasluzeno Celzi prolazi dalje
              Drago mi je zbog igraca kao sto su Lampard, Drogba i Ivanovic
              Sto kaze Vladan uvek se navija za premijerligase
              Bas je lepo videti ove zagrljaje na kraju, Di Mateo kralj
              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

              Comment


              • Bravo Čelzi, bravo Real!
                Kakav je majstor Drogba!
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Kako li je Boašu sada???

                  A Roman šmeker. Pogodio sa otkazom...
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Ljudi, nije me bilo ovdje jer sam bio sav mokar tokom citave utakmice, nisam htio nista pisati...

                    Samo mogu reci da sam ponosan na momke, na Di Mattea!!! Ovo znaci ostaviti srce na terenu!
                    Kasnije cu ili sutra o utakmici, sada ne mogu, nema sanse.
                    CHEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELSEAAAAAAAAAAAAAAAAA!
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Bravo Chelsea , bravo Di Matteo majstore ..

                      Ovo je velika , ogromna stvar i znacit ce im bas bas mnogo do samog kraja sezone .

                      S druge strane , najiskrenije se nadam da ovakvo ispadanje nece unistiti Napoli i nadam se da mogu nastaviti sa sjajnim partijama u Italiji .

                      Cestitke svima kojima je Chelsea najdrazi klub , radujte se , zasluzili ste ;)
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Kako se samo raduje Di Mateo Mumi mora pasti neka chast xD
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Svaka cast celziju!! I to onda kad su ih svi prezalili!!
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Dale View Post
                            Bravo Chelsea , bravo Di Matteo majstore ..

                            Ovo je velika , ogromna stvar i znacit ce im bas bas mnogo do samog kraja sezone .

                            S druge strane , najiskrenije se nadam da ovakvo ispadanje nece unistiti Napoli i nadam se da mogu nastaviti sa sjajnim partijama u Italiji .

                            Cestitke svima kojima je Chelsea najdrazi klub , radujte se , zasluzili ste ;)
                            Sad me zabole za Napoli, nadam se da će sada krenuti njihova loša serija...
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Drago mi je da je Celzi prosao dalje, bio sam uz njih. Ekipa velikih majstoa i uopste gotivnih osoba. Drago mi je i zbog Di Matea.

                              Drogba je veceras pokazao zasto je medju najboljima, covek bukvalno pravi razliku. Esijen, Ivanovic, Ceh...ma svi. Tores kad je usao dao maksimum i svoj doprinos. Citava euforija oko Napolija je zavrsena i drago mi je zbog toga. Precenili su ih ljudi mnogo. Svaka cast na svemu do sada, ali nije sve u ofanzivnoj trojci. Sad se gleda ko je prosao, ali imajte u vidu da ih je Celzi unistio veceras sa 4-1.

                              Nadam se da ce Celzi biti ovako dobar i u nastavku.

                              Comment


                              • Jbt, 'ladno prosao Chelsea..... Neverica.
                                Svaka cast momcima, opet glavni akteri Drogba, Lampard i Terry. I svaka cast Ivanovicu, ispromasivao se za vikend ali sad je sve nadoknadio.
                                Napoli propustio sanse u prvom poluvremenu, tada su jos i igrali dobro, ali u nastavku vrlo slabo.
                                Samo mi nije jasno sta je Ramires radio na levoj strani 90 minuta, a cim je presao desno u prvom produzetku imao je 2 prodora od kojih je jedan rezultirao golom. Drogba igrac utakmice bez dileme.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X