Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Rossonero View Post
    Zanimljiv post.

    Jel bolji uvijek dobija?
    Sta ti nije jasno!Covjek kaze da ce proci Real,njegov utisak!

    Veceras navijam za Bajern,sjutra za Chelsi...Tesko ce veceras Bajern do povoljnog rezulttata,ali vidjecemo!


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Pa naravno,danas Bajern sutra Celsi!
      СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

      Comment


      • Jedva cekam da vidim kako ce mocni Arbeloa cuvati Riberya

        Nadam se pobjedi Bayerna , ali realno ocekujem da ce biti 1-1
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Originally posted by Duka View Post
          Sta ti nije jasno!Covjek kaze da ce proci Real,njegov utisak!
          Ja koliko se sjecam tebe nisam nista pitao

          Comment


          • Posto su i jednim i drugim odbrane slabe a napad ubitacan ja ocekujem da bude 3-4 gola da se ima sta gledati,samo u prvih 20 min da padne gol i utakmica ce biti dobra,Bajern je pokazao sto se tice prvenstva da ima krizu a Real da na svakoj utakmici prima gol,ko bolje odradi posao u odbrani i resi probleme taj ce dobiti utakmicu.Mozda blaga prednost Realu.

            Jel se znaju sastavi timova ili jos nije izaslo?

            Comment


            • Oko 19:45 ce se znati sastavi
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Sastavi ce zvanicno izaci za par sati.

                EDIT: Dale i njegov speed.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Ja dajem prednost Realu, i to samo zato sto je Bayern u ocajnoj formi..

                  Uzgred, najava za vecerasnji mec...

                  http://www.sportklub.info/forum/thre...-i-Lige-Europe
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Vidi ga sto se reklamira cc...
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Originally posted by tata Mumi View Post
                      Vidi ga sto se reklamira cc...
                      Zasluzio je,potrudio se nema sta

                      Veceras samo da Angel pocne mec,presudit ce im vanzemaljac
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by tata Mumi View Post
                        Vidi ga sto se reklamira cc...
                        Ahahahah.... Pa moram sta cu...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Samo ti nastavi, svi mi zelimo biti Njegova desna ruka.

                          Reklama: "Citajte najsvjezije najave kod Svjezeg covjeka."
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Zasto su Ivicu Olica prakticno udaljili iz tima kada su promenuli trenera u bajernu? Nije to zasluzio, mnogo je pomogao bajernu dok je igrao i dobar je igrac za neke situacije pravi,kada treba da se igra brzo po zemlji napada i na kontre on i dalje drzi onog gomeza po meni bi njih dvojica trebalo malo nekada da se smenjuju u utakmici i sastavu,Olic nije za tribine

                            Comment


                            • Originally posted by tata Mumi View Post
                              Samo ti nastavi, svi mi zelimo biti Njegova desna ruka.

                              Reklama: "Citajte najsvjezije najave kod Svjezeg covjeka."
                              Ni sam ne bi mogao bolje da smislim...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Bayern ima sigurno najbolju upravu svih vremena u fudbalu,to su ljudi koji zive za taj klub i rade sve u njegovu korist.Klub je prebogat i jako mocan,a njihov nacin poslovanja je zastrasujuci,kako su to samo mirni ljudi i savjesni.Fudbalske legende i veliki biznismeni,a opet rade sve u korist giganta iz najbogatije pokrajine na svijetu.Nedavno je Hoeness rekao dvije stvari,da samo ceka jos par godina kada ce Bayern konacno otplatiti kredit koji imaju za Alianz Arenu(inace ljudi sve rade sami) i da ce onda da objasne neke stvari Real-u,Barcelona-i i ostalim klubovima iz Premiership-a i da kad Bayern igra lose on ne moze nocima da spava.Ja Bayern ne volim,ali to je najuspjesnija firma na svijetu,ljudi fascinantno vole svoj klub,ne samo navijaci nego i uprava...svi do jednog

                                Fudbalski velikani i sami vrh uprave Bayern-a,cijeli svijet ima sta da nauci od njih

                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X