Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • CHELSEA DO KRAJA !
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Pogodio sam 2 para, to su Chelsea i Benfica, te Milan i Barca
      Milan je ovoga puta mnogo jaci, tj vec su ove sezone igrali 2 puta sa Barcom i bili su jako blizu pobjedi, a ovoga puta ne sumnjam da ce, ako nista, dobiti na svom San Siru. Po meni, imaju dobre sanse i za prolaz.
      Real sigurno nece lagano izaci na kraj sa APOELom, bar ne u prvoj utakmici, ceka ih paklena atmosfera od strane domacih navijaca
      Benfica ce da zestoko namuci Chelsea, to je sigurno i nadam se prolazu Bayerna.
      Za finale ocekuje, Barca-Real naravno

      Comment


      • Originally posted by Miko View Post
        Real je izvukao Apoel da bi CR7 stigao Mesija i Gomeza na listi strelaca
        Hahaha, to sam i ja rekao

        Ali, ne verujem da su izvukli Apoel. Dobro, ne verujem da ce bas biti prangijanja kakvo svi ocekuju, ali bi trebalo lagano da prodju.

        Sto se tice druge strane, Forza Milan!

        Comment


        • Real imao sreće u žrijebu i mislim da su apsolutni favoriti protiv APOEL-a koga ovaj put sreća nije pogledala. Bayern bi također trebao proći dalje protiv Marseilla, kao i Chelsea Benficu. Najviše pažnje svakako privlači duel Barce i Milana iako je Barca favorit vjerujem da im neće biti lako protiv Milana i da se neće predati.

          Priželjkujem finale Barca-Real.
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • Celzi za spas ove ocajne sezone LS, i da se spreci spanska dominacija, doduse ne bunim se da u finalu pobede Real.
            Prvo da se eliminise Barsa, tako u cetvrtfinalu sam uz Milan, jes da mi nisu nesto posebno dragi, a daleko od toga da ih mrzim.
            Mada Bajern bi morao puno da se pazi Marseja, ipak su dva puta pobedili Dortmund, a svi znamo sta Dortmund cini Bajernu.


            Sada samo Salke da ne izvuce Atletiko Madrid ili Valensiju, ostali svi mogu doci.Za Hanover je najverovatnije prica zavrsena.xD

            Comment


            • Za gledanje sigurno bi bilo najzanimljivije da bude Barca- Real , ali ja prizeljkujem da Celzi osvoji

              Comment


              • očekujem finale Real- Milan--

                Comment


                • Kao sto sam vec rekao, finale Bayern - Chelsea.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Nisam nesto odusevljen parovima mada bolje da ostane kidacina za polufinale
                    Real-Barsa finale ko da gledam -.-
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Az Alkmar-Valensija (1)
                      Salke-Atletik Bilbao (2)
                      Sporting-Metalist (3)
                      Atletiko Madrid-Hanover (4)

                      (4)-(1)
                      (3)-(2)

                      Comment


                      • Kad je pocelo izvlacenje samo sam rekao ne Real i Barcelona , al sta je tu je , pokazali smo u grupnoj fazi LŠ da se moze igrat sa Barcelonom , ocekujem najbolje

                        Samo da nas ozljede igraca zaobidju i ocekuje nas spetakl
                        Last edited by Rossonero; 16-03-12, 13:24.

                        Comment


                        • Vec vidjeno finale Barsa-Real.... Real je dobio na lutriji i ide sigurno u polufinale, a tamo ce ih najverovatnije cekati Bajern, i to ce biti pravi test za Madridjane u LS... Druga polovina zreba, srecan sam zbog Celsija, dobili su Benfiku, kaze Mumi najjacu od "one" tri ekipe, al ja se ne bi slozio, mozda na papiru, al oni su u ocajnoj formi, doduse daleko je 1/4 finale, tek za 11-12 dana, ali mislim da bi Celsi tu rutinski trebao proci...

                          I derbi svih 1/4 finala Milan-Barsa... Za Milan sam ocekivao jos u grupnoj fazi da ce daleko dogurati, medjutim posle onakve partije Arsenala, gde je njihov siguran prolaz bio pod znakom pitanja, vise ne mislim tako... Pokazali su slabost, i iako imaju sjajan tim, verovatno nece moci protiv Barse... Milan je pokazao da je Barsa ranjiva u grupnoj fazi, ali ja mislim da tada Barsa nije pokazala najvisi nivo igre... Oni igraju sve bolje i bolje, kako turnir odmice, pokazali su silu protiv jakog Leverkuzena, i zato ovde vidim prolaz Barse...

                          Ali naravno, cuda su moguca, mozda se nista od ovoga ne obistini, pa mozda vidimo par iznenadjenja...
                          Last edited by Freshman; 16-03-12, 13:32.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • LS 2011/2012
                            1.polufinale: Olimpik Marsej - Bajern / Apoel - Real Madrid
                            2.polufinale: Benfika - Čelsi / Milan - Barselona
                            Ovdje vidimo iz prilozenog da ce Bajern i Real biti u polufinalu,veliki je jaz izmedju tih ekipa,Apoel i Marsej su i previse ucinili.
                            Barsa prolazi Milan,iako ce biti strsan mec,mada sumljam da Milan moze da izgura,jos revans u Barseloni,a ovaj prvi Benfica-Celzi,tu nisam pametan,dajem malu prednost Celziju,a znamo da Benfika ima stranasan tim,bice tu svega.
                            Finale:Real-Barsa,sampion Real

                            LE 2011/2012
                            1.polufinale: Šalke – Atletik Bilbao / Sporting Lisabon – Metalist
                            2.polufinale: Atletiko Madrid – Hanover / AZ Alkmar – Valensija
                            Derbi bez premca,Salke - Bilbao,poslije fantasticne igre protiv Mancestera,Bilbao je favorit u ovom dvomecu,portugalsko-ukrainski dvomec je otvoren.
                            U drugom polufinalu cemo da gledamo Ateltiko i Valensiju,jednostavno Falcao.
                            Finale:Bibao-Vlaensija,Valensija

                            Mandusic,14:56 ,16.03.2012
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Milan ne može da izbaci Barsu. Možda i najspektakularnije finale ikada, Barsa-Real.
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Originally posted by Krle View Post
                                Milan ne može da izbaci Barsu. Možda i najspektakularnije finale ikada, Barsa-Real.
                                Jedna utakmica,neutralni teren,mislim da je ovo sve sto je Mourinho zelio,a i ja sam odusevljen,posebno se radujem dvomecu s Bayern-om
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X