Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Idemo bre! Steta KPB je bio previse sebican kod one sanse, ali ovo je odlicno!

    Comment


    • Originally posted by Dacha View Post
      Kako siluju momci ovo nije zdraco.Doktorska igra podseca na onu iz Karlovog doba.Milan je ovde najpotcenjenija ekipa i drago mi je sto cemo ovjasniti neke stvari.Antonini siluje po boku dovoljno je...
      Ko igra novi PES2012 zna da Milan nije ekipa koju bilo ko potcjenjuje. Cak su i najbolji na igrici. Njima i ove vodonose Abate i Antonini djeluju dominantno u odnosu na igrace Arsenala, na tim pozicijama... Milan je realno sklepao dobru ekipu. Sad su cak i mlada ekipa. Nista nije slucajno.

      Comment


      • Marin Keown: "This is like watching kids play."

        Covek je u pravu ja sad kad pocnem da kritikujem onda ispadnem djubre ocito da svi vide gde gresi samo Wenger ne ... give me a break ...
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Majstor mora zabiti bar jedan u nastavku Idemo Henry do 2-3
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Originally posted by M_G_S View Post
            Ko igra novi PES2012 zna da Milan nije ekipa koju bilo ko potcjenjuje. Cak su i najbolji na igrici. Njima i ove vodonose Abate i Antonini djeluju dominantno u odnosu na igrace Arsenala, na tim pozicijama... Milan je realno sklepao dobru ekipu. Sad su cak i mlada ekipa. Nista nije slucajno.
            PES ne znaci nista,ali to da je Milan dobra ekipa nije da nije oni su odlicna ekipa.
            "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

            "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

            Comment


            • @Gangrena,

              Wengerov glavni problem je uvek bio to sto veruje u davanje drugih sansi ljudima.Ili 200tih sansi.On je nesto kao Albus Dambldor.S tim sto je svima osim njemu jasno da Remziju i Volkotu fali po oziljak u obliku munje(koji bih im ja drage volje podario)

              Enivej,imamo neke sanse ako 1) im on baci neki patronus u svlacionici ili se bar malo prodere
              2)se zabari umore od trcanja i onda ih stisnemo u poslednjih 20 minuta
              3)ovaj nosati ganci prebije nekog i zaradi crveni

              haha ode volkot

              Comment


              • Bogme dobro igra Milan.

                Comment


                • Gledajte sad sto znaci kad udje pravi majstor, pa makar i u ovim godinama. Imam osjecaj da ce se itekako primijetiti Titi. Klasa je klasa. Ta koju je on imao moze samo Ibra da isprati, ali u najboljem izdanju.

                  Comment


                  • Kako mi je drago sto je izasao Volkot
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Koji raspad sunce ti 3-0
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Ovo je razbijanje ruzno za gledati.
                        "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                        "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                        Comment


                        • To bi bilo to,gol ni iz cega!Ibra da netacan pas i on opet odradi posao,au ovo mora da boli.Kad jedan Arsenal ne moze iz svog podmlatka da ima igraca kao sto je Kosijelni nego takvog kupuje i drzi u ekipi onda je sve jasno.
                          Interu su dali svojevremeno i pet komada,ovdje nece ni jedan
                          sigpic

                          Comment


                          • Pa ja prosto moram da vidim Wengerovu konferenciju posle ovoga.Da li ce krivi biti teren,sreca ili sudije za to sto nasa mentalna snaga opet nije uspela da dodje do izrazaja?

                            Comment


                            • Jesam ja cjorav il mi nemamo levo krilo ?
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • To je jos jedna od Wengerovih ostavstina fudbalu.4-4-2 sa tri igraca u centrali i jednim desno.Briljantno.

                                Ako nista drugo,Volkot je dosta poboljsao igru u drugom poluvremenu.

                                Comment

                                Working...
                                X