Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Po prvi put u zadnjih par godina nije me ni zanimalo da gledam utakmicu... Uglavnom se jedva iscekuje ponovni pocetak LS, ali sinoc nisam ni prebacio na RTS i vec oko 21:30 sam otisao u krevet!

    Dobro to je bila posledica nespavanja celog dana a dosao sam iz nocne. Ali se zato veceras gleda Arsenal!

    Comment


    • Originally posted by Fanta View Post
      Nisam gledao drugo poluvrijeme Barse jer je komentator blago receno zesci retard.
      "Moze li Leverkusen do boda", pa nakon 3 minute opet "Moze li Leverkusen do boda" i nakon par sekundi "Odnosno, moze li do nerjesenog rezultata" a na glavnoj televiziji Bosne i Hercegovine komentarise Hrvat koji, em sto koristi Hrvatski jezik, em sto nema pojma o fudbalu...
      Sutra se nadam boljem danu.


      Ono je stvarno sramota , da onakvi kao on prenose ovako vazne utakmice , strasno .

      Ono sinoc je nista , kako je los bio kad je prenosio City - Villarreal .
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Ma to treba otpustiti sve. Kada se igra LP, FTV daje jednu tekmu sedmicno, dok drugu prenosi BHT1, i opet nece da stave nekog normalnog, strasno..
        A kako je mene tek nervirao kad su igrali UTD-Benfica

        Comment


        • Originally posted by Fanta View Post
          Ma to treba otpustiti sve. Kada se igra LP, FTV daje jednu tekmu sedmicno, dok drugu prenosi BHT1, i opet nece da stave nekog normalnog, strasno..
          A kako je mene tek nervirao kad su igrali UTD-Benfica
          Velid Spaho, Zoran Suko i Igor Kristic - trio fantastico!
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Marselo jeste odličan tehničar i vrlo je brz, ali mislim da protiv jačih ekipa ona njegova igra ne prrolazi jer igra inače previše ofanzivno za beka i onda se ne stigne vratiti na vrijeme na pokrije bekovsu poziciju....to inače prolazi u španskoj ligi protiv svih ekipa osim Barse, ali mislim da i u ligi šampiona to ne bi moglo da prođe...ali da se to sve korigovati...

            Edit:Barsa sinoć najzad da ozbiljno shvati neko gostovanje i da odigra stvarno koncentrisano do kraja, Alexis odličan, Mesi još bolji, kao i Fabregas...


            U dvije minute dva posta,jedan za drugim,pa zar nije to moglo u jednom,potrudi se da se ovo ne ponavlja.

            Comment


            • Originally posted by tata Mumi View Post
              Velid Spaho, Zoran Suko i Igor Kristic - trio fantastico!
              Odlicni su mi oni, pogotovo kada igra Rerezentacija, a i ovako su sjajni. Suko nije nesto temperamentan kao ostala 2, ali zna nekad da se fino nasali i malo nasmije publiku. Kakogod, njih 3 su bolji za 3 klase od ovog sto je jucer prenosio, a uz to, na BIH televiziji pricaju cisti Bosanski jezik, pazi to, Bosanski

              Comment


              • Originally posted by Fanta View Post
                Odlicni su mi oni, pogotovo kada igra Rerezentacija, a i ovako su sjajni. Suko nije nesto temperamentan kao ostala 2, ali zna nekad da se fino nasali i malo nasmije publiku. Kakogod, njih 3 su bolji za 3 klase od ovog sto je jucer prenosio, a uz to, na BIH televiziji pricaju cisti Bosanski jezik, pazi to, Bosanski
                Oni su sefovi, a nebitno mi je na kojem jeziku pricaju. Dobri su komentatori...
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Koga interesuje utakmica Zenit - Benfica evo nekoliko linkova

                  http://www.sportp2p.com/3074/fk-zeni...ca-lisbon.html

                  http://www.firstrowsports.eu/watch/1...l-benfica.html (mislim da su na ovom najbolji)

                  http://livetv.ru/rs/eventinfo/101178_zenit_benfica/

                  Comment


                  • Tako je Maxi majstore , 0-1 , idemo

                    Kakav kretenski start Alvesa nad Rodrigom , covjek nije mogao ustati , valjda ce sve biti oke ..

                    Kako se Witsel nasalio s Lombaertsom prije prekrsaja hihi
                    Last edited by Dale; 15-02-12, 17:26.
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • 1-0 za Benfiku,Maksi Pereira.Slobodan udarac izveden bas onako kako treba,da odskoci lopta pred golmanom,na ovakvom terenu,golman se nije najbolje snasao a odbitak Pereira sprovodi u mrezu

                      EDIT:Strasan gol Sirokova za 1-1
                      Last edited by Dacha; 15-02-12, 17:29.
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                      Comment


                      • Gleda li neko Zenit? Ko je bolji?
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Zenit napada,ima vise lopte u nogama i imao je bolje sanse cini mi se ;)
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • Kakva akcija Zenita i kakav gol Semaka

                            Svaka cast majstori

                            EDIT: Evo i video akcije i gola

                            Last edited by Rossonero; 15-02-12, 18:39.

                            Comment


                            • Ovi Rusi su jaki kao zemlja,a jos Zenit i ne igra tako los fudbal,nije mi ih tesko gledati...imali su srece protiv Porto-a u utakmici za direktni plasman,ko zna mozda jos jedan velikan iz Portugala nastrada protiv njih
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Sta uradi ovo golman Zenita?

                                Odradi Benfica odlican posao u gostima...Evo 3-2...
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X