Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav gol Boatenga radi ovakvih poteza se gleda fudbal,meni je zanmljivo da Bateng ne moze zabiti neki obican gol,vecinom su neke majstorije,takozvani evro golovi
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Vidi se koliko je ura kad sredina sa Van Bomelom, Nocerinom, Emanuelsonom (uvijek mi igra na sony-ju) i Boatengom, demonstrira ljepotu fudbala. A tobos Arsenal ima majstore na sredini...

      Comment


      • Kakva igra Milana..Kakvi majstori su Ibrahimovic i Robinho.
        "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

        "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

        Comment


        • Uf... Arsenal kao da vezni red nema!

          Definitivno je engleski fudbal u padu na evropskoj sceni...

          Comment


          • Bi ovo fina jedinisa 2.10. I pored sve zelje da Arsenal pokaze nesto, ipak je prevagnula zelja za zaradom... Mislio sam da ce kvota na 1 biti oko 1.7, ali 2.10 je vec bio poklon... Ajde da vidimo jos Titija kako ga zabija, pa da bude otvoren revans.

            Comment


            • Kako siluju momci ovo nije zdraco.Doktorska igra podseca na onu iz Karlovog doba.Milan je ovde najpotcenjenija ekipa i drago mi je sto cemo ovjasniti neke stvari.Antonini siluje po boku dovoljno je...
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

              Comment


              • Slobodan sam da kazem puni engleze glupe, svi da ispadnu! Andiamo Italia!

                Comment


                • Ne znam samo kako je Arsene mislio da igra sa jednim krilnim igracem, a da je drugo krilo Arteta ili Ramsey, svejedno...prespori su i jedan i drugi...Neverovatno da su ovako slabo odigrali prvo poluvreme.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda Å¡ampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Au kakva dominacija Milana .

                    Kako igraju , kakve lopte Ibro dijeli , strasno .. Arsenal totalno nemocan ..
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Ocajno igra Arsenal ali ono bas ocajno , Milan leti po terenu , brzina , pasovi , sve ... Kod Arsenala nema nigde brzine , Arteta i Ramsey tromi do crte , strasno , ne mogu povuci brz napad i da uposle Persiea ili Walcotta i da dodju do gola , sama cinjenica da Walcott nije jednom-dva puta dobije loptu za poluvreme sve govori. Gibbs jedva ceka da se resi lopte ,jedino sto Sagna pokusava nesto po boku , troma sredina , Persie zatvoren i nema resenja za gol , izvesti nekoga iz veznog , ubaciti Henrya koji ima sigurno vecu zelju da igra od pola tima zajedno i da se pokusa doci do 2-1 iako ce pre biti 4-1 nego 2-1 ali ajde. Sto se Milana tice odlicna partija , Boatengova majstorija za prvi Ibrahimovicev ubacaj za drugi Apsolutna kontrola i ako ovako nastave demolirace Tobzdije
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Raspadamo se po svim savovima ne znam dal coveku treba da se crta da Volkot nije za prvu on ubedljivo najboljeg plejmejkera drzi na klupi i forsira bukve i treba nam ovako
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Van Bommel dominira sredinom,ono je umjetnost,ali posto je on vec dokazan igrac mene najvise u Milan-u ove godine odusevljava Nocerino,vrlo interesantan i raznovrstan igrac,a kostao samo pola miliona eura.Boateng je igracina,svaki njegov go je umjetnost,jos da trci vise bio jos veca klasa,ali dobro ne moze bas sve.Mexes je losiji igrac od Silva-e,ali cesto mnogo bolje prati igru od Brazilca...

                          Stavio Wenger Arteta-u na krilo,spor fudbaler koji je cijelu karijeru proveo na poziciji veznog igraca,a cast Cehu koji je bio igracina,ali sto se mene tice vise nije za ovakvih utakmica i ne moze da parira veznim igracima Milan-a.Milan-ov najslabiji dio ekipe(uz golmana) su bekovi,a Walcott ne moze da se sastavi,nije loptu primio,a strucnjak stavio Arteta-u lijevo.Bolje mu je da hitno uvodi Arshavin-a koji sigurno moze nesto protiv Abate-a i Chamberlein-a na Antonini-a,ali je on vec potrosio izmjenu da uvede Djuru.Vermaelen ocajan...
                          Last edited by AK47; 15-02-12, 20:43.
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Arsenal je presmesan.Ni Milan ne igra nesto posebno,jednostavno koriste imbecilnost Wengerove taktike i igraca.Kao slag na tortu Djuru je usao.Ako uspemo da damo jedan gol bez da primimo i jedan vise bicu prezadovoljan.

                            Comment


                            • Poluvrijeme iz snova

                              Dovoljno je reci Robinho goooooooooooooooooool


                              EDIT:

                              BUUUUUUUUUUMMMMMMMMMMMMMMMMMM !!!!

                              Comment


                              • Takticki razbijen Venger!Ibra igra kao najbolja desetka.Znamo koliko sebican zna da bude ali danas pokazuje kakva je igracina i kako moze za ekipu da igra.Kako je samo pogledao kod drugog gola,pa onda rolanje i gadja na trepavicu Robinja,majstor!Boeateng je genije,kakav igrac!On je na kraju ipak bio sebican,imao je slobodnog Robinja,to bi bio mat.Nocerini zaboravljen i on moze strasno opasan biti,ali Ibrine lopte imaju oci.
                                Izuzetno losih pola sata,Milan umrtvio igru i Arsenal iako je imao vise loptu u posjedu nije dosao do te prepoznatljive pas igre,brzih izmjena pasova,promjene ritma.Ja garantujem da je Rosicki jedna od najboljih desetki na svijetu,to je skoro i u Ceskoj pokazao,ali on nema tu ulogu u Arsenalu i to je prava steta za njih.Van Persi odsjecen.Svakako ce sad u igru Anri i valjda ce Arsenal dati gol,ako ga ne daju zavrsen je dvomec!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X