Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Gangrena View Post
    Ko bi reko čuda da se dese da će Bazel bodove da odnese
    Mos se ti fino oprostiti od Xsare.

    U vrh glave mislim da su samo u drugom sesiru atraktivni protivnici Napoli i Milan i u najboljem slucaju imacemo dva derbija u osmini finala, ali ocekujem da bude puno klanja u cetvrtfinalu.

    Comment


    • Ipak je Dzouns dao gol, a ne Evans, ali to je najmanje bitno u ovom trenutku.

      Sto se nas tice, ja bih APOEL ili Benfiku.

      Comment


      • Al` se Zdravko opario. Koliko li je uplatio na 7+...
        Koji sramotni rezultati u ova dva dana. Ode fudbal u kur*c.
        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

        Comment


        • Pola 2, Basel u ekstazi, Djavoli u depresivnoj fazi, kazu im Djavoli glavu gore, u LE bice vam bolje !
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Otišao je on odavno...
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Maric91 View Post
              Real i Barsa se razbacuju za razliku od drugih klubova, pa nije ni cudo sto su tako odmakli+su se pojacali igracima iz rivalskih klubova u Evropi.

              A i ako cemo realno, puno se ulagalo u Real da bi se doslo do tog rekorda, ako cemo iskreno.
              U pravu si,s druge strane pogledam City i sazalim se,ljudi nista nisu potrosili i ne otimaju igrace iz klubova,budimo realni
              Last edited by AK47; 07-12-11, 22:25.
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • fergi vreme je tebi za penziju

                Comment


                • fergi da je pametan da na kraju ove sezone ode u zasluzenu penziju i vrati se u skocku da igra golf da juri za lopticama po sumi

                  Comment


                  • A sto se nasmijah veceras.

                    Dinamo

                    United



                    Uzivao sam kad gospoda prenose Liverpool sad je red na United.Olala kolega Hadzicu evo noci evo ludila

                    Real maestralno zavrsio posao u Ligi prvaka,6 utakmica 6 rutinskih pobjeda .Napoli sasvim zasluzeno prosao,City je uzeo jedan bod iz dvije utakmice sa Napolijem i nisu zasluzili dalje da prodju.Manchester sam ocekivao da nakon 4 kola osigura prolaz dalje,ali ispadose u jednoj od najlaksih grupa i ne bi veceras bio u njihovoj svlacionici.Benfica sasvim zasluzeno prva u grupi igrali su odlicno od pocetka do kraja.I za kraj Dinamo dopustio sebi brukanja kuci a nije se vise ni moglo ocekivati sa "strucnjakom" Jurcicem.Sigurno da nas ocekuje nikad losiji nastavak Lige Prvaka.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Originally posted by ledeni 80 View Post
                      fergi da je pametan da na kraju ove sezone ode u zasluzenu penziju i vrati se u skocku da igra golf da juri za lopticama po sumi
                      Fergusonov naslednik ne bi ni uveo Junajted u LŠ u onako paklenoj konkurenciji u PL...

                      I ledeni, ne spamuj temu više
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Bruka i sramota,tuga,cemer i jad!Treba ispasti iz ove presmijesne grupe,nije ni to lako.Citavo vrijeme se vrti,bez ljudske sanse,jos su nas natrcali,imali vise pasova,katastrofa...
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          U pravu si, druge strane pogledam City i sazalim se,ljudi nista nisu potrosili i ne otimaju igrace iz klubova,budimo realni
                          Pomenuo sam Real i Barsu, zato sto su pominjani da se puno odvajaju od drugih i ja sam rekao razlog.
                          Zajednicko za sva tri kluba je da ko god igraca pozele oni ga pre ili kasnije dobiju.
                          A i Siti nema najboljeg trenera koji bi sve kockice sklopio u jednu funkcionalnu celinu na vise frontova.Da imaju jednog od najboljih trenera, pridruzili bi se oni Barsi i Realu.

                          Comment


                          • krle i to neko mora

                            Comment


                            • sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Inace, predivno vece na Maksimiru.

                                Stvarno su bili tvrd orah svima i pokazali da nece igrati samo epizodnu ulogu u grupnoj fazi LS.

                                Prali usta sa Partizanom ali sad su svoj na svome. Onaj isti Malme bi im sad par komada zabio. Sranje od ekipe, slabiji od svih ekipa iz grupa za 5 golova. Cobani nalozeni.

                                Comment

                                Working...
                                X