Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moguci protivnici :

    Inter vs - Basel,Lyon,Marseille,Leverkusen,Zenit

    Jedino Inter ne moze sa 3 tima iz drugog sesira : Milan,Napoli i CSKA

    Evo nekih mojih zelja za izvlacenje , ajde da prognoziramo svi da vidimo ko ce sta pogoditi

    Bayern vs Zenit
    Inter vs Leverkusen
    Benfica vs Milan
    Real vs Marseille
    Chelsea vs CSKA
    Arsenal vs Lyon
    Apoel vs Napoli
    Barcelona vs Basel
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Originally posted by Miko View Post
      Moguci protivnici :

      Inter vs - Basel,Lyon,Marseille,Leverkusen,Zenit

      Jedino Inter ne moze sa 3 tima iz drugog sesira : Milan,Napoli i CSKA

      Evo nekih mojih zelja za izvlacenje , ajde da prognoziramo svi da vidimo ko ce sta pogoditi

      Bayern vs Zenit
      Inter vs Leverkusen
      Benfica vs Milan
      Real vs Marseille
      Chelsea vs CSKA
      Arsenal vs Lyon
      Apoel vs Napoli
      Barcelona vs Basel
      Milan igrace sa Baern M. videcete
      FORZA MILAN!!

      Comment


      • I sta da uradi ?

        Bravo za Lyon, nisam se nadao da ce nadoknaditi -7, jos kad sam gledao 40. minuta rezultat 0-0, pih, svaka im cast !
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Miko View Post
          Moguci protivnici :

          Inter vs - Basel,Lyon,Marseille,Leverkusen,Zenit

          Jedino Inter ne moze sa 3 tima iz drugog sesira : Milan,Napoli i CSKA

          Evo nekih mojih zelja za izvlacenje , ajde da prognoziramo svi da vidimo ko ce sta pogoditi

          Bayern vs Zenit
          Inter vs Leverkusen
          Benfica vs Milan
          Real vs Marseille
          Chelsea vs CSKA
          Arsenal vs Lyon
          Apoel vs Napoli
          Barcelona vs Basel
          Napoli vs Celzi
          Lion vs Apoel
          Bayern vs Basel
          Real vs CSKA
          Barsa vs Zenit
          Benfica vs Milan
          Marse vs Inter
          Arsenal vs Leverkuzen

          Isao sam onako iz glave. Ocekujem da ce se odmah u osmini nastojati rijesiti ovih laksih protivnika tako da bi se u nastavku igrale bolje tekme i donosilo vise para.

          Comment


          • "Odlukom Izvršnog i Nadzornog odbora Kruno Jurčić od večeras nije više trener Dinama. Izvinjavam se navijačima za sramotu koju im je priredio voljeni klub“, kazao je izvršni predsjednik Dinama Zdravko Mamić



            Poslije utakmice daje Kruno intervju i kaze komentator statisticki Dinamo je najgora ekipa koja je ikad igrala Ligu Prvaka,kaze on ne bi sad o statistici



            Ne bi ovaj dodao da mu za lijeka treba.
            Last edited by Joe Cole 10; 08-12-11, 00:53.
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Heh i ovaj Aca kada izvuče neke podatke i statistiku...

              Невероватно, претходних 5 пораза Манчестер јунајтеда у ЛШ од тимова чије име почиње на Б! Барселона, Бешикташ, Бајерн, Барселона, Базел
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Trebalo mi je sat vremena da procitam komentare.... Ali koji su ovo sokovi vcrs... Joj Dinama, pa oni sebe porede sa Partizanom, mi kao posmatraci... E bas mi je drago sto ih je Lion propisno nabusio... Ali kad sam video Mancester, tad sam se tek smorio... Boze, posle onakvog starta sezone, ja sad mislim da oni mogu na titulu zaboraviti, mada je prerano jos pricati naravno... Siti dobio rezerve koje je Hejskins poslao na teren, ali Mafijasi iz Napulja idu dalje... Inler i Hamsik, i cao zdravo Siti... Viljareal razocarao.... CSKA dobio Inter, koje je to radovanje bilo, Hazard odlican u remiju nedovolnom za Lil, koji nece ni u LE, osim ako ne izbace Trabzon zbog namestanja...
                A povodom namestanja, ko zna, dva gola ponistena Ajaksu, steta zaista, a Real dokazao da ima strasne igrace, sam Callejon me je ocarao, decko igra sjajno, kako Murino nalazi ove igrace, genije je, covek je placen 5 miliona, eeeej bre a mi Dauninga platili 20m..
                I sto se tice trosenja novca, Real nikako nije trosio mnogo ove sezone, izuzev Coentraa koji je kostao 25 milki , Callejon 5m, Sahin 8m, Varane 8m, i sve sami top igraci za male pare... Cak ni prosle nije toliko sem Di Marie(opet Benfikin igrac), kad vidim da Özil kostao 15m, onda nemam reci, i to za vreme Murinja, Pelegrini i Perez su bili ti koji su pre dve godine potrosili ogroman novac... Barsa nije uopste trosila mnogo, jesu davali dosta para za igrace, ali su dosta igraca i prodali pa su imali izuzetno dobar balans, za dve godine su prakticno potrosili samo 30m...
                To sto Siti nije prosao dalje, znaci ne postoji nikakav izgovor, sa onakvom ekipom su morali minimum do 1/4 finala, bez obzira kakva grupa bila...;)
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                  I sto se tice trosenja novca, Real nikako nije trosio mnogo ove sezone, izuzev Coentraa koji je kostao 25 milki , Callejon 5m, Sahin 8m, Varane 8m, i sve sami top igraci za male pare... Cak ni prosle nije toliko sem Di Marie(opet Benfikin igrac), kad vidim da Özil kostao 15m, onda nemam reci, i to za vreme Murinja, Pelegrini i Perez su bili ti koji su pre dve godine potrosili ogroman novac... Barsa nije uopste trosila mnogo, jesu davali dosta para za igrace, ali su dosta igraca i prodali pa su imali izuzetno dobar balans, za dve godine su prakticno potrosili samo 30m...
                  Ne pricam konkretno za ovu sezonu, to se gleda nekoliko sezona unazad sta je Real sve doveo.Svaka cast Murinju sto je par igraca doveo ispod cene, ali je i on ima par igraca koje je debelo platio.A i vidi koliko je njegov prethodnik potrosio 2009 godine i ko je sve tada dosao.Nikad mi nije bilo sladje kada ih je Bosanac iz Zvornika izbacio iz osmine finala LS.Jos da pridodam o da je Real platio Interu 8 miliona evra za Murinja, sto je veika cifra za trenere(mada AVB ga je premasio).
                  Samo mi reci da to vec nisu bila velika ulaganja.
                  Trebao je Realu pored tih skupih pojacanja i trener, da nije bilo njega postali bi samo meta za ismejavanje.Mada da nije dosao Murinjo siguran sam da bi bilo koji trener trazio vise para i doveo skuplja pojacanja.
                  Barsa je u malo minusu, isto vazi i za njih.Zbog tih velikih transfera su morali naci sponzora.Ono sto mi vise smeta je to sto uzimaju igrace iz PL i oslabljuju rivale.
                  Nece dugo moci ovako da Barsa i Real uzimaju svakog igraca kojeg zele, ipak im je drzava u velikim dugovima, mada nisu jos kriticni kao Italija.

                  A i svaki igrac ce pre zeleti da predje u Real ili Barsu nego u bilo koji Premijerligaski klub, jedino ko moze pre tih timova doci do igraca je Siti.

                  Comment


                  • Koliko je tim Mancestera smijesan i konfuzan..svaka cast Bazelu,svaaaaka cast za pravi fudbal kojim su jednostavno istamburali umisljene 'igracine' iz mancestera!


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Kakav sok! City ispao zbog glupog Mancinija koji je u gostima protiv Napolia ubacivao zadnjeg veznog kad su gubili, Villarreal me bas razocarao. Mislio sam da ce biti tvrd orah a ljudi dali samo 3 gola i bez ijednog boda. Sta reci za United ljudi moji... Kostalo ih je to omalovazavanje protivnika ali i Fergusonovi cudni sastavi tokom cijele grupe i moralo se to obiti o glavu kad-tad. Ali kako su poceli sezonu i evo na sta spadose, haos. Stvarno su morali proci onu grupu ali cinjenica da su i u PL losi u posljednje vrijeme, dobijaju tekme, ali sve je to nekako kilavo po 1:0 i moralo je negdje popucati po savovima. Jest mi zao sto Lille nije prosao. Sta su sve promasili ali Turci su jednom mozda nagazili travu na drugoj strani terena i prosli. Kasnije vidim ona sjebana lica igraca Lille-a, bezveze su ispali. Isti slucaj i sa Portom. APOEL najvece iznenadjenje LS. United najvece razocarenje, mada ih je bilo puno zaista. I Borussia me je razocarala, ocekivao sam od njih veci otpor i vecu borbu ali eto na kraju nista. Zao mi je sto je Ajax zakinut za 2 cista gola. Bice zajebano i u nastavku. Od drugoplasiranih ekipa najnezgodniji su Milan i Napoli i ne bih volio da Chelsea izvuce nekoga od njih, sa ostalima se moze lakse. Uglavnom, bice neobicno bez Uniteda, Borussie, Porta u nastavku ali niko im nije kriv sto nisu prosli.

                      LE ce biti nikad jaca: United, City, Porto, Valencia, Ajax...
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Сад ми Манчестер Сити дође као највећи фаворит за освајање ЛЕ, не верујем да они неће појурити европски трофеј, мсм не би имало смисла да то не ураде јер су уложили толике паре.

                        Comment


                        • http://www.mondo.rs/s226717/Sport/Sp..._zbog_1-7.html

                          Comment


                          • Originally posted by Maric91 View Post
                            Ne pricam konkretno za ovu sezonu, to se gleda nekoliko sezona unazad sta je Real sve doveo.Svaka cast Murinju sto je par igraca doveo ispod cene, ali je i on ima par igraca koje je debelo platio.A i vidi koliko je njegov prethodnik potrosio 2009 godine i ko je sve tada dosao.Nikad mi nije bilo sladje kada ih je Bosanac iz Zvornika izbacio iz osmine finala LS.Jos da pridodam o da je Real platio Interu 8 miliona evra za Murinja, sto je veika cifra za trenere(mada AVB ga je premasio).
                            Samo mi reci da to vec nisu bila velika ulaganja.
                            Trebao je Realu pored tih skupih pojacanja i trener, da nije bilo njega postali bi samo meta za ismejavanje.Mada da nije dosao Murinjo siguran sam da bi bilo koji trener trazio vise para i doveo skuplja pojacanja.
                            Barsa je u malo minusu, isto vazi i za njih.Zbog tih velikih transfera su morali naci sponzora.Ono sto mi vise smeta je to sto uzimaju igrace iz PL i oslabljuju rivale.
                            Nece dugo moci ovako da Barsa i Real uzimaju svakog igraca kojeg zele, ipak im je drzava u velikim dugovima, mada nisu jos kriticni kao Italija.

                            A i svaki igrac ce pre zeleti da predje u Real ili Barsu nego u bilo koji Premijerligaski klub, jedino ko moze pre tih timova doci do igraca je Siti.
                            Ma kapiram ja tebe potpuno... Al eto samo kazem od kako je Murinjo dosao, nema vise nenormalnih transfera, ali su naravno opet u minusu, ali PL timovi su jos gori npr... O Sitiju i da ne pricam.. Ali normalno Murinjov prethodnik nije bas imao puno slobode kad su bili u pitanju transferi, uglavnom je to bila godina za Pereza da ga izaberu za predsednika, jer je obecao da ce dovesti najbolje igrace koje svet ima, i doveo ih je, normalno svake godine kad se prave Galaktikosi, potrosi se nenormalna suma novca, i to je u redu... Ali od kako Murinjo ima glavnu rec, ne trosi se vise ludacki... Barsa je u ogromnom dugu, iako je kao sto sam rekao vec potrosila samo 30m za dve godine, ali je opet morala da prekrsi 100 god staru tradiciju i da stavi sponzora na dres... Prodavanjem Ibre i jos nekih igraca, imali su novca da plate Cesca i Alexisa iako mnogi govore da Barsa trosi previse a to nije istina...;) Jednostavno, cinjenica da PL timovi daju previse para za igrace pogotovo engleske, samo smo mi Dauninga i Kerola platili 55 sto je nenormalno, ali smo i mi na neki nacin imali neki balans, a i dosli su novi vlasnici pa je bilo investiranja i vracanja dugova... Siti moze da trosi koliko oce jer koliko god budu bili u minusu, seik ce da usprica u klub 100m i onda jednostavno za njih nema gubitka, da ne pominjem da taj seik obrce pola milijarde svake godine...
                            E sad mene samo zanima kako ce izgledati fair-play pravilo koje pocinje da se koristi sledece sezone??? Da'l ce strikno balans biti tipa tacno koliko kupis toliko i prodajes sto je bas nerealno sada ili ce biti neki tip salary cap-a, da postoji odredjena granica kao sto je u NBA sad npr $58m sto je dosta realnije ???
                            To ce dosta srediti trenutni sistem, i kao sto si rekao, Barsa i Real, ali ni ostali klubovi nece moci da imaju sve najbolje igrace, sto je po meni sjajno...
                            Last edited by Freshman; 08-12-11, 14:14.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • bas su lose odglumili igraci dinama, cak ni oni ne igraju ovako lose
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Meni je najjace poslije 5og ili 6og gola kako Vilda namiguje Gomisu , sad da li je to znacilo ma ne brini , prolazite sigurno ili nesto drugo ne znam ..
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X