Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nadam se da će Totenhem ispasti iz ovog takmičenja i da će se onda maximalno fokusirati na PL. Doduše i ovako su skoro svaki meč u LE igrali sa rezervnim sastavom...
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Granitna odbrana PAOK-a za veliku pobjedu, kako su me samo usrecili.
      sigpic

      Comment




      • Comment


        • paoklogothireosnormal.jpg
          Bravo momci ! JEDVA !!!!!

          Comment


          • Da se krene diskusija i o današnjim utakmicama u Ligi Europe. Sve današnje utakmice i satnice

            18:00
            Lokomotiv Moskva - Sturm
            19:00
            AEK - Anderlecht
            AEK Larnaca - M. Haifa
            Schalke - Steaua
            OB - Wisła
            Twente - Fulham
            21:05
            Sporting - Zürich
            Vaslui - Lazio
            Stoke - Dynamo Kyiv
            M. Tel-Aviv - Beşiktaş
            Athletic - Slovan Bratislava
            Salzburg - PSG

            Ja ću najvjerovatnije gledati Vaslui - Lazio, najvši zbog Lulića, a i zbog toga što ne trebam gledati preko stream-a. Lazio-u pobjeda u ovoj utakmici bi gotovo osigurala prolazak dalje. Današnje sve utakmice nisu nešto spektakularne, ali sigurno će biti dobrog fudbala.

            Comment


            • Vidim večeras se baš diskutovalo u ovoj temi

              Lazio večeras nije uspjeo pobjediti Vaslui-a koji nije u Europi izgubio 20 zadnji utakmica na domaćem terenu. Klose u prvom fulio 100% priliku i nekako mi nije jasno da je ono fulio. U drugom poluvremenu najbolje prilike za Lazio imao Sculi i Rocchi koji je u zadnjim minutama mogao donijeti pobjedu ali je golman uspio odbraniti pokušaj loba. od Vaslui-evi igrača najbolji utisak ostavio Mike Temwanjera. Svi rezultati:

              Lokomotiv Moskva - Sturm 3:1
              AEK - Anderlecht 1:2
              AEK Larnaca - M. Haifa 2:1
              Schalke - Steaua 2:1
              OB - Wisła 1:2
              Twente - Fulham 1:0
              Sporting - Zürich 2:0
              Vaslui - Lazio 0:0
              Stoke - Dynamo Kyiv 1:1
              M. Tel-Aviv - Beşiktaş 2:3
              Athletic - Slovan Bratislava 2:1
              Salzburg - PSG 2:0

              Comment


              • Za 6 dana se ponovo igra Mnogo toga je ostalo neizvjesno i sigurno da ce biti zabavno gledati zadnje kolo

                Comment


                • UEFA ispravila grešku Starka i kaznila Aquilanija

                  UEFA sve vidi. Evropska kuća fudbala ispravila je grešku njemačkog sudije, Wolfganga Starka, koji je pogrešno dao žuti karton Alessandri Nesti umjesto Albertu Aquilaniju, koji je napravio penal nad Xavijem. Italijan je već tada imao žuti karton, što znači da bi morao napustiti igru.

                  UEFA je mišljenja da greška Starka nije uticala na rezultat, pa je Alberta Aquilanija kaznila sa jednim mečom suspenzije, tako da on neće moći igrati protiv Plzena u šestom kolu Lige prvaka.

                  Comment


                  • Kolko sam sracunao, Borusiji ce najvise odgovarati pobjeda od 3:0 i poraz Olimpiakosa, i tek ce tako proci.
                    Inace, veceras cu pratiti susret Porto-Zenit, gdje cu navijati za pobjedu Porta a pomalo cu se ubacivati i na duel Borusije i Marsea, gdje navijam za Borusiju. Nadam se da ce bar neko od ove 2 ekipe sto sam napomenuo da prodje, pogotovo bi volio za Njemce, ali tesko je to ocekivati..
                    Jos bi mi bilo drago da Celzi pobjedi, cisto zbog Boasa i zbog ekipe, da se malo vrate u formu i da sto bolje zavrse godinu, mada Valensija mi je takodjer jako draga ekipa i nebi mi bilo krivo kad bi oni prosli. Jos ima tu i susret Leverkusena, i kakav bi scenario bio kada bi oni izgubili, onda bi golovi odlucivali ko prolazi..
                    Od ostalih susreta ne treba nista komentarisati, jer se manje-vise sve zna. Nadam se veceras dobrim utakmicama i da uzivam u pregledu

                    Comment


                    • Nadam se da Porto nece propustiti ovakvu sansu

                      Zenit je u proslom kolu imao svoju , ali nije je iskoristio , jednostavno nisu znali dati go i nek to ne ispravljaju danas protiv Porta .
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Originally posted by Dale View Post
                        Nadam se da Porto nece propustiti ovakvu sansu

                        Zenit je u proslom kolu imao svoju , ali nije je iskoristio , jednostavno nisu znali dati go i nek to ne ispravljaju danas protiv Porta .
                        Ne boj se Dale, ja mislim da ce Porto dobro proci, na Dragao se niko nije dobro proveo pa nece ni Zenit, a Hulk ce da dominira....
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Gledacu danas mec Olimpijakosa i Arsenala, uz ovaj i Chelsea-Valencia. Verujem da nas ocekuje uzbudljivo vece.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Večeras će biti izuzetno zanimljivo na Stamford Bridžu. Valensija je izuzetno opasan tim...
                            Nego sudija će biti ĐanLuka Roki. Da podsetim, to je onaj što je katastrofalno sudio meč Inter-Napoli početkom oktobra pa je kažnjen sa 3 meča zabrane sudjenja. Valjda će večeras biti na nivou kada je to najpotrebnije u ovako važnom meču. Valjda...
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Originally posted by Krle View Post
                              Večeras će biti izuzetno zanimljivo na Stamford Bridžu. Valensija je izuzetno opasan tim...
                              Nego sudija će biti ĐanLuka Roki. Da podsetim, to je onaj što je katastrofalno sudio meč Inter-Napoli početkom oktobra pa je kažnjen sa 3 meča zabrane sudjenja. Valjda će večeras biti na nivou kada je to najpotrebnije u ovako važnom meču. Valjda...
                              Kako moj partner mene zna motivisati i dati mi povod da se nadam necemu.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • U slučaju da ovaj ponovo loše sudi verovatno će Valensija biti na gubitku. Mnogo je propatio već Čelsi od sudija u LŠ...
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X