Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima danas Lige Evrope ?
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Sledece nedelje ce se mecevi igrati sredom i cetvrtkom.
      Svaki termin po 6 meceva.
      B92 ce u sredu da prenosi Seltik-Atletiko Madrid od 7 sati i u vecernjem terminu Totenhem-PAOK.Cetvrtkom nista nece prenositi zato sto mogu samo za 2 meca mogu da otkupe prenos.

      Comment


      • za barsu je trebao da bude penal u drugom poluvremenu kada je Abate "odnio" Fabregasa, a slusao sam neke sudije strucnjake koji kazu da se slazu sa odlukom sudca za dosudjeni penal u 1. poluvremenu iako i ja nisam vidio tamo neki kontakt za prekrsaj...

        Comment


        • Comment


          • Znaci kad Ibra ode Milan ce osvojiti LS.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • PAOK ubija Totenhem na WHL, vec 0-2, idemo braco u nokaut fazu!
              sigpic

              Comment


              • Kao sto rece komentator OBNa, rezultat je ništa-2, s obzirom da Totenhem nije nista pokazao..

                EDIT: evo dali su gol

                Comment


                • A za sta je ovaj svirao penal? Niti ruke niti faula, jos crveni. Pu mamu mu...

                  Valjda ce braca da se nabiju u kazneni pa da sacuvaju bar bod.
                  sigpic

                  Comment


                  • Žigić promašio penal za Birmingem na gostovanju Bragi i domaćini su pobedili sa 1:0... A Briž je preokrenuo na gostovanju u Mariboru sa 3:0 na 3:4, i ovaj rezultat ne odgovara Birmingemu...

                    Udineze u narednom kolu ne sme da izgubi od Seltika na Friuliju da bi prošli u drugu fazu...
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Prolaze braca dalje!

                      Evo vam k...c sudije!

                      Sad je dovoljan bod kuci da prodjemo kao prvi i budemo nosioci. OOOOOOOOO PAOKARAAAAA!!!
                      sigpic

                      Comment


                      • Englezi ostali bez dve ekipe najverovatnije.PAOK-iznenadjenje veceri.Svaka im cast, nije mala stvar da sa takvim timom dva puta uzastopno prodju grupnu fazu.

                        Comment


                        • Pravda zadovoljena, jer penal nije postojao, a samim tim i crveni. Situacije kao što je večeras bila da sudija dodjeljuje penal i crveni dosta utakmica unište, valjda je dovoljno penalom kazniti ekipu, a ne još dodatno (ovo mislim kad postoji penal). PAOK odlično igrao do crvenog pogotovo onaj što je dva puta asistirao.

                          Comment


                          • E, alal vera Paoku, iako sam navijao za Totenhem .. Sudija malko zajebao stvar, jednom na ovu, jednom na onu stranu, tako je kosmička ravnoteža tu ..

                            Comment


                            • OOOO PAOKARA, EHO TRELA...

                              EDIT: Dule, ne galami...
                              Last edited by D-Wade; 30-11-11, 22:19.

                              Comment


                              • Svaka cast za PAOK, jako mi je drago zbog njih.. Previse se Totenhem opustio

                                Comment

                                Working...
                                X