Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • zapravo siguran sam da nece pobjediti veceras

    Comment


    • Vecerаs CSKA igrа protiv Trаbzonsporа u gostimа. Mec od velikog znаcаjа. Trener Armejаcа, Leonid Slucki, tvrdi dа bi bilo nаjbolje stvoriti odgovаrаjuci rezultаt do 60. minutа. Gаbulov, golmаn, kаze dа je Trаbzonspor dobro izbаlаnsirаnа ekipа. U svаkom slucаju, аko CSKA veze drugu uzаstopnu pobedu u grupi imа jаko izgledne sаnse dа prezimi u LS. Sаmo dа podlogа bude dobrа zа igru.

      Comment


      • Originally posted by Maric91 View Post
        Sa tim se ne slazu za pocetak navijaci Dortmunda.
        A razlog je opravdan, jer uvek su pobedjivali Leverkuzen kao direktnog konkurenta za titulu.
        Ne verujem da ce Leverkuzen u LS sledece sezone, zato sto je velika konkurencija, a i trener im je limitirajuci faktor.Za njih ce realno uspeh biti plasman u LE sledece sezone posto mislim da od njih su u Nemackoj ozbiljniji kandidati za mesta koje vode sledece godine u LS Dortmund, Salke, Verder i Stutgart s tim da ce jedan od tih timova igrati LE.
        Nisam znao da je Leverkuzen bio ostecen.Sve je u njihovim rukama, bilo bi odlicno kad bi u sledecem kolu izvukli bod protiv Celzija.A i Genk bi mogao Valensiji da otkine bod pod uslovom da ovima sudije ne pomognu.
        SPANSKA GAMAD!
        Isto misljenik
        >>>>>>>>GALATASARAY<<<<<<<<

        Comment


        • Bajern-Napoli bi trebalo biti najbolja utakmica danas...Videcemo kako ce City igrati na El Madrigalu, njima pobeda treba jer sa bodom mogu da se slikaju...Mancester ne bi trebao da se muci sa Rumunima, Benfika ce verovatno dobiti Basel, u sjajnoj su formi, i bice veoma zanimljivo videti ko ce ovde na prvu poziciju. Lion-Real druga najbolja utakmica danas, ako Real bude igrao u svom stilu, bice to pobeda, Ajaks na svom terenu favorit protiv Dinama, nista sem tri boda ne dolazi u obizr...
          Trabzon protiv CSKA, rusi imaju odlican tim, trebalo bi biti zanimljivo, Dumbia je fenomenalan, i tipujem na pobedu Rusa. Inter protiv Lila, trebalo bi biti pobeda, ali posle losih rezultata u ligi, ovo moze biti jako neizvesna tekma...
          Dosta zanimljiviji fudbalski dan nego juce, to je sigurno...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by FresHMaN91 View Post
            Dosta zanimljiviji fudbalski dan nego juce, to je sigurno...
            Meni se cini da je juce za nijansu bilo bolje.Stvar ukusa.
            Jedino mi je ovako zanimljivo Napoli-Bajern i Trabzonspor-CSKA.Al same utakmice mislim da ce biti bolje od jucerasnjih.

            Comment


            • Bayern po mom misljenju gubi veceras.

              Real naravno dobija, iako igraju bez Kaka-e, Marcelo-a, Carvalha itd...United ne bi trebao imati problema, ipak mislim da je doslo vreme da se opamete i odigraju kako treba, da se rese nekih turbulencija pred zadnja dva kola. Ajax dobija sigurno Dinamo, dok ni City ne bi trebao imati problema sa Villareal-om. Ako Benfica ne dobije Basel, to ce za mene biti iznenađenje..
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Walter serijski ubica SAMUEL! Bravo bre!

                Comment


                • Oven se povredio i zamenjen u 10.min (kažu engleski reporteri više iz predostrožnosti)
                  Ušao Ćićarito.
                  Inače 1:0 Valensija.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Ko drugi, Cristiano Ronaldo za 1:0, madridskog Reala.

                    Napoli gubi vec 2:0..
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Drugi gol Bajerna iz ofsajda.

                      Sulejmani dao gol za Ajax, koji vodi 2:0.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Miralem Sulejmani, gazi majstore, gazi!

                        Bajern ubija Napoli u pojam, mada je ocekivano bilo.
                        sigpic

                        Comment


                        • Lepo ja pricam da Napoli nema igru za 2 fronta,pokusavaju da kombinuju na oba,ali ne uspevaju kako stvari stoje ni na jednom
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • Sada sam tek video gol Ronalda, slobodnjak, probio Lloris-a.

                            Bravo za Sulejmanija, samo neka tako nastavi.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Da prenesem utiske sa mojih multi-prenosa ,auu ali se nagledah , dosta golova sam video , ne sve ali dosta.

                              A

                              Bayern - Napoli - 3:1

                              Video sam 3 gola Bayerna , a nisam ovaj Napolija ... Jedan gol tj valjda prvi odlican prodor Gomeza , zaokret i lep sut za 1:0 , drugi gol je bio posle pustene prednosti sudije , Svajnstajger povukao iako mu pogleda lopta , dobar ubacaj , Gomez postavio nogu i njegov drugi gol , na ivici offsidea ali po meni ga nije bilo. E sada treci gol pred sami gol mislim da je bio offside, nisam video tj sad se ne secam ko je dodao Gomezu ali taj sto mu je dodao , on je bio u offsideu kada je primio loptu. Nisam video Fernandezov gol ali Napoli ima sansu , vrlo lep mec i ona lepa pesma kada Bayern zabio gol , la la la la la la Igraju lepo , zelim im srecu ove godine.

                              Villarreal - Man City - 0:2

                              Mislim da je Viljareal u najmanju ruku previse pokraden , ovo je smesno , setimo se polu-finala LS i kada je Sorin protiv Arsenala ganjao vevericu na terenu , auu kakva su to bila vremena za njih , ovo je ocaj , ali sudija je jako jako smesno sudio. Drago mi je sto Savic igra. Prvi gol je bio solo prodor Yaya Tourea posle pasa Silve , nanizao dvojicu , odlican sut u desni ugao za 1:0. Gonzalo je ispao cini mi se. Kasnije je jedan igrac Viljareala 3 minute cekao da udje u igru posle povrede da ga sudija pusti ali ovaj ga nije pustao U 46 minuti nepostojeci penal sviran City , Baloteli desno , Cezar levo , 0:2

                              B

                              Inter - Lille - 1:0

                              Pocelo u 2 minuti kada je Milito izasao 1 na 1 sa Landroom , lobovao ga ali pogodio stativu. Korner , lopta na Milita , Samuel pravi odlican skok i u desni ugao pored nepomicnog Landroa za 1:0 , lepo igra Inter , mogli su realno jos jedan zabiti , Lille ne koristi prekide a da kazemo da su ih imali , videcemo sta nastavak nosi

                              Trabzon - CSKA - 0:0

                              Nije bilo ukljucenja

                              C

                              Benfica - Basel - 1:0
                              Man Utd - Otelul - 1:0

                              Nisam video ni jedan gol , nisam gledao United puno , ne privlaci me mec pa nije regularno da ja to komentarisem

                              D

                              Lyon - Real - 0:1

                              Cristiano Ronaldo strikes again. Real dominira i vodi 0:1 , lagano ce to valjda privesti kraju

                              Ajax - Dinamo ZG - 2:0

                              Gledao sam sveukupno 10ak minuta mec , nisam video prvi gol , kasnio sam 10-20s posle gola ali sam video drugi , jako bezobrazan je onaj Callelo , lupio je u glavu Enoha u padu , ali ovaj je uspio proslediti za Jansena cini mi se pas , ovaj za Sulejmani , Miralem zaobisao Kelavu i u prazan gol , svaka cast majstore

                              Odjavljujem se za sada sa svojim super mocima i bacam se na drugo poluvreme , posle meceva komentar
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Real mogao lagano 2 ili 3:0 da vodi, smesno sta su promasili. Mada i Lyon igra dobro. Ostale tekme ne gledam, pa ne mogu ni da komentarisem.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X