Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Leverkuzen tesko ostecen.Pri rezultatu 2:1 ponisten je cist gol Surlea zbog nepostojeceg ofsajda.Apsolutno niej bilo govora o ofsajdu....sudija slijepac...uh Inace,gol je bio majstorski
    Da su uzeli bod,jednom nogom bi bili u narednoj fazi.
    Sto se radujem zbog Apoela.Samo neka guraju
    A Milan i Celsi su sami sebe zeznuli

    Comment


    • Nesto me privlaci ovaj Leverkusen , ako neko hoce neka postavi ovo u signature da se ne zaboravi ali Leverkusen bi mogao do kraja ove godine u LS , ludo zvuci ali imam neki ludi osecaj
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Originally posted by Miko View Post
        Nesto me privlaci ovaj Leverkusen , ako neko hoce neka postavi ovo u signature da se ne zaboravi ali Leverkusen bi mogao do kraja ove godine u LS , ludo zvuci ali imam neki ludi osecaj
        Leverkusen je najaci u njemacka al kada Bayern igra u drugom prventsvo ;) Leverkusen samo liga evropa palsnam nista vise vjerujmi
        >>>>>>>>GALATASARAY<<<<<<<<

        Comment


        • Originally posted by Dale View Post
          Zaista je tuzno , ali jako tuzno gledati ovaj Porto .

          S velikim nestrpljenjem sam cekao utakmice te iste ekipe prije samo pola godine , kad su igrali briljantno ,a ovo sad je tuga , ali teska tuga .

          Da li je problem u Pereiri , ili u kome vec ne znam , ali Pereira se namece kao jedino logicno rjesenje , jer su ovi momci izdominirali LE prosle godine , istina s Falcaom umjesto Klebera , ali ovi ne mogu da dodju na 25 metara od protivnickog gola , tako da Falcao tu i nije toliko bitan faktor , ovo je ocaj .
          Ne da je ocaj nego ja nmg verovati... Definitivno Pereira je kriv, nema tu sta dalje pricati. Gledam highlights-e, 22 suta Portoa, 5 suteva APOELA...
          Trener mora da se otpusti, kad on sa ovakvim timom ne moze grupnu fazu proci u ovako lakoj grupi, onda stvarno... Sve mi ovo tesko pada, jer sam ocekivao Porto barem u cetvrt-finalu, posle one dominacije prosle sezone, i strasne trojke Varela-Falkao-Hulk... Izgleda da je gubitak Falkaoa i AVB-a bio ogroman, jer ovaj Kleber je zaista nesposoban, i totalno losa zamena a o Pereiri necu ni da pricam... Pa od onog novca su morali dovesti nekog boljeg napadaca sigurno. Katastrofa zaista, mnogo sam ocekivao od njih...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Seti se Leverkuzena 2002 i finala i Zidanovog voleja , seti se Manchesterovog preokreta 99' i Liverpulovog 2005 , seti se finala Porto vs Monaco. Liga Sampiona je cudo i zato je toliko zanimljiva.
            Leverkuzen je proslo kolo u 40-oj minuti imao 20 posto poseda lopte a od 45-51 je uvaljao 2 gola i ponovo se povukao , ljudi na frku igraju odlicno a u odbrani stroga disciplina , bice svega ovde, imam osecaj da bi mogli napraviti rezultat. Kisling u napadu ...

            Moja predvidjanja za prolaze :

            A

            1. Bayern
            2. Man City

            B

            1. Inter
            2. CSKA

            C

            1. Man Utd
            2. Benfica

            D

            1. Real Madrid
            2. Lyon

            E

            1. Chelsea
            2. Bayer Leverkusen

            F

            1. Arsenal
            2. Marseille

            G

            1. Zenit
            2. Apoel

            H

            1. Barcelona
            2. Milan
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Mene odusevljаvа BATE...Od obnove timа sredinom 90-ih do ovаkvih uspehа. Izbаcili su iz kolosekа cuveno minsko Dinаmo. Jos sаmo kаd bi uspeli dа vrаte iz inostrаnstvа neke proverene beloruske igrаce, kаo sto su Kornjilenko, Kutuzov ili evetuаlno Hleb bili bi dаleko jаci.

              Comment


              • Originally posted by oli4ott View Post
                Leverkusen je najaci u njemacka al kada Bayern igra u drugom prventsvo ;) Leverkusen samo liga evropa palsnam nista vise vjerujmi
                Sa tim se ne slazu za pocetak navijaci Dortmunda.
                A razlog je opravdan, jer uvek su pobedjivali Leverkuzen kao direktnog konkurenta za titulu.
                Ne verujem da ce Leverkuzen u LS sledece sezone, zato sto je velika konkurencija, a i trener im je limitirajuci faktor.Za njih ce realno uspeh biti plasman u LE sledece sezone posto mislim da od njih su u Nemackoj ozbiljniji kandidati za mesta koje vode sledece godine u LS Dortmund, Salke, Verder i Stutgart s tim da ce jedan od tih timova igrati LE.
                Nisam znao da je Leverkuzen bio ostecen.Sve je u njihovim rukama, bilo bi odlicno kad bi u sledecem kolu izvukli bod protiv Celzija.A i Genk bi mogao Valensiji da otkine bod pod uslovom da ovima sudije ne pomognu.
                SPANSKA GAMAD!

                Comment


                • Zasto bod , videces kad VOssen s penala donese 0:1 u Valensiji
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Veceras ih je ukopao Leno kome je ovo bila prva losa utakmica od kako je stigao.Surle me svaki put sve vise odusevi.Kakav genije!Vidjecete ga za par godina.
                    Balak igra kao da mu zivot zavisi od pobjede Covjek se ne predaje.Ponovo se nametnuo.Milo mi je zbog nejga jer jos uvijek ima sta da pokaze.
                    Jednostavno nisu zasluzili da izgube veceras,ali jbg.Vidjecemo sta ce uraditi protiv Celsija.Potajno se nadam pobjedi

                    Comment


                    • Originally posted by tata Mumi View Post
                      Jos malo pa pocinje vecina meceva.

                      BATE - Milan 1:1
                      Ne znam kako je Milan uspio iznenaditi, ali vjerovatno su se ova desavanja oko Cassana odrazila i na ekipu, ali trebali su opet pobjediti nekako.
                      Zenit dobio Shakhtar 1:0, zakuvalo se u toj grupi i malo je reci da ce tu biti zanimljivo.
                      Robinjo promasio zicer, ne da mu se da postigne gol.

                      Originally posted by Duka View Post
                      Milan naravno veeeze....blagog pojma ta ekipa nema,samo u njihovoj ligi mogu dobiti!Robinjo nije zalostan,nego je smijesan,zao mi ga je koliko je 'prazan' i jadan...Akvilani ne zasluzuje da igra ni u Askoli..Taiwo je tarzan,kao i promasaj vijeka Nocerino!Ibrahimovic se toliko kurchi,da ga treba zaliti...imao je sansu u BarselonU,nije znao da se pronadje,jer tamos e igra fudbal...i tako dalje i tako dalje!Nesta zaboravio kojim se sportom bavi,uzas!
                      Ovo je samo zbog kladionice, je l'?


                      Apoel nastavlja sa iznenadjenjima, prvi u grupi, bez poraza, iako su bili autsajderi u grupi G. Arsenal i Marsej ponovo odigrali utakmicu sa malo golova, u 2 meca samo 1 gol. Dortmund konacno pobedio, kakva bomba Groskrojca na asistenciju Gecea, nadam se da ce zavrsiti nekako drugi u grupi. Celsi imao dosta prilika, na kraju Genk jedva ugurao loptu u gol i izvukli su bod, Luiz promasio penal. Barsa lagano u Ceskoj, het trik Mesija.

                      Sad smo zeznuli stvar, umesto lepo da dobijemo BATE i k'o ljudi da izvucemo neresen rezultat na San Siru protiv Barse i zavrsimo grupu na prvom mestu. Ne verujem da cemo dobiti Barsu.

                      Comment


                      • Po meni jedina stvar koju nisam ocekivao je nerjesen rezultat, mada imali su dosta sansi, promasen penal pa i Lampard promasi lopu sa 3m. Nikako da se Chelsea vrati u formu. Barsa slavila, imali su igraca vise i prava sreca sa Plzen je sto nisu primili vise golova, vjerovatno im se Barsa smilovala APOEL dobio Porta, tu sam utakmicu gledao i jako jako los tempo, ne znam uopste kako su uspjela pasti 3 gola :S Arsenal i nije neko veliko iznenadjenje, odlicno su igrali ali im je falio pogodak, mada ni Marse ni za otpisati.. previse su ih ljudi podcjenili. Najdraza pobjeda od sinoc mi je pobjeda Dortmunda, drago mi je zbog njih, gol je pao odmah na pocetku, nije moglo bolje. Do kraja su imali jos malih milion sansi i pravo je cudo sto im se to nije obilo o glavu. Valencia dobila 3:1 Leverkusena, ovdje sam se potajno nadao remiu sudeci po formi Valencie, da jedva uzima bodove i primeri, ali ni Leverkusen bas ne cvjeta. BATE uzeo bod Milanu, nije ni to nikakvo iznenadjenje, Milan je imao sansi ali nije koristio.

                        Comment


                        • Dule,ima i toga ali takodje i bez toga
                          e zalosti sinocnje,jbt ,Chelsi nije uspio da savlada mrtvi Genk


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Veceras mnogo zanimljiviji dan Bajern-Napoli, Viljareal-Siti, Inter-Lil, Lion-Real...

                            Comment


                            • Veceras bi bio jako sretan kada City nebi dosao do 3 boda, tj nerjeseno ili eventualno poraz od Villareala, dok bi mi onda rezultat utakmice Bayern-Napoli bio sasvim svejedan s obzirom da bi onda bio siguran da City nece ici dalje jer bi imao gostovanje Napoliu a prije toga im dolazi Bayern te ako izvuku samo 1bod mogu biti sretni.. Naravno ovo govorim samo da bi Cty ispao i da bi se mogao samo posvetiti engleskoj ligi (ma ne lazem sigurno)

                              Pored toga me naravno najvise zanima United koji veceras mora i siguran sam da hoce pobjediti na Old traffordu, eventualan kiks Benfice bi odlicno dosao.

                              Comment


                              • Originally posted by Fanta View Post
                                Veceras bi bio jako sretan kada City nebi dosao do 3 boda, tj nerjeseno ili eventualno poraz od Villareala, dok bi mi onda rezultat utakmice Bayern-Napoli bio sasvim svejedan s obzirom da bi onda bio siguran da City nece ici dalje jer bi imao gostovanje Napoliu a prije toga im dolazi Bayern te ako izvuku samo 1bod mogu biti sretni.. Naravno ovo govorim samo da bi Cty ispao i da bi se mogao samo posvetiti engleskoj ligi (ma ne lazem sigurno)

                                Pored toga me naravno najvise zanima United koji veceras mora i siguran sam da hoce pobjediti na Old traffordu, eventualan kiks Benfice bi odlicno dosao.
                                Kako bi i ja voleo da mom komšiji crkne krava
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X