Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Comment


    • Originally posted by Zika View Post
      Sta ti predstavlja ovaj post?

      Comment


      • Originally posted by Zika View Post

        e
        nek si im reko





        lutajući reporter tuta bugarin
        nežno šapće sneguljici
        dok patuljci ruju
        u rudnici

        Comment

















        • Celebrations over in Moscow after CSKA Moscow's 3-0 victory over Trabzonspor which puts the Russian side in second place in Group B
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Večeras:

            Chelsea v Genk
            Olympiakos v Borussia Dortmund
            Marseille v Arsenal
            FC Porto v Apoel Nicosia
            Milan v BATE Borisov
            Bayer Leverkusen v Valencia
            Shakhtar Donetsk v Zenit St Petersburg
            Barcelona v Viktoria Plzen
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Borrusia lose docekana u Grckoj.. Zato veceras navijam za njih i pratim tu tekmu

              Comment


              • Originally posted by Fanta View Post
                Borrusia lose docekana u Grckoj.. Zato veceras navijam za njih i pratim tu tekmu
                Joj ludih Grka, kada bi se nesto desilo Njemackim navijacima, ne bi ni 1€ pomoci od Njemacke dobili.

                Inace, Borussia bi to trebala rjesiti..
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Veceras novih 8 meceva , novo uzivanje ...
                  Pocinjemo sa grupom E , Celzi u Londonu protiv Genka. Celzi mi je nekako suzdrzan u ovakvim mecevima , tako da stvarno nzm sta bih rekao, bice nabijanje Celzija samo hoce li preci 3 komada ? Ne verujem
                  Leverkuzen igra kuci sa Valensijom , po meni je Bayer ostavio bolji utisak i mislim da izgubiti nece , a blizi su pobedi po meni.
                  U grupi F dva najzanimljivija meca po meni , Marsej igra protiv Arsenala , ja mislim da je vreme da Arsenal proradi i da ce veceras upisati 3 boda protiv Francuza kojima nikako ne ide u prevenstvu. Olympiakos i Borussia najneizvesniji mec , mislim da je X ovde najblizi , a pre 1 nego 2
                  U grupi G , Porto protiv Apoela , hmm , Ciprani igraju dobru u LS i mogli bi bod skinuti Portu , Porto mora maximalno prici ovom mecu ako zeli 3 boda. Sahtjor i Zenit posle OLY-DOR najneizvesniji mec, pre Sahtjor nego Zenit po meni.
                  Barsa i Milan moraju rutinski
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Sto ces ti Miko pratit' veceras?
                    sigpic

                    Comment


                    • Nocas mozda najlosiji parovi u istoriji LS.

                      Comment


                      • Veceras BATe ce otici bez poraza od san sira
                        >>>>>>>>GALATASARAY<<<<<<<<

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Sto ces ti Miko pratit' veceras?
                          Jos ne znam , verovatno Olimpijakos-Dortmund + Multiprenos , jer je na svim ostalim kanalima Marsej i Arsenal , ima Barsa-Plzen , Leverkuzen-Valensija u opticaju
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Originally posted by Fanta View Post
                            Borrusia lose docekana u Grckoj.. Zato veceras navijam za njih i pratim tu tekmu
                            Kako mislis lose docekana?

                            Uglavnom,razbice njih Borusija na terenu. Iskreno se nadam da ce konacno proraditi.
                            Jedan je Obradovic Zarko!

                            Comment


                            • Cisto sumnjam. Olimpijakos je po meni mogao do boda protiv Arsenala, imali su 2 luda zicera sto su promasili , onaj celo sad nmg se setiti ko , celav je uglavnom sa 3m je masio , secam se da je komentator rekao , nemoguce da je ovo promasio , a onaj Djordjije na Areni kaze , ajde da pogledamo jos ludji promasaj , to je bio onaj Hulkov sa 3m na prazan gol Protiv Marseja su isto mogli izvuci bod i mislim da ce im se to sada sve naplatiti , Borussia je ocajna
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Originally posted by AcaGrobar View Post
                                Kako mislis lose docekana?

                                Uglavnom,razbice njih Borusija na terenu. Iskreno se nadam da ce konacno proraditi.
                                A nekad bio zagriženi navijač Bajerna...

                                Comment

                                Working...
                                X