Announcement

Collapse
No announcement yet.

Letnji prelazni rok 2011-Vesti,spekulacije,komentari

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Krle View Post
    Od njih nema ništa više da se vidi za ovaj prelazni rok, šta su doveli to je to. Sve u svemu imaju jak tim ali Berluskoni mora da plati ogromnu kaznu i to umnogome šteti transfer politici kluba...

    Kako idu dani nažalost sve je izglednije da Snajder dolazi u Junajted. Tako da se nadam da će Inter ugrabiti Pastorea ali i to je pitanje? Jer Gasperiniju kao ne treba uopšte taj tip igrača!?
    Takav tip igraca sigurno ne treba Realu i Barceloni jer oni gomilaju igrace, a svakom drugom timu bi dobro dosao Pastore.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Jon Arne Rise se vratio u Premijer Ligu.Od ove sezone branice boje Fulama.
      Bivsi golman Hambuga, Frank Rost, preci ce u redove Njujork Red Bula.
      Golma Espanjola i kamerunske reprezentacije novi je golman Rome.Presao je za sumu od 1,6 miliona evra.
      Kijeron Dajer trebalo bi da potpise ugovor sa QPR-om.
      Milan Jovanovic je blizu prelaska u Anderleht.
      Majkl Enemalo, tehnicki direktor Celzija, je izjavio da nece traziti zamenu za Esjena.
      Ciprian Marika je napustio Stutgart i najverovatnije ce nastaviti karijeru u ekipi Lokomotive iz Moskve.
      Reprezentativac Engleske za uzrast do 21 godine Nejtan potpisao je novi ugovor sa Aston Vilom.
      Uprava Svonsija odustala je od pregovora sa reprezentativcem Engleske Robertom Grinom.

      Comment


      • downing u lpoolu za 20 miliona funti... dzizis krajst

        Comment


        • City i Bayern izgleda dogovorili prelazak Botenga u Njemacki klub,mislim da su ovo trebali i prosle godine da urade,da ga dovedu iz Hamburga,ali sada su morali dati dosta vise love...njihova greska
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • http://www.sportske.net/vest/medjuna...ona-45903.html
            Ako je verovati ovima ode Ganso u PSG a zele i Meneza, Luizaoa, Lukaša bogami bice PSg veoma konkurentan....
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • PSG ponudio 12 miliona eura za Keisuke Hondu
              Za Sneijdera vise ne znam sta ce biti,svakakve informacije se pojavljuju
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Ma zavrsice na kraju Sneijder u United-u...
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Kazu da ce Modric u Chelsea za 30 miliona funti....
                  A na drugom sjatu sam nasao da ce Ganso u Milano ili za 40 mil u Anzhi... ne zna se ko pije a ko placa
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Originally posted by Indigo View Post
                    Kazu da ce Modric u Chelsea za 30 miliona funti....
                    A na drugom sjatu sam nasao da ce Ganso u Milano ili za 40 mil u Anzhi... ne zna se ko pije a ko placa
                    Gdje si to cuo? Mozes li saviti link.. ;)
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Hazard 40 miliona?http://www.sportske.net/vest/medjuna...ona-45903.html

                      Comment


                      • Real ponudio 30 miliona za Falcaa....
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Fudbal je otisao u pm...

                          Comment


                          • Originally posted by D-Wade View Post
                            Real ponudio 30 miliona za Falcaa....
                            Pih kad bi dosao Milina! Puta Barca!

                            Comment


                            • Aston Vila bi da dovede igraca Fiorentine Huana Manuela Vargasa kao zemnu za Dauninga koji odlazi.I spremaju ponudu za Parkera u iznosu od 7 miliona funti.
                              Inter je rekao da nisu zainteresovani za Artura Vidala.Nadam se da ce ipak da zavrsi u Milanu ili Juventusu.Svejedno mi je, samo da ne zavrsi u Bajernu.
                              Vucinic ce najverovatnije da napusti Romu, samo je pitanje gde ce da zavrsi.
                              Po recima Daily Mirror, Kejhil je blizu prelaska u Celzi.
                              Ako je verovati Corriere dello Sport i Juventus i dalje pregovara o prelasku Misela Bastosa.
                              Felipe Melo bi mogao da predje u Viljareal, a time i da bude ukljucen u transfer Djuzepe Rosija.

                              Comment


                              • Vidis, ja bih pre uzeo Aguera nego Falcaa.....Dobar je on napadac, ali je meni Kun bolji izbor od njega.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X