Announcement

Collapse
No announcement yet.

Letnji prelazni rok 2011-Vesti,spekulacije,komentari

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by manda View Post
    Taj Henderson u ovom trenutku moze Modricu da brise kopacke,i dati 20milki za prosjecnog igraca je bacanje para,mozda se varam,ali cu onda da povucem ovo.
    Henderson je igrac koji je stvorio vise prilika svojim saigracima ove sezone od Modrica,Janga,Bejla,Lamparda i mnogih drugih.Jeste Modric trenutno bolji ali talentovaniji nije sigurno niti je bio ovako dobar sa 21.
    sigpic

    Comment


    • Lako se iskazati u malom klubu,vidicemo kada zaigra u LFC,i pitanje da li ce igrati.
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Originally posted by Tony_G View Post
        Znam ja zasto je Kerol toliko kostao, ali bez obzira na razlog bio je precenjen.
        Sto se tice Hendersona - da nije dosao u Liverpool nikad ga ne bi smatrao za ravnog Modricu, a kamoli veci talenat, govoris subjektivno.
        Na LFC TV sam cuo kad je David Fairclough (kako god da se pise) rekao da je Henderson - average premier league talent, to je bilo pre nego sto je dosao, dok se samo spekulisalo.
        Pa jeste precenjen ali prosto nisu imali izbora.Na njemu je da opravda to narednih godina a moze da postane odlican napadac.Najbolji je igrac glavom u PL,ima i odlican sut,dosta trci i sto je najvaznije,nadje se na pravom mestu u pravo vreme.

        Sto se tice Hendersona,otkud znas sta ja mislim i sta bih mislio?Ja njega pratim vec neko vreme i mnogo mi se svidja kako igra ali je vec odavno vidjen u Mancesteru pa sam malo vise pratio neke druge igrace.Gledao sam Sanderlend ove sezone jer igraju lep fudbal a za to je najzasluzniji (posle trenera) upravo Dzordan,od kog je prakticno sve zavisilo.
        sigpic

        Comment


        • Malaga dovela i Mathijsena i Toulalana .

          Za Toulalana ne mogu da vjerujem , bit ce oni jaki pravo
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Malaga postala kao City
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
              Prvo mislim da je Hendo skupo placen,ali rizik koji se definitvno moze peterostruko vratiti.

              A Liverpool nema bas prevelike veze sa tim pretplacivanjem,zacetnici toga su City,Real i Chelsea ;)
              Vidi sto napade Real bestidno....

              Koga je Real pretplatio ? To sto je Kaka malo igrao nisu oni krivi, covek je bio cesto povređen.....

              Ne znam sta pricaju svi kako Real pretplacuje igrace, ali u zadnjih pet godina, svaki igrac koji je skupo placen od strane Reala je odigrao dobro.

              Sa izuzetkom Kaka-e.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Cristian Zapata blizu prelaska u Liverpool

                Branič talijanskog prvoligaša Udinesea i kolumbijske reprezentacije Cristian Zapata je priznao kako je blizu prelaska u redove englekog premierligaša Liverpoola.

                24-godišnji Kolumbijac je trenutno u Južnoj Americi, gdje se sa svojom reprezentacijom priprema za natjecanje na Copa Americi, ali otkrio je kako je u pregovorima sa engleskim klubom i nada se kako će oni rezultirati prelaskom na Anfield.

                Upitan o svojoj budućnosti na La FM radiu Zapata je izjavio: "Ne znam što reći, mogu samo potvrditi da sam jako blizu Liverpoolu. Nakon Copa Americe ćemo vidjeti što će se dogoditi sa mojom budućnošću."

                "Stekao sam određeno iskustvo i došlo je vrijeme da napravim sljedeći korak u karijeri prelaskom u veliki klub." dodao je Zapata.

                Zapata sa Udineseom ima još dvije godine ugovora, a za njega je zainteresiran i minhenski Bayern. Njegova cijena će biti između 8 i 10 milijuna eura

                Sta kazes JC na ovo?
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Kako je to jeftino , za onakvog stopera dati samo 10 miliona , ko ga dovede oparit ce se samo tako

                  Demba Ba potpisao za Newcastle
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Da i ovde postavim, izgleda da je sve zavrseno između Reala i Benfice oko Coentraa.

                    http://www.goal.com/en/news/12/spain...benficas-fabio

                    Fin tim sastavlja Newcastle, dobar je napadac Demba Ba, kidao je u Nemackoj a igrao je dobro i u PL-i.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Eh, nista od Udinese-a, tesko da ce oni u LS

                      Comment


                      • Originally posted by bice View Post
                        Cristian Zapata blizu prelaska u Liverpool

                        Branič talijanskog prvoligaša Udinesea i kolumbijske reprezentacije Cristian Zapata je priznao kako je blizu prelaska u redove englekog premierligaša Liverpoola.

                        24-godišnji Kolumbijac je trenutno u Južnoj Americi, gdje se sa svojom reprezentacijom priprema za natjecanje na Copa Americi, ali otkrio je kako je u pregovorima sa engleskim klubom i nada se kako će oni rezultirati prelaskom na Anfield.

                        Upitan o svojoj budućnosti na La FM radiu Zapata je izjavio: "Ne znam što reći, mogu samo potvrditi da sam jako blizu Liverpoolu. Nakon Copa Americe ćemo vidjeti što će se dogoditi sa mojom budućnošću."

                        "Stekao sam određeno iskustvo i došlo je vrijeme da napravim sljedeći korak u karijeri prelaskom u veliki klub." dodao je Zapata.

                        Zapata sa Udineseom ima još dvije godine ugovora, a za njega je zainteresiran i minhenski Bayern. Njegova cijena će biti između 8 i 10 milijuna eura

                        Sta kazes JC na ovo?
                        Za takve pare i takav igrac,mozemo se nogom u dupe udarati ako bude tako,moze i desnog beka igrati koliko znam tako da ce biti odlicno pojacanje.
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                          Za takve pare i takav igrac,mozemo se nogom u dupe udarati ako bude tako,moze i desnog beka igrati koliko znam tako da ce biti odlicno pojacanje.
                          Moze i levog i igra sa obe noge,daj boze da je to tacno.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by dusan1610 View Post
                            Eh, nista od Udinese-a, tesko da ce oni u LS
                            Pa realno mislim da su im i sa tim da nisu prodali neke igrace, opet ne bi uspeli.Zato sto ne bi bili u povlascenom sesiru,a tamo ce sigurno biti:Arsenal,Olimpik Lion,Bajern i Benfika ako bude prosla trece kolo.

                            Comment


                            • Izvinite za dupli post al niko nista nije pisao u prethodnih skoro 24 casa.


                              Navodno se prica da je Viktor Obina potpisao cetvorogodisnji ugovor sa Lokomotivom iz Moskve.Viljareal je ocekivano odbio ponudu Barselone.
                              Borusija dovodi australijskog mladog fudbalera Mustafu Aminija.

                              Comment


                              • ja opet ponavljam da zaista ne vidim cemu tolika opcinjenost modricem statistika mu je kranje mizerna a ne terenu deluje kao bambi sa polomljenom nogom... nije taj ni za dinamo a kamoli premijerligase...

                                Comment

                                Working...
                                X