Announcement

Collapse
No announcement yet.

Letnji prelazni rok 2011-Vesti,spekulacije,komentari

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I Santana u Napoliju...

    http://www.football-italia.net/jun14w.html
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Da li stvarno Čelzi daje Modrića za Drogbu ?

      Comment


      • http://sportal.rs/news.php?id=53045

        Leonardo zavrsio sa Interom. Kao sledeci trener se pominje Marselo Bijelsa, sto bas i nije neki izbor.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Originally posted by NebojsaNS View Post
          http://sportal.rs/news.php?id=53045

          Leonardo zavrsio sa Interom. Kao sledeci trener se pominje Marselo Bijelsa, sto bas i nije neki izbor.
          Bijelsa je za Leonarda doktor fudbala! Za njega kažu da je ogroman perfekcionista, ima savršeno isplaniran sistem treninga, odličan je taktičar što je veoma potrebno u Italiji ali i nokaut fazi LŠ. Ima 3 titule u Argentini, 6 godina je vodio reprezentaciju Argentine a 4 Čilea. U Interu ga mnogo poštuju ovi najuticajniji igrači: Zaneti, Kambiaso, Samjuel itd. A ako Bog da nek proba da prigovori Sančeza da pređe u Inter

          Jedina mana mu je što je malo više hiperaktivan ali to može da bude i dobra stvar

          Iznenađujuć potez Leonarda ali srećno mu bilo sa Arapima u PSŽ-u...
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Najveci problem mu je sto nista nije postigao sa evropskim klubovima, raditi u Juznoj Americi i Evropi su realno dva sveta. Niko ne kaze da je on los trener, samo mi se ne cini kao neki izbor, treba uzeti nekog ko ima evropske uspehe, mada je takvih stvarno malo i skupi su. U svakom slucaju, gledacemo atraktivniji Inter.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Stvar je u tome što nije imao ni priliku mnogo da radi u Evropi. Vodio je samo Espanjol nekoliko meseci...

              Meni ovo ne deluje kao loš potez uprave, pogotovu što ima dosta južnoamerikanaca u Interu a i dobar je trener stvarno ;)
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • A pazi mene što sam napisao Čelzo daje Modrića za Drogbu !!

                Comment


                • Marko Marin odbio ponude Liverpula i Totenhema da bi igrao jos jednu sezonu u Verderu.
                  Tako je, care.Sledece sezone medju prvih sest sezona kako bi Verder barem igrao EL.
                  I Raul nece da predje u Besiktas.
                  Danijel Ljuboja je presao u Legiju, ako nekog zanima.
                  Morati daje Majkona Realu, a zauzvrat hoce Ramosa.Po meni, postoji velika mogucnost da ce se to desiti.

                  Comment


                  • Ovi iz Reala su ludi,ako uzmu raspalog Majkona.
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Nema šanse da Real da Ramosa za Maikona, ne znam ko je plasirao tu vest?

                      Možda pokušaju nešto da urade za Kaku i Maikona ali to je samo na pokušaju... Ili Real ako toliko želi Maikona (čitaj: Murinjo) onda će platiti maksimum €15m koliko se procenjuje trenutna njegova vrednost...
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Ramos za Maicon-a ? Nema sanse !
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Originally posted by D-Wade View Post
                          Ramos za Maicon-a ? Nema sanse !
                          Ma ima

                          Real odbio €30m od Intera za Kaku, traže 40. Zainteresovani i Siti i Čelzi.

                          Marca javlja i da je Liverpul zagrizao za prekobrojnog u Realu Gaga, €11.5m?

                          http://www.marca.com/2011/06/16/futb...308214610.html
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Nista nema od Gaga,Adam ce verovatno u Liverpul.
                            sigpic

                            Comment


                            • Demba Ba prelazi u Newcastle....

                              http://www.skysports.com/story/0,195...991672,00.html
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • http://www.skysports.com/story/0,195...991380,00.html

                                Chelsea ponudio 22 miliona funti za Modrica,Tottenham odbio.
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X