Announcement

Collapse
No announcement yet.

Letnji prelazni rok 2011-Vesti,spekulacije,komentari

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tata Mumi View Post
    Pa da. Vrlo je moguce da ce Nasri zavrsiti u Milanu ili van Engleske.
    Mada ja kao fan Chelsea-ja, ne bi' imao nista protiv da on dodje, ali kao sto rekoh..nece nista od toga biti!

    Samo pitanje je ako ode Nasri (a mozda i Fabregas), koga Arsenal planira dovesti u veznom?
    Doveli su neke klince 95 godiste iz Barse jos pocetkom juna,ja mislim da su veznjaci tako da ce verovatno to biti zamene poznajuci Vengera.
    sigpic

    Comment


    • Ma nema tu mozda, Fabregas ce otici sigurno. Samo je pitanje gde, a za Nasri-a ne znam, to nisam siguran. Wilshere i Ramsey su odlicni igraci i mogu dostojno da zamene Fabregasa i bagru koja zeli da ide. Samo da Arsenal uspe dovesti Gervinha, i u slucaju odlaska Nasri-a, jednog normalnog kreatora....A, kao sto Nash kaze, ne bi me cudilo da ovi iz Barse zaigraju....
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        Doveli su neke klince 95 godiste iz Barse jos pocetkom juna,ja mislim da su veznjaci tako da ce verovatno to biti zamene poznajuci Vengera.
        A ljudi moji, kako se taj covjek kocka sa zivotom, ja se divim navijacima Arsenala koji imaju strpljenje i kako se kontrolisu da ne podivljaju i uhvate Wengera i posteno ga ispresavijaju

        Nikako da covjek dovede neko pravo pojacanje...bas zvucno, nekog odlicnog stopera, nekog veznjaka (ako naravno ova dvojica odu) a ne on ovako sa djecurlijom se sprda a Arsenal ceka na trofeje i kako stvari stoje cekace jos
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Originally posted by tata Mumi View Post
          A ljudi moji, kako se taj covjek kocka sa zivotom, ja se divim navijacima Arsenala koji imaju strpljenje i kako se kontrolisu da ne podivljaju i uhvate Wengera i posteno ga ispresavijaju

          Nikako da covjek dovede neko pravo pojacanje...bas zvucno, nekog odlicnog stopera, nekog veznjaka (ako naravno ova dvojica odu) a ne on ovako sa djecurlijom se sprda a Arsenal ceka na trofeje i kako stvari stoje cekace jos
          Ma nece jos ta dvojica,malo sam se ja nasalio ali Vengeru treba dati otkaz s obzirom na to sta radi sa onakvom ekipom.Jedino sto valja mu je fudbalska filozofija ali sta to vredi kad ne zna da barata igrackim kadrom.Jeste dobro razvijati mlade ali to je preterivanje.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Ma nece jos ta dvojica,malo sam se ja nasalio ali Vengeru treba dati otkaz s obzirom na to sta radi sa onakvom ekipom.Jedino sto valja mu je fudbalska filozofija ali sta to vredi kad ne zna da barata igrackim kadrom.Jeste dobro razvijati mlade ali to je preterivanje.
            Pa da. Kada cujem da Arsenal dovodi nekog klinca, to prosto izaziva smijeh kod mene, jer znam kako ce se stvari odigravati...pod hitno treba novi trener Arsenalu a Wengera staviti da radi sa mladima ili tako nesto iskombinovati..
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Manchester City boss Roberto Mancini outlined the players he likes the most in Serie A, including Ezequiel Lavezzi, Marek Hamsik and Alessio Cerci.

              The Eastlands side has been heavily linked with numerous players currently working in Italy and Mancio revealed where his interests lie.

              “I like Lavezzi, but also Hamsik and Edinson Cavani. Javier Pastore a bit less,” he told the Gazzetta dello Sport.

              “If I think about Udinese, then the names that come to mind are Pablo Armero and Mauricio Isla, plus of course Antonio Di Natale. It’s a shame Di Natale is getting on in years now, but he remains a champion."

              Mancini notably left out Udinese's Alexis Sanchez, who rejected a move to Man City, stating he'll only leave for Barcelona.

              “I liked the look of Radja Nainggolan at Cagliari. Naturally I won’t name the Inter lads, because it’s obvious I have a weakness for them. I consider everyone I trained at Inter to be great players.”

              Manchester City have reportedly agreed a deal with Fiorentina for winger Cerci worth around €6m.

              “Cerci is very talented and did particularly well towards the end of the season. It’s true, I do like the player and we’re in negotiations, but he is not a City player yet.

              “I can confirm we’ve got Stefan Savic from Partizan Belgrade, but not Samir Nasri. As for Giuseppe Rossi, we haven’t held talks for the moment.”
              http://www.football-italia.net/jul3f.html
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Emir Spahic u pregovorima sa Seviljom. Kako njegova osteta pade sa 15 na 2 miliona cudo su nasi novinari

                http://www.marca.com/2011/07/03/futb...309682066.html

                Comment


                • Vilja Boas bi zeleo u svoju ekipu Pepea.Nudi pare koje je Pepe trazio od Reala, ali se on vec dogovorio za manju sumu.Samo nije dao potpis, pa tu Celzi vidi svoju sansu.
                  Galatasaraj je otpoceo pregovere o prelasku Luisa Fabijana iz Sao Paola gde je Fabiano dosao pre pola godina.Ponuda je za sada 10 miliona evra.
                  Posto je Marko Donadel napustio Fiorentinu, oni vide zamenu u liku Alesandra Gacija, fudbalera Barija.
                  Reprezentativac Also de Nigris je potvrdio da ce preci u jedan od evropskih klubova.Seltik,Fulam,Sevilja i Totenhem prate meskickog fudbalera.
                  Matju Valbuena je na meti engleskih klubova.Dobio je ponude od Mancestera, Arsenala i Totenhema.Arsenal bi mogla da bude njegova sledeca destinacija, ako Nasri bude napustio klub sto je vrlo moguce.
                  Volfsburg nudi 12 miliona evra za Miralema Pjanica.Ceka se odgovor Liona.
                  Par francuskih klubova bi zelela da vidi u svojim redovima Dzonatana Mensu, a on na to kaze da mu je lepo u Udinama i da mu prijaju ponude.

                  Comment


                  • Jao bre Boase pa gde nadje Pepea? Kakva je on budala, kad se setim kako je isutirao ono lika iz cini mi se Getafe-a. Pritom Chelseu ne treba jos jedan stoper, imaju vec 4 i to se svi mogu svrstati u najvisu klasu. Ako vec hoce nekog odbrambenog bolje desnog beka, jer je Ivanovic realno prinudno resenje na toj poziciji, treba neko ko ce raditi isto sto i A.Cole po levom boku.
                    Ali bas me zanima kog veznog ce dovesti, da li ce dati 45M za Pastore? Kad je rec o napadacima najverovatnije dolazi Lukaku, a nisam siguran da im je Falcao potreban, s obzirom da je slican tip napadaca kao Torres. Pritom je tu Sturridge, i verovatno da ce Drogba ostati.
                    sigpic

                    Comment


                    • Taarabt u PSG za 15M€.

                      Comment


                      • Originally posted by Tony_G View Post
                        Jao bre Boase pa gde nadje Pepea? Kakva je on budala, kad se setim kako je isutirao ono lika iz cini mi se Getafe-a. Pritom Chelseu ne treba jos jedan stoper, imaju vec 4 i to se svi mogu svrstati u najvisu klasu. Ako vec hoce nekog odbrambenog bolje desnog beka, jer je Ivanovic realno prinudno resenje na toj poziciji, treba neko ko ce raditi isto sto i A.Cole po levom boku.
                        Ali bas me zanima kog veznog ce dovesti, da li ce dati 45M za Pastore? Kad je rec o napadacima najverovatnije dolazi Lukaku, a nisam siguran da im je Falcao potreban, s obzirom da je slican tip napadaca kao Torres. Pritom je tu Sturridge, i verovatno da ce Drogba ostati.
                        Slazem se s tobom u potpunosti. Stvarno ne znam sta ce im Pepe...
                        Najvise me interesuje ko ce doci od veznjaka...doveo je Boas Ortegu koji je radio sa Torres-om u Liverpool-u, da mu podigne samopouzdanje, a Sturridge mora dobiti priliku!
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Salke je ponudio bolju ponudu od PSZ za Bisevca.Bisevac jos nije potpisao, koliko znam, pa ocekujem epilog u narednih par dana.Koji god klub da odabere imace zestoku konkurenciju.

                          Comment


                          • Clichy potpisao za City

                            http://www.mcfc.co.uk/News/Team-news...signs-for-City
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Kolarov beži negde, nećeš se ti naigrati tamo

                              Ozbiljno mislim da Kolarov mora da ode. Platili su za njega ogromne pare prošle godine iako je bek a sad dovode Klišija koji će sigurno biti starter. A nema šanse sad Manćini da stavi Kolarova na sredinu a i što bi igrao tamo kad to nije njegova prirodna pozicija.

                              Nego Murinjo je tražio njega i dok bio u Interu a ovaj u Laciju, možda će pokušati opet ako se izjalovi transfer Koentraoa.
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Emiliano Viviano je Arsenalova glavna meta za golmana.
                                Martin Stekelenburg bi trebao uskoro da potpise trogodisnji ugovor sa Romom.Transfer je vredan 8 miliona evra.
                                Vilson Palasio bi mogao za koj dan da predje u Napoli za sumu od 12 miliona evra.

                                Comment

                                Working...
                                X