Announcement

Collapse
No announcement yet.

Letnji prelazni rok 2011-Vesti,spekulacije,komentari

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odlicno bi im Modric legao,ali ludi su ako daju Drogbu za njega.
    sigpic

    Comment


    • Newcastle se opasno pojacava.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Jos jedan transfer u Bundesligi.
        Viljem Kvist je presao iz Kopenhagena u Stutgart za nepoznatu sumu.U pitanju je cetvorogodisnji ugovor.

        Comment


        • Đenova dovela odbrambenog igrača Andreasa Grankvista iz Groningema koji je inače ove sezone dao čak 11 golova.

          http://www.football-italia.net/jun15n.html



          Inače Đenova je prošle godine dovela Linusa Haleniusa mladog Šveđanina i poslala ga je odmah na pozajmicu. Možda se od ove sezone izbori za prvi tim...
          Najpoznati je po onom golu a.k.a. Van Basten

          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Odlicno bi im Modric legao,ali ludi su ako daju Drogbu za njega.
            Ma i nisu toliko ludi. Drogba ima jos godinu dana najvise, pritom je tu Torres(koji treba da im igra narednih 5/6 godina) a do sada on i Drogba nisu funkcionisali zajedno. Onda Sturridge mora vise da igra da bi napredovao, jer je glupo da on gubi godinu dana cisto da bi ispostovali Drogbu. Modric je mald, isti slucaj kao Torres - igrao bi jos sigurno 6 godina. Mislim ja iskreno ne bih ponudio Drogbu kao deo transfera, zadrzao bih ga jer je legenda a i dalje ima kvalitet, makar da bude rezervni napadac, iza Torresa i Sturridga (koji mislim da bi bili odlican tandem). Ali ako je Tottenhemov uslov za prodaju Modirca da dobiju Drogbu onda bih cak i pristao.
            sigpic

            Comment


            • Upravu si Tony_G potpuno!

              Ali opet nekako volio bih da Drogba zavrsi karijeru u Chelsea-ju, jer on je stvarno puno toga dao tom klubu...i kao sto si ti naveo, mogao bi biti odlican igrac sa klupe.
              Da ga nije sjebala ova malarija, igrao bi on i ovu sezonu kao sto je odlicno odigrao onu pretproslu 2009/10.;)
              E sad, nadam se da ce nekako dovesti Modrica a da zadrze Drogbu!
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Ma ja da vodim transfere Chelsea zaboravio bih na igrace iz PL. Tu je totalna inflacija cena, pre svega je to zasluga Liverpoola (neka se ne uvrede navijaci ali prosto je tako). Bas je Rednap rekao da je smesno da Chelsea nudi 22M za Modrica, dok se neki tamo igrac koji ne moze da vezuje pertle Modricu prodaje za 20M - naravno mislio je na Hendersona, ciji je talenat daleko skromniji od Modricevog. Ali on kao prvi transfer ovog leta ce svima biti parametar, a siguran sam da je za Rednapa a i za vecinu Modric makar za 50% bolji igrac od Hendersona (opet bez uvrede, ali realno ni navijaci Liverpoola ga sigurno nisu prizeljkivali u svom timu).
                To sve znaci da Modric za ispod 30M nece otici, a kako je u pitanju Abramovich stigli bi oni i do 40M. E ako je u pitanju ta cifra onda bih ja pre doveo Pastorea.
                Pre svega treba promovistai McEachreana u prvi tim jer je on po kvalitetu i stilu igre gotovo identican kao Modric, s tim sto za njega ne treba davati pare.
                sigpic

                Comment


                • Prvo mislim da je Hendo skupo placen,ali rizik koji se definitvno moze peterostruko vratiti.

                  A Liverpool nema bas prevelike veze sa tim pretplacivanjem,zacetnici toga su City,Real i Chelsea ;)
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Opet kazem da si 100% upravu!

                    I McEachran svakako da treba sve cesce ulaziti sa klupe i zapocinjati utakmice, jer je stvarno veliki talenat!
                    Dosta je okretan i brz sa lloptom i naravno i ma taj osjecaj za dobar pas!
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Senad Lulić zvanično u Laciju, pre koji sat uspešno prošao medicinske preglede. Porede ga sa Kolarovim...

                      http://www.football-italia.net/jun16v.html

                      Juve, samo iz njima znanih razloga, ponovo nagomilava tim prosečnim igračima, ovog puta Pacijenca doveden besplatno (prošlu sezonu bio u Napoliju)...

                      http://www.football-italia.net/jun16z.html
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                        Prvo mislim da je Hendo skupo placen,ali rizik koji se definitvno moze peterostruko vratiti.

                        A Liverpool nema bas prevelike veze sa tim pretplacivanjem,zacetnici toga su City,Real i Chelsea ;)
                        Celzijevi najveci transferi pre Torresa bili su Shevchenko za 30M (5 manje od Carrola a o razlici u kvalitetu da ne govorimo - bez obzira sto se nije pokazao u Celziju) i Drogba i Essien - 24M svaki. Celzi jeste trosio mnogo, ali je retko pretplacivao igrace, zapravo nijedan od navedenih nije preplacen, tek je to slucaj sa Torresom.
                        City je davao malo vise od Chelsea ali su kupovali igrace daleko iskusnije i dokazanije od Hendersona, mada po sustim mogucnostima i nisu mnogo ispred njega - to su Milner, Barry, Lescott itd.
                        A Real je objasnio neke stvari, Ronaldo i Kaka 170M zajedno...
                        sigpic

                        Comment


                        • Taj Rednap je poceo previse da prica,pa Henderson je talentovaniji igrac od Modrica kud i kamo,Modric je malo i precenjen.

                          Sto se Kerola tice,te pare su date iz tog razloga sto ce se ograniciti broj stranaca i sto nije bilo vremena da se nadje neko drugi jer se zvezdica 29. januara setila da zeli da ide u klub koji zadovoljava njegove ambicije.
                          sigpic

                          Comment


                          • Taj Henderson u ovom trenutku moze Modricu da brise kopacke,i dati 20milki za prosjecnog igraca je bacanje para,mozda se varam,ali cu onda da povucem ovo.
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment




                            • Slika dovoljno govori,pare bacene u vjetar i nisu se isplatili sekunde.

                              Cuj nije City pretplacivao igrace:Santa Cruz 18 miliona,Lescott 22 miliona,Milner 18 miliona+neki igraci,Jo 18 miliona,Robinho 32 miliona,Bellamy 14 miliona itd.
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Taj Rednap je poceo previse da prica,pa Henderson je talentovaniji igrac od Modrica kud i kamo,Modric je malo i precenjen.

                                Sto se Kerola tice,te pare su date iz tog razloga sto ce se ograniciti broj stranaca i sto nije bilo vremena da se nadje neko drugi jer se zvezdica 29. januara setila da zeli da ide u klub koji zadovoljava njegove ambicije.
                                Znam ja zasto je Kerol toliko kostao, ali bez obzira na razlog bio je precenjen.
                                Sto se tice Hendersona - da nije dosao u Liverpool nikad ga ne bi smatrao za ravnog Modricu, a kamoli veci talenat, govoris subjektivno.
                                Na LFC TV sam cuo kad je David Fairclough (kako god da se pise) rekao da je Henderson - average premier league talent, to je bilo pre nego sto je dosao, dok se samo spekulisalo.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X