Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2011 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Butler ce igrati trojku

    Ako trade bude onakav kao sto pise ovde - http://www.sportklub.info/forum/thre...ost656752,onda je to dobro za obe strane...NOH ce na sledecem draftu koji ce biti nenormalno jak imati dva visoka pika...mislim da ce liga ovo da prihvati.

    CP3-Gordon-Butler-Griffin-Jordan
    Last edited by Ljuba90; 12-12-11, 12:29.

    Comment


    • Imace nenormalno jak tim,al opet ne verujem da ce nesto uraditi,ipak su to clippers-i.

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        CP3-Gordon-Butler-Griffin-Jordan
        Sigurno tim za polufinale Zapada u prvoj sezoni, mozda i vise. Sa razvojem Gordona, Griffina i Jordana uz jos neke tradeove i FA u narenim godinama da popune klupu, mogu biti sampionska ekipa, i to vrlo brzo. Konacno ce i CP3 imati sa kim da igra, a bogami bice i dosta ljudi sirom Amerike koji ce biti spremni da plate da vide tu ekipu.
        Zovite ih ,,The Alley oop``
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • http://www.twitvid.com/JLUC3

          Wall to Jan

          P.S. Bonzi Wells u trening kampu Minesote.
          Last edited by Ljuba90; 12-12-11, 12:41.

          Comment


          • Originally posted by trigger View Post
            Imace nenormalno jak tim,al opet ne verujem da ce nesto uraditi,ipak su to clippers-i.
            ja se sa tobom ne bih slozio,jer ako cp3 dodje u kliperse,a jos gledajuci neke timove na zapadu klipersi ce ove sezone po mom misljenju konkurisati namjmanje za prva 4 mesta na zapadu

            Comment


            • Originally posted by ledeni 80 View Post
              ja se sa tobom ne bih slozio,jer ako cp3 dodje u kliperse,a jos gledajuci neke timove na zapadu klipersi ce ove sezone po mom misljenju konkurisati namjmanje za prva 4 mesta na zapadu
              Apsolutno se slazem, sa CP3, situacija na Zapadu je otprilke:

              1. Mavs
              2. Thunder
              3. Clippers
              4. Warriors

              Naravno pod pretpostavkom da Lakersi ne dovedu Dwighta, ili da moraju mnogo toga da se odreknu zbog njega.
              Jedno sto LAC moze da sprece jeste idiotski trener aka Vinny Del Negro Taj tim zasluzuje bolje. Bullsi su prodisali bez njega.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • nzm sta ce lejkersi uraditi sa dwajtom,a ako ga ne dovedu bogami ove godine i plejoff im je doveden u pitanje
                nebojsa zaboravio si san antonio

                Comment


                • Originally posted by ledeni 80 View Post
                  nzm sta ce lejkersi uraditi sa dwajtom,a ako ga ne dovedu bogami ove godine i plejoff im je doveden u pitanje
                  nebojsa zaboravio si san antonio
                  Matori su oni, dobice ih dosta timova cistim fizikalijama (pre svega Thunder, Clippers, Warriors), ne moze te ni iskustvo uvek iscupati.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • LA times kaze da dil ne ukljucuje Gordona, Broutard kaze da ukljucuje, ja znam kome cu verovati.

                    Comment


                    • izgleda da ce ove godine majami biti 1 ozbiljan konkurent za titulu,osim ako neki tim ne dokaze suprotno kao sto je dalas uradio

                      Comment


                      • Neso zasto mislis da su Warriorsi cetvrti po kvalitetu?

                        Nekako mi iz ove perspektive nisu ispred Lakersa,Blazersa,Memphisa,Spursa...ali to sam samo ja

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Neso zasto mislis da su Warriorsi cetvrti po kvalitetu?

                          Nekako mi iz ove perspektive nisu ispred Lakersa,Blazersa,Memphisa,Spursa...ali to sam samo ja
                          sta covek da ocekuje od portlanda ove godine kad im je najbolji igrac zavrsio karijeru?

                          Comment


                          • Originally posted by ledeni 80 View Post
                            sta covek da ocekuje od portlanda ove godine kad im je najbolji igrac zavrsio karijeru?
                            I prosle sezone su bili maltene bez tog najboljeg igraca...a ove su se upgrade-ovali na poziciji pleja (Felton+Smith),imaju godinu iskustva vise. Samo da Aldrige bude zdrav i bice opet odlicni.

                            Comment


                            • Mnogo verujem u par Ellis - Steph (mozda i previse ali dobro ), niko od tih timova nema backcourt da ih cuva, Lee je svake godine sve bolji. Portland je suvise malerozan, gadjali su Boga necim, ubise ih povrede. Za Spurse kazem da su prestari. Lakersi su bez Howarda ili nekog slicnog velikog transfera ni na cemu, sada vise nemaju ni Odoma, Bynum je ili povredjen ili neuravnotezen. Memphis je dobro odigrao PO, mozda se za njih varam i mozda su oni bolji...

                              Edit: Ljubo nije samo Roy Portlandov problem, jako cesto im se povredjuju igraci, pocinjem da mislim da je to nesto na sistematskom nivou, ili imaju nepogresiv nos za injury prone igrace.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Ma Lakersi ce naci nacin da se pojacaju,svi smo svesni toga

                                Ja koliko se secam Lee,nije pruzao partije koje je mogao,ali to je zato sto Monta jede lopte

                                A i treba uzeti u obzir da Warriorsi imaju novog trenera,koji nikako ne obecava...Jebem liga,meni su dragi-ali ako ne dovedu centra,a sve su sanse da tako i bude,oni nece otici u PO.

                                EDIT : Ali oni su tako dubok tim (Blazersi),da se to ne oseti onoliko koliko je ocekivano

                                Comment

                                Working...
                                X