Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2011 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by PeXy3 View Post
    Sta se desava sa ovim igracima Nuggetsa sto imaju ugovore u Kini kad se njima zavrsava sezona, i kad i kako postoji mogucnost da se oni prikljuce Nba timu?
    Mislim da do Marta moraju ostati u Kini, pa ce onda moci da se prikljuce nekom NBA timu za playoff ;)

    A sto se tice Bullsa, ne verujem da ce dovoditi i Crawforda i Butlera, mislim da bi im Butler bolje legao mada on je SF. Ako budu dovodili Jamal-a, to ce biti S&T, a vidim po komentarima navijaca Hawks-a da je njima neophodan centar i da bi najvise voleli da dobiju Asika u zamenu za Jamal-a

    Comment


    • Postoji opcija da se ovi iz Kine vrate odmah ukoliko maticni klubovi tih igraca ponude 500k (toliko dozvoljava novi CBA) kineskim za otkup ugovora. Al` recimo postoji problem sa JR-om i Kenyon-om jer su oni trenutno FA...
      Jedino da se dogovore usmeno sa nekim NBA timom i da im daju garancije da ce da potpisu za njih, pa da ovi otkupe ugovor.
      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

      Comment


      • msm da trejd centriran na Ellisa za CP je bolja ponuda nego trejd centriran na bilo kog igraca sa rustera Clippersa sem Grifina i Gordona. Koji aseti Clipersi jos imaju... Deandre ako potpise, Mo Williams i Bledsoe...

        Comment


        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          Jan je idealan fit Dzonu Volu i cenim da ce imati bar 15 minuta ove sezone ako ne i vise, dok ce Riki u pocetku igrati puno ali kad shvate koliko je ocajan padace mu minutaza.
          jan ce verovatno biti zamena Rashardu Luisu (koji ima platu 22+ mil $) a za ovo drugo mi citas misli

          Comment


          • Ma tako je! http://www.slamonline.com/online/nba...he-miami-heat/

            Comment


            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post


              Auuu, sprdnja ce biti ove sezone.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Originally posted by Antic Miki View Post
                Ko ima ESPN Uk,neka zna da ce 25.decembra moci gledati direktno meceve NY-Boston od 18.00,Dalas-Majami 20.30, Lejkers-Cikago od 23:00 i Oklahoma-Orlando 02:00.
                Nema ovde niko ESPN UK, eventualno na satelitu...




                EDIT: Od kombinacije Jamal-Butler nema bolje stvari za Bulls-e. Caron u startnu, a Jamal ista uloga kao u Hawks-ima, bombona!
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Ove sezone ce manje biti zajebancija,zbog skracene sezone...

                  Comment


                  • Originally posted by Vule_89 View Post
                    Ove sezone ce manje biti zajebancija,zbog skracene sezone...
                    Zajebancije nikad nije bilo, to sto takvi kao ti imaju tonu predrasuda u vezi NBA-a je potpuno druga prica.
                    Ono cega ce biti bez pogovora je lose kosarke u mnogim trenucima zbog bolesnog rasporeda, ali hey, spremni smo na to.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Da li ce Spo imati mozga i igrati LeBrona na kecu? Videcemo...

                      Comment


                      • Originally posted by T-Mac View Post
                        Zajebancije nikad nije bilo, to sto takvi kao ti imaju tonu predrasuda u vezi NBA-a je potpuno druga prica.
                        Ono cega ce biti bez pogovora je lose kosarke u mnogim trenucima zbog bolesnog rasporeda, ali hey, spremni smo na to.
                        Ja samo ne volim sto neki timovi igraju za jednog igraca i sto timovi ne igraju odbranu nego se zajebavaju,samo to

                        Comment


                        • Originally posted by Vule_89 View Post
                          Ja samo ne volim sto neki timovi igraju za jednog igraca i sto timovi ne igraju odbranu nego se zajebavaju,samo to
                          O boze kad kazes tako nesto stvarno pomislim da imas mozga kao pile.

                          Comment


                          • Grant Hill blizu Knicks-a, tvrdi NYP.

                            Boston pokusava doci do Paul-a, tako sto ce poslati Rondo-a u Pacers-e, koji bi prosledili Rush-a, Collison-a i Hansbrough-a u NO, a Paul bi zavrsio u Boston-u.

                            I pikovi bi bili umesani u eventualni trade.

                            @MVP

                            Mozda LBJ bude i PF, a da Shane igra SF....mislim da nece dirati Chalmers-a i da ce on biti prvi plej.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Ako vec ide Hil iz Finiksa, mogao bi i Nes njegovim stopama.

                              Definitivno je Finiks prvi kandidat na Zapadu da ima najgori skor, ako ode Hil naravno.

                              Comment


                              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                O boze kad kazes tako nesto stvarno pomislim da imas mozga kao pile.
                                Ja samo kazem istinu a ti sto volis Nba to je druga stvar,pa zar Minesota nije primer?Igraci su igrali za Lova...

                                Comment

                                Working...
                                X