Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2011 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Igraci koji ne ispune norme propisane od strane strucnog staba kada udju u trening kamp, dobijaju takve finansijske sankcije kakve ne bi sanjali. Boli ih uvo da li ce se drogirati svakog dana ili trenirati 5 puta dnevno, ako na prvom testiranju LeBron James 30 metara iz leteceg starta trci iznad 3 sekunde bice finansijski kaznjen i to je to.

    Comment


    • Originally posted by lenjivac View Post
      A gde sam ja napisao da dolaze totalno nespremni? ;) Znam da vecina njih individualno trenira, ali 5 tekmi za 6 dana je previse. To prvenstveno govorim za ove starije igrace, ne mogu oni taj ritam da izdrze
      Htedoh da kazem da su te dve nedelje trening kampa odrzavaju samo procedure radi. Na njima timovi prolaze kroz svoje setove, uigravaju se... A od igraca se ocekuje da se oni pojave na prvom treningu potpuno fizicki spremni.
      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        Igraci koji ne ispune norme propisane od strane strucnog staba kada udju u trening kamp, dobijaju takve finansijske sankcije kakve ne bi sanjali. Boli ih uvo da li ce se drogirati svakog dana ili trenirati 5 puta dnevno, ako na prvom testiranju LeBron James 30 metara iz leteceg starta trci iznad 3 sekunde bice finansijski kaznjen i to je to.
        Upravo to.
        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

        Comment


        • Ok, shvatam sta ocete da kazete. Ali i dalje stojim pri tome da ce biti mnogo povreda, previse je natrpan raspored

          Comment


          • Ovde se stice utisak da su te dve nedelje od krucijalnog znacaja za dalji tok sezone. Kao da te dve nedelje mogu da nadomeste tri meseca nerada.
            A raspored jeste natrpan, a povrede su neizbezne.
            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

            Comment


            • Originally posted by lenjivac View Post
              Ok, shvatam sta ocete da kazete. Ali i dalje stojim pri tome da ce biti mnogo povreda, previse je natrpan raspored
              Nece, jednostavno ce u toj cetvrtoj ili petoj utakmici serije biti vise rotacije i manjeg intenziteta, igrace pozicioni napad, ceo napad... Ima tu fazona, nije to strasno.

              Comment


              • E neznam sad kakav je tip sutera,uporedio sam ga sa Korverom jer sam htio da kazem da ce imati ulogu slicnu kao on...vecina tih igraca koji su bili vrhunski suteri na koledzu i koji nisu bili solidni defanzivci prodju lose u NBA! E sad nebih da mislite da govorim da Jimmer nece imati neku zapazenu ulogu u Kingsima nego samo govorim da sa takvim stilom igre nece daleko dugurati u NBA! U pravu je T-Mac za to da jos neznamo kako ce se snalaziti u NBA utakmicama ali videcemo uskoro!

                Comment


                • Bikovi, 16. i 20. igramo protiv Pacers-a, cisto da znate. Bice dobrih linkova nadam se.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • U najboljem slucaju bih ga uporedio sa Pedjom Stojakovicem

                    Comment


                    • Prosle godine je bio LP za preseason utakmice koliko se secam? Je l' moguce da ce biti i ove?

                      Comment







                      • Едитоваћу пост када буде изашло за остале тимове.
                        Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • Moja predvidjanja za regularnu sezonu ako ostane ovako stanje kakvo jest bez previse mjenjanja rostera:



                          Zapad:

                          15. Minesota - njima nebi niko pomogao
                          14. Phoenix - zao mi je DD ali ako su ubjedljivo najbolji igraci koji imaju +36 onda sta reci (kakvu posluku porati)
                          13. Denver - pola im ekipe zaglavilo u KIni
                          12. Utah - valja preboliti djecije bolesti bez J Slonea
                          11. New Orleans - CP3 nema motiva , hoce trede
                          10. Golden State - previse divlja ekipa , mozda ih novi trener umiri
                          9. Sacramento - imaju strasan potencijal ali za 2-3 god ce biti u punoj snazi
                          8. Portland - oni bas nemaju srece
                          7. Houston - dovoljno za play off
                          6. LA Clipers - ako ostanu zdravi imaju potencijala
                          5. Memfis - ako budu igrali kao u PO mogu i dalje
                          4. LA Lakers - ako ne promjene roster nemogu gore vise pogotovo novi trener a igraci poput MWP, Odom-a, Walton-a, Fisher-a, Gasol-a, nemaju vatre u sebi za nesta vise , samo Barnes , baynum i Kobe uvjek misle samo na pobjedu
                          3. Dallas - malo ce se opustiti uz prstenje
                          2. Oklahoma - dolazi njihovo vrijeme
                          1. San Antonio - bez obzira na godine to je sistem , disciplina , vjerovanje jedni u druge , mogu i zatvorenih ociju igrati , kao lakersi pod Philo-m osim zadnje godine kada je po svemu sudeci bio preumoran od kosarke pa se i nije trudio da trenira i trosi sebe, Pop mislim jos uvjek ima vatre u sebi i mislim da ce da izgura jos jednu kratku sezonu ako budu zdravi kao br. 1

                          Istok:

                          15. Charolta - Jordan bas neka stipsa , fakat ce im trebati par godina da se dignu
                          14. Toronto - sto im GM upropasti franshizu
                          13. Detroit - propadase ko zeton , a fakat su mi se svidjali , AI ih razvali
                          12. Milwaukee - ova ekipa je enigma zadnih godina nikad neznas kako ce odigrati
                          11. Washington - vačjda ce J.Wall nwsta pokazati ove god
                          10. Cleveland - malo se oporavljaju
                          9. New Jersey - neznam malo mi umjetno da rus vodi ekipu u NY , a Deron Williams koliko ga god volio kao kosarkasa nije sam dovoljan
                          8. Philla - nemaju talenta za nesta vise
                          7. Indana - Bird polako gradi ekipu , mada mi mogao po mom misljenju malo ubrzati , iamju potencijala ali nemaju zvjezdu
                          6. Atlanta - mislim nisu normalni kad su dali onolike pare JJ
                          5. NY - imaju 2,5 igraca , pa koja god da su dalje nemogu
                          4. Orlando - ekipa sa dominantim centrom je vazda kandidat
                          3. Boston - previse taktiziraju , a zavisice i od zdravlja
                          2. Chicago - Rose nam sanse da ponovi onu sezonu , valjda ce Boozer poceti igrati , da im je neko ko zna izgraditi sut sem l.Deng-a na 2-ci
                          1. Miami - apsolutni favoriti , mislim da ce razvaliti ovu sezonu sve im ide na ruku, dok je PO druga kosarka tamo mi vec nisu apsolutni favoriti nego slicno kao i prosle god. moze se igrati protiv njih pogotovo zonom

                          Comment


                          • Originally posted by Young Buck View Post
                            U najboljem slucaju bih ga uporedio sa Pedjom Stojakovicem

                            Pedja je top 5 suter svih vremena, koji crni Dzimer ne mozes ga uporediti ni u ludilu.

                            Comment


                            • Denver se opasno sprema da "napadne" Thaddeus-a, ocigledno su sigurni da Nene odlazi. Young je danas bio u poseti Mile High City-u i Ken kaze da je razgovor protekao odlicno i da se ocekuju dalje akcije.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Bilo bi fino videti CP3 i Howarda zajedno, jel moguce da se to ostvari, znam da Orlando ima igrace koji primaju vise nego sto zasluzuju

                                Comment

                                Working...
                                X