Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2011 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma kakav crni Crawford, J-Rich da legne i milina.
    Afflalo i Mayo su ipak nerealne mete.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • @Mac
      J - Rich

      Ima li realne sanse za to ili su samo lepe zelje?
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Kako kazu "izvori" favoriti smo da ga dovedemo. Spreman je i da prihvati znacajan paycut. Ali, opet... On jeste dobar suter, ali nije shot creator i playmaker kakav treba Derrick-u kao ispomoc kada krenu sa udvajanjima.




        EDIT:
        Caron Butler itinerary: CHI Mon, LAC Mon night/Tue, SAS Tue, NJ Wed, DET Thursday if he hasn't made up his mind yet...
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Pa jedini koji je dobar u kreiranju suta za sebe je Jamal...i naravno J.R. ali od njega nema nista,bar ne do marta

          Comment


          • Ja se iskreno nadam da će Chicago konačno uspeti da reši svoju najbolniju tačku pre početka sezone, a isto tako i da će Miami uspeti da dovede jednu solidnu "peticu" (mada za sada ne vidim koga, čitam da Dalembert ima bolje ponude, da Oden ostaje u Portland-u...) pa da se mlate u punom sastavu.

            @Mac
            Mene interesuje koga bi ti najviše voleo da vidiš na poziciji SG-a u Chicago-u? Znači, da imate da birate koga kod hoćete, koga bi ti doveo? Ko po tebi rešava "sve probleme"?

            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
            sigpic
            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
            - 4xMVP -

            Comment


            • Eh, da su Gar i Pax pametni kao sto nisu, pa da ne dovode nista, mozda recimo Butler-a ili Mac-a za sicu do marta, dok se ovaj som ne bude vratio. E, jeste konjina, mislim da ne postoji igrac koji bi se bolje uklopio, sad si me iznervirao Ljubo.




              EDIT: Bane, Kobe...
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Ne mogu da ukapiram kako se jedan tako normalan i pre svega kosarkaski obrazovan covek lepi za takvog maloumnika,kojem je Afflalo ukrao brdo minuta...

                al ajde

                Comment


                • I ja sam nešto kontao prvu petorku Miami-a pa bih voleo da to izgleda nekako ovako:
                  CP3-Wade-Lebron-LM Aldridge-Howard

                  LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                  sigpic
                  RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                  - 4xMVP -

                  Comment


                  • Kad Afflalo bude bio u stanju da da 52 poena, pa makar i Kinezima, onda mozemo o necemu da pricamo... A, koji to ljubitelj kosarke moze da ne voli onog manijaka i njegovu igru?


                    Sad bez sprdnje, ako si ti spreman da das Denver-u Taj-a i Brewer-a za njega Afllalo-a be my guest.



                    EDIT:

                    The Lakers search for perimeter shooting brings free agent Jason Kapono to their facility for a visit today, league sources tell Y!
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Ja ne volim takve igrace...bez 2 grama mozga

                      Da je normalan,bio bi super star...jebes ti takvu sominu

                      Comment


                      • http://www.youtube.com/watch?v=SoKuFXKguMk

                        Smarate sa ekipama kao sto su Lakers,Bulls,Miami i slicno,spremite se za veliko iznenadjenje sto mogu da naprave mladji timovi ,Minesota,CAVS,Woriors i Portland, a nebih da govorim o svojim Kingsima ali i oni su tu potencijal da budu veliki tim u buducnosti,imaju coveka genija za menadjera generalnog Geoff Petrija,pa kada se pogleda na pleju T.Evans plus ovaj bek Marcus Thornton,prosto je eksplodirao od prelaska u Kingse,da ne zaboravim rukija Jimmer Fredetta koji po meni moze da bude ruki igrac godine,od svih izabranih na draftu on je najbolji suter,a to ce uskoro biti i u celom NBA,da ne preudiciram nista nadam se da ce se za koju sezonu pokazati da sam bio upravu!

                        Comment


                        • Originally posted by papekings View Post
                          http://www.youtube.com/watch?v=SoKuFXKguMk

                          Smarate sa ekipama kao sto su Lakers,Bulls,Miami i slicno,spremite se za veliko iznenadjenje sto mogu da naprave mladji timovi ,Minesota,CAVS,Woriors i Portland, a nebih da govorim o svojim Kingsima ali i oni su tu potencijal da budu veliki tim u buducnosti,imaju coveka genija za menadjera generalnog Geoff Petrija,pa kada se pogleda na pleju T.Evans plus ovaj bek Marcus Thornton,prosto je eksplodirao od prelaska u Kingse,da ne zaboravim rukija Jimmer Fredetta koji po meni moze da bude ruki igrac godine,od svih izabranih na draftu on je najbolji suter,a to ce uskoro biti i u celom NBA,da ne preudiciram nista nadam se da ce se za koju sezonu pokazati da sam bio upravu!
                          Dzimer je sve samo ne NBA igrac, pa ne postoji slovima nijedan igrac kog on moze da cuva, znaci od 15 igraca koliko svaki tim ima u NBA on ne moze nijednog da zaustavi u dve situacije od 5. Portland ne mozes da stavljas u tu grupu kao ni GSW to su timovi za klasu iznad tih mladih i ocajnih.

                          Comment


                          • Shannon najverovatnije napusta LA, zato oni i traze SG-a...
                            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                            Comment


                            • Videcemo sta ce vreme pokazati,ja iskreno verujem Geoff Petriu i siguran sam da radi dobar posao,ko je napravio kingse iz 2000?,pogledaj o kakvom se suteru radi! - http://www.youtube.com/watch?v=xL98m...feature=relmfu

                              Comment


                              • Originally posted by papekings View Post
                                Videcemo sta ce vreme pokazati,ja iskreno verujem Geoff Petriu i siguran sam da radi dobar posao,ko je napravio kingse iz 2000?,pogledaj o kakvom se suteru radi! - http://www.youtube.com/watch?v=xL98m...feature=relmfu


                                Gledao sam ga ja uzivo vise od 50 puta. Niko ne spori da je suter ali cinjenica je i to vrlo jasna da Dzimer nma sta da trazi u NBA, samlece ga bilo koji matchup.

                                EDIT: Adelman je napravio te Kingse. Od tada njihov izvrsni i sportski kadar radi presmesno.

                                Comment

                                Working...
                                X