Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2011 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nigde nema dvojka ali nigde, umrecu. Danas gaze o NFL-u o jucerasnjem ludom danu + Tibou je razvaljen, ocu bre da gledam to! Nadjite mi liiiiiiiiiink! :S

    Comment


    • Originally posted by nick View Post
      ima li nade da nesto nadjemo? bio je kanal na jutubu koji je postavljao sve klipova sa first take-a ... ali je suspendovan zbog copyright-a
      Da, onog su ugasili... Pa live ne moze nista, jedino da se ceka sutra da izbaci neko na youtube-u ono najzanimljivije ili mozes na espn-ovom sajtu da slusas audio (bez slike) celih emisija iz prethodnih dana.
      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

      Comment


      • Originally posted by T-Mac View Post
        Biyombo isplatio 1.6 miliona dolara Fuenlabrada-i i potpisace za Charlotte!
        Tako je bre! Daj da vidimo koliko moze taj mladic.

        Bas mi je drago

        Comment


        • http://www.phstream.com/2010/10/watc...ve-stream.html ?????????????????????????????????????????????????? ???????????????????


          ovo nije to, zasto pise, ubicu se.

          Comment


          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
            http://www.phstream.com/2010/10/watc...ve-stream.html ?????????????????????????????????????????????????? ???????????????????


            ovo nije to, zasto pise, ubicu se.
            Pa lepo rece ja dole da je kec.
            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

            Comment


            • Sad i Arthur izgubljen najverovatnije do kraja sezone, sta je bre ovo...
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Shocker in Sacto: Kings GM Geoff Petrie releases statement saying contract of F Chuck Hayes voided after he failed physical

                Nista od Hayes-a u Sacto-u!
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Kevin Garnett taunting Andrea Bargnani

                  Evo zasto KG nikada nece biti veliki kao mnoge druge velike NBA legende... Ovakvo ponasanje igraca nekada se kaznjavalo neigranjem nekoliko utakmica...Omalovazavanje, podcenjivanje ili bilo kakvo neukusno ponasanje prema protivniku je odlika jaaaako loseg karaktera i od takve licnosti bez obzira na potencijal na kraju uvek ostaje pepeo.

                  http://www.youtube.com/watch?feature...&v=0B8sVQbyHHM

                  Comment


                  • Originally posted by fauna View Post
                    Evo zasto KG nikada nece biti veliki kao mnoge druge velike NBA legende... Ovakvo ponasanje igraca nekada se kaznjavalo neigranjem nekoliko utakmica...Omalovazavanje, podcenjivanje ili bilo kakvo neukusno ponasanje prema protivniku je odlika jaaaako loseg karaktera i od takve licnosti bez obzira na potencijal na kraju uvek ostaje pepeo.

                    http://www.youtube.com/watch?feature...&v=0B8sVQbyHHM
                    on je to skoro poceo , msm od prelaska u Boston je pocelo takvo ponasanje u defanzivi. Poceo je da gubi atletiku a kako bi ostao na svom nivou u defanzivi, on pokusava sa ovakvim stvarima da udje u glavu protivnika...

                    Comment


                    • Originally posted by fauna View Post
                      Evo zasto KG nikada nece biti veliki kao mnoge druge velike NBA legende... Ovakvo ponasanje igraca nekada se kaznjavalo neigranjem nekoliko utakmica...Omalovazavanje, podcenjivanje ili bilo kakvo neukusno ponasanje prema protivniku je odlika jaaaako loseg karaktera i od takve licnosti bez obzira na potencijal na kraju uvek ostaje pepeo.

                      http://www.youtube.com/watch?feature...&v=0B8sVQbyHHM
                      MJ,Payton,Barkley,Miller.....kako li su se oni ponasali prema protivnicima?

                      Comment


                      • Originally posted by trigger View Post
                        MJ,Payton,Barkley,Miller.....kako li su se oni ponasali prema protivnicima?
                        a i to pravi igru zanimljivijom. Nije dzaba KG bio prosle sezone 2. mesto u izboru za DPOY.

                        Comment


                        • Pedja se povlaci! ;)
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Originally posted by T-Mac View Post
                            Pedja se povlaci! ;)
                            Iz kosarke ili iz NBA?

                            Comment


                            • Mislim iz kosarke, cisto sumnjam da bi rekli retiring da je samo iz NBA-a.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Originally posted by T-Mac View Post
                                Mislim iz kosarke, cisto sumnjam da bi rekli retiring da je samo iz NBA-a.
                                Jbg,uzasan pocetak sezone za mene Prvo se povuce Shaq,pa onda Brandon Roy i sad Pedja,koga da gledam ove zesone odose mi sve omiljeni igraci

                                Comment

                                Working...
                                X