Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2011 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Reise sve tu valja osim Millera,verujem da ce svim snagama pokisati da dovedu mladjeg pleja...a imate sta da ponudite sa klupe ;)

    Comment


    • #77
      Da, tu su jos Matthews, Batum, Hernandez, Camby i da ne nabrajam ostale.. i stvarno trebaju da dovedu nekog pley-a, ja bih veleo da dodje ovaj Fredette, ali male su sanse za to izgleda, uglavnom uzimaju pley-a na draftu 100%.
      sigpic

      Comment


      • #78
        Nije Fredette za prvu postavu tima sa takvim potencijalom i takvim stilom igre...tesko cete na draftu pokupiti startnog pleja,ali kroz neki trejd sve je moguce

        Comment


        • #79
          Originally posted by Reise View Post
          Da, tu su jos Matthews, Batum, Hernandez, Camby i da ne nabrajam ostale.. i stvarno trebaju da dovedu nekog pley-a, ja bih veleo da dodje ovaj Fredette, ali male su sanse za to izgleda, uglavnom uzimaju pley-a na draftu 100%.
          Vama bi Harris legao veoma dobro...ili sto je T-Mac pre napisao,trejd u kojem bi Portland dobio Harrisa i Jeffersona.
          sigpic

          Comment


          • #80
            Originally posted by Black Mamba 24 View Post
            Vama bi Harris legao veoma dobro...ili sto je T-Mac pre napisao,trejd u kojem bi Portland dobio Harrisa i Jeffersona.
            Sa njima bi bili sampionski tim,ali sta sve treba da daju za njih...Rudija,Batuma,Odena i pikove po meni

            Comment


            • #81
              Originally posted by Ljuba90 View Post
              Sa njima bi bili sampionski tim,ali sta sve treba da daju za njih...Rudija,Batuma,Odena i pikove po meni
              Mislim da bi se isplatilo.;)
              sigpic

              Comment


              • #82
                Definitivno,a ovima trebaju sg i sf...neka neko kaze celnicima portlanda da pokusaju ovo da odrade

                Comment


                • #83
                  Devin je po meni strasan igrac sa sutem i mozgom i bio bi stvarno sjajna podrska Roy-u, sve je moguce, vidjecemo.
                  sigpic

                  Comment


                  • #84
                    Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Definitivno,a ovima trebaju sg i sf...neka neko kaze celnicima portlanda da pokusaju ovo da odrade
                    A moze i nama neka nagrada...
                    sigpic

                    Comment


                    • #85
                      Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                      A moze i nama neka nagrada...
                      Par miliona bi bilo sasvim korektno

                      Nego Mamba ti mozda znas vise...pricaju ljudi da GSW ne moze u backourtu sa Montom i Stephom i da ce mozda trejdovati nekog od njih dvojice...meni je to bas retardirana teorija

                      Comment


                      • #86
                        Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Par miliona bi bilo sasvim korektno

                        Nego Mamba ti mozda znas vise...pricaju ljudi da GSW ne moze u backourtu sa Montom i Stephom i da ce mozda trejdovati nekog od njih dvojice...meni je to bas retardirana teorija
                        Steph ne ide nigde,ja garantujem.;)
                        A Monta mozda i ode.ali ovog leta tesko...voleo bih da ostanu jos jednu sezonu zajedno da vidim kako ce izgledati,pa ako bude morao ici,neka ide...samo da je isplativo za klub.
                        Pominjao se Kevin McHale kao opcija za trenera,sto mozda i nije lose,mogao bi mozda od Lee-a izvuci ono najbolje.
                        sigpic

                        Comment


                        • #87
                          Pa da,ako neko bude morao da ide to ce biti Monta...A MChale bi super bio,Lee moze mnogo bolje.

                          Comment


                          • #88
                            Ima li neki centar da bi im mogao posluziti,a da ga mogu izabrati kao 11. pika...ili ce morati Veselog?
                            sigpic

                            Comment


                            • #89
                              Mislim da ce Vesely otici ranije...Valanciunas je veoma talentovan centar,ali on ce otici isto ranije...mozda uzmu Farieda koji je u sustini krilni centar,al je zver...mada ja cenim da ce nekog od burazera Morris

                              Comment


                              • #90
                                Ne ide niko od njih dvojice. Ta prica o trejdu datira jos od all star-a. Trejdovati Ellis-a koji je medju najboljim strelcima lige je ludost. Ciste spekulacije... ;)
                                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                                Comment

                                Working...
                                X