Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2011 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    najslavniji nba tim ikada za sad ima dobrog trenera(doc rivers)

    Comment


    • #47
      Originally posted by T-Mac View Post
      Mike Brown novi trener LA Lakers-a!!!

      http://www.csnbayarea.com/05/24/11/S...55343164497477
      Bas su se usrecili sa njim....
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • #48
        E ne mogu da verujem da su uzeli ovog zapca za trenera

        Comment


        • #49
          Originally posted by T-Mac View Post
          Mike Brown novi trener LA Lakers-a!!!

          http://www.csnbayarea.com/05/24/11/S...55343164497477
          Nevidjeno glup potez uprave Lakers-a. Zao mi je Kobe-a i Shaw-a. S njim na celu Lakers-i mogu da zaborave na prsten. Dripci!
          Last edited by Ernesto; 25-05-11, 15:21.
          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

          Comment


          • #50
            RETARDI!

            Na bi me iznenadilo da se ponove sezone 2005-2006
            sigpic

            Comment


            • #51
              U tom slucaju neka se ta sezona ponovi.
              Pa problem nece sa ovim trenerom sezona.Siguran sam da ce biti i sa takvim trenerom medju prve cetiri ekipe na Zapadu, problem ce biti kada pocne plejof i tu najvise mislim na drugu rundu.Zato sto je Braun sa Klivlendom u toj rundi ispao 4 puta.

              Comment


              • #52
                Stvarno su idioti,sad kad hoce sebi gore i treba da ispadnu sto ranije.
                sigpic

                Comment


                • #53
                  Sada ne verujem da ce Brian ostati i raditi i dalje kao pomocni trener...mozda i hoce,ali ne verujem.Tako da se nadam da ce doci u Warriorse.
                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    Lepo bi bilo videti Shaw-a na klupi Warriorsa, ali ne znam kako pored Adelmana, koji ce zbog ugleda biti angazovan .

                    Comment


                    • #55
                      Meni je taj Adelman pogan iz meni nepoznatog razloga. Nesto ne verujem da je on trener za Warriors-e.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • #56
                        Mislim da je Adelman podcenjen trener u NBA-u. Ako se ne varam vec je jednom vodio GS, ne zaboravite da je sjajno vodio Kings-e ali nikako nije mogao da osvoji prsten pored Lakers-a, kasnije je imao sasvim solidne rezultate sa Houston-om ako uzmemo u cinjenicu da su mu glavne zvezde tima bile konstantno povredjene. Tako da mislim da bi on bio sasvim solidno resenje za GS. ;)
                        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                        Comment


                        • #57
                          dobar je adelman kada ima prave igrace za tu njegovu kosarku... bilo bi kul kad bi otisao u gs da ih malo konsoliduje.

                          Comment


                          • #58
                            Asik slomio fibulu leve noge i cak je upitno i njegovo igranje za reprezentaciju ovog leta...


                            I slazem se da bi Adelman bio odlicno resenje za GS, mnogo dobar trener!
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • #59
                              Steta za Asika. Nedostajao je on sinoc Bulls-ima. Noah je odigrao gotovo citav mec i odlicni odbranu, na kraju je i imao problem sa faulovima i bas tada je falio Asik da uskoci. Taj je sinoc bio los.

                              Jes` da sam malo otisao u off ali morao sam zato sto je vezano za Asika.
                              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                              Comment


                              • #60
                                Cetvorogodisnji ugovor vredan 18 miliona dolara, Kobe saglasan sa odlukom, igraci nista nisu znali do bukvalno pre par sati, moguci clan strucnog staba i Ettore Messina!


                                http://sports.espn.go.com/los-angele...ory?id=6587752
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X