Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2011 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Boga mi ce ove sezone da prenose evroligu :S

    hahahaha...moguće je

    A najgore je što niko nema predstavu kad bi lockout mogao da prestane
    How do you know you've found Lebron James' cell phone?



    It vibrates and receives calls, but doesn't have a ring!



    :dw::lol1: :pp:

    Comment


    • Originally posted by T-Mac View Post
      Shaq odlucio da se prikljuci TNT ekipi, mogu slobodno da produze poluvremena na pola sata jer ima da bude ludnica.
      malo li je jedan barkley i jedan smith jos sada i shaq,ne verujem jedva cekam da ih cujem kakve ce sve budalastine izgovoriti,prava ludnica

      kako pisu maccabi je zainteresovan za Amarea sstoudemirea, haha mozda ga i gledamo uzivo u pioniru
      Last edited by miki1; 10-07-11, 22:56.

      Comment


      • Originally posted by Liverpool FC View Post
        Da otvorimo anketu,kada ce poceti sezona 2011/12?
        1, na vreme
        2 oko katolickog Bozica
        3 nakon Bozica
        4 sezona ce biti otkazana

        Sta mislite?
        pod 2. definitivno neki osecaj kao 1999. kad se odigralo 52 ut.u sezoni sto je opet ok za nas gledaoce
        GIFSoup

        Comment


        • "Kada navijači budu ljuti na mene, neće moći da kažu 'mrzim Mir u svetu!' Moje novo ime biće 'Meta', a na poleđini mog dresa pisaće 'Mir u svetu'".
          Artest je dodao da će za vreme "lokauta" igrati za jedan od klubova u Velikoj Britaniji, gde planira da dođe kako bi završio snimanje filma.

          "Ti timovi su loši, ali ako sam već tamo, onda zašto da ne".

          Ron Artest.

          Comment


          • Btw, sad igraci iz Evrope izjavljuju kako zele u NBA, evo sledeci koji se javio je Lorbek.


            http://www.mundodeportivo.com/201107...184581908.html



            Luda kuca nacisto.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Originally posted by T-Mac View Post
              Btw, sad igraci iz Evrope izjavljuju kako zele u NBA, evo sledeci koji se javio je Lorbek.


              http://www.mundodeportivo.com/201107...184581908.html



              Luda kuca nacisto.
              Otkazao reprezentaciji,nece da igra na EP

              Comment


              • Karl Lendri ne dolazi u Evropu jer je kako kaze stedio pare pa ima xd
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Chris Mannix: Talked with a few sources on both sides of the NBA aisle this weekend. Nothing good. No bargaining sessions schedule. Gap huge.
                  Kao sto rekoh...
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Minnesota i zvanicno otpustila Rambis-a...
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Originally posted by T-Mac View Post
                      Minnesota i zvanicno otpustila Rambis-a...
                      Jos na naslovnoj strani na espn a lik je realno moron imao 32-132 za dve sezone, **bem li ti sunce je l moguce, pa mi da smo se skupili sa foruma bolje bi prosli.

                      Comment


                      • Druga strana medalje :

                        http://kosarka.org/main.asp?dir=news&newsid=37972

                        Comment


                        • Originally posted by 3 sekunde u reketu View Post
                          Dobar tekst. Upravo sam na ovo mislio kada sam pre neki dan postavio link i napisao da D-Will ima isuvise optimistican stav prema igranju u Evropi i Turskoj. Ima neko da ga "razbije" kao zvecku na parketu, a onda ce Nets-i lepo da ga se odreknu jer je povredjen i ne moze da igra (jedna od losih posledica igranja u Evropi za NBA igrace).

                          LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                          sigpic
                          RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                          - 4xMVP -

                          Comment


                          • Po meni je ovo kriminal sta je ovaj napisao. Po nekim njegovim komentarima bi se moglo zakljuciti da ce ljudi otici u Irak da ratuju a ne u Evropu da igraju kosarku. To sto on nije uspeo ne moze da se poredi sa "zvezdicama" kako ih on zove. Meni je iskreno muka od ovakvih likova, sto nisu uspeli pa su oni kao neki koji trebaju drugima da pametuju. Gde su ga to cuvali specijalci keve mu? Mlati praznu slamu tu......Zar neko misli da sudije nece na Williams-a gledati kao Boga? Ko sme da se kladi da se nece povrediti od nekog grubog faula? Ej, ovaj idiot poredi Iverson-a i Williams-a, hah, ja bih se pokrio usima a ne solio pamet drugima.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Iskreno,mene ce nervirati to sto im sudije nece nista svirati.Unakazice totalno kosarku.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by D-Wade View Post
                                Po meni je ovo kriminal sta je ovaj napisao. Po nekim njegovim komentarima bi se moglo zakljuciti da ce ljudi otici u Irak da ratuju a ne u Evropu da igraju kosarku. To sto on nije uspeo ne moze da se poredi sa "zvezdicama" kako ih on zove. Meni je iskreno muka od ovakvih likova, sto nisu uspeli pa su oni kao neki koji trebaju drugima da pametuju. Gde su ga to cuvali specijalci keve mu? Mlati praznu slamu tu......Zar neko misli da sudije nece na Williams-a gledati kao Boga? Ko sme da se kladi da se nece povrediti od nekog grubog faula? Ej, ovaj idiot poredi Iverson-a i Williams-a, hah, ja bih se pokrio usima a ne solio pamet drugima.
                                Moze i tako da se gleda ali D ja sam tekst doziveo u fazonu "vise se radi", "manje se placa", "nece vas niko stedeti", ne mozete otici u Evropu i samo se "prosetati" dok traje lockout, zbog vaseg strajka nekome uzimate "hleb iz usta"...
                                A ovo za specijalce i ne znam ti sta vec su gluposti. Mada, covek je igrao za Milano tako da me ne bi cudilo da je imao posla sa mafijom pa da je zbog toga imao pratnju pre i posle utakmice!

                                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                                sigpic
                                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                                - 4xMVP -

                                Comment

                                Working...
                                X