Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2011 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U Ohajo će iz prestonog grada Kalifornije krenuti Izraelac Omar Kaspi, dok će u suprotnom pravcu otići J.J. Hikson. Usput, "konjanici" će dobiti i pravo biranja igrača prvog kruga sa jednog od sledećih Draftova.


    Hikson za Kaspija ?!
    How do you know you've found Lebron James' cell phone?



    It vibrates and receives calls, but doesn't have a ring!



    :dw::lol1: :pp:

    Comment


    • Da, odradjen je trade i zvanicno...

      Nene trazi ugovor od 13+ miliona sto je pitanje da li Denver zeli da mu ponudi, a Sofo ce ostati jos jednu sezonu u Evropi.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Ja se izvinjavam, za ovo stvarno mora novi post...


        BREAKING: Owners have informed players they are locking out. #NBA #lockout

        EDIT:


        Union has no plans to decertify as of now and will continue to negotiate, according to a source. #NBA #lockout
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • posto ne razumem bas dobro engleski,jel to znaci da je lockout stupio na snagu?
          Last edited by .....; 30-06-11, 20:26.

          Comment


          • Originally posted by trigger View Post
            posto ne razumem bas dobro engleski,jel to znaci da je lockout stupio na snagu?
            Da...

            EDIT: Ode Skeen u Asvel...
            I jos
            The Boston Celtics have made a qualifying offer to forward Jeff Green, making him a restricted free agent.
            Last edited by Ernesto; 30-06-11, 20:36.
            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

            Comment


            • nije jos lok aut. od ponoci :P

              Comment


              • Pa Sakramento je tu u realnoj dobiti!Hikson je odlican kosarkas,bolji od Kaspija.

                Comment


                • Au crni Cavsi...mada mislim da je ovo na duze staze odlican trade...jer dobijaju sigurno jakog pika na sledecem draftu koji ce biti nenormalno dobar.Verovatno ce pokusati sa Tristanom da zamene Hicksona,a da Caspija stave odma na trojku...

                  E pa momci ostaje nam da se nadamo da ce do oktobra,novembra lockout prestati

                  Comment


                  • Originally posted by JimJarmush View Post
                    Pa Sakramento je tu u realnoj dobiti!Hikson je odlican kosarkas,bolji od Kaspija.
                    Pa realno nije.
                    Cavsi mogu mozda dobiti i prvog pika sledece sezone od Kingsa.

                    @Ljuba samo sto prije brate.
                    sigpic

                    Comment


                    • Sto pre naravno,bitno je ostati pozitivan i optimistican

                      Ja sam kvazi optimista u ovom slucaju...

                      Cinjenica je da i jedna i druga strana treba da popuste,ali im nekako ne ide...

                      Comment


                      • Kako stvari stoje, dugo cemo cekati na pocetak nove sezone, nece se tako brzo dogovoriti glavesine i igraci.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Dabogda ih kupio neki seik.
                          sigpic

                          Comment


                          • Meni je neshvatljivo da je bukvalno 90% igraca finansijski obezbedjeno za ceo zivot i da ne mogu oni da ispadnu "pametniji" i bar malo popuste,bar malo...Druga je prica sto su uglavnom vrlo glupi ljudi i bankrotiraju par godina posle zavrsetka karijere...Svi znamo da vlasnici nece tako lako popustiti.Tako da se ja uzdam u te divne ljude(igrace).

                            Comment


                            • Svi mi znamo valjda da oni nece pristati na toliko drasticne mere. Jednostavno se znalo da ce doci do ovoga. A, vlasnici koji su propali trebaju jednostavno da se povuku. NBA ce imati neviđene posledice nakon ovoga. Koliko im je samo vremena trebalo da ponovo privuku gledaoce, nikada veca gledanost, nikada vece interesovanje za PO, zar mislite da nece izgubiti sve ovo zbog lockout-a ? Zaebali su se opasno, a to ce nadam se uskoro shvatiti, inace ce se jos vise ukopati.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Grant Hill je rekao da je prosli lockout najbolja stvar koja se ikad desila u NBA...a negde sam procitao da je hokeju lockout mnogo pomogao...Dajte nam bar od decembra NBA,meni i to dosta

                                Comment

                                Working...
                                X