Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2011 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by JimJarmush View Post
    hahahahahaha,evo i slike,kakav je kao neki crnac iz geta na socijalnom...
    [ATTACH=CONFIG]1189[/ATTACH]
    Lici na Joela Anthony-ja.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by T-Mac View Post
      Btw, JR se ofarbao u crveno, mislim da je svima jasno gde zeli da igra naredne sezone...
      U Hjustonu

      Comment


      • Rose nikako ne siluje loptu...svako ko je odgledao preko 10 meceva Bullsa to zna.Pogotovo u prvoj cetvrtini kada samo razigrava saigrace u nadi da ih razdrma i ukljuci u igru.A onda shvati da igra sa ofanzivno limitiranim igracima(izuzev Boozera ponekad,i Denga malo cesce) i krene agresivniji da probija ka kosu i da sutira sa polu-distance i distance.Ali naravno i dalje nastavi da dodaje.

        Comment


        • Originally posted by Ljuba90 View Post
          Rose nikako ne siluje loptu...svako ko je odgledao preko 10 meceva Bullsa to zna.Pogotovo u prvoj cetvrtini kada samo razigrava saigrace u nadi da ih razdrma i ukljuci u igru.A onda shvati da igra sa ofanzivno limitiranim igracima(izuzev Boozera ponekad,i Denga malo cesce) i krene agresivniji da probija ka kosu i da sutira sa polu-distance i distance.Ali naravno i dalje nastavi da dodaje.
          Al' kad ekipa pocne da gubi umesto da dodaje loptu drugima on uzima sve suteve jer zeli da digne svoju statistiku. Verujem da si zaboravio taj podatak...
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Originally posted by T-Mac View Post
            Nece niko nigde dok se ne potpise novi CBA, shvatite to!
            Ovo bi stvarno trebali da imate na umu kada raspravljate o mogucim trade-ovima. Sto T-Mac rece "nece niko nigde dok se ne potpise novi CBA", a kada (ako) se potpise on moze biti tako koncipiran da sve "izvrne naglavacke".

            Btw. vlasnici na jucerasnjem sastanku nisu izglasali lockout ali su dali upravi da radi po volji posle 30.06.2011.
            Stern najverovatnije nece prosirivati pregovore bez lockout-a.
            Novi i poslednji sastanak uprave, vlasnika i igraca odrzace se u Cetvrtak na sam dan isteka CBA koji je na snazi.

            http://www.nba.com/2011/news/06/28/l...s=iref:nbahpt2

            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
            sigpic
            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
            - 4xMVP -

            Comment


            • Originally posted by T-Mac View Post
              Al' kad ekipa pocne da gubi umesto da dodaje loptu drugima on uzima sve suteve jer zeli da digne svoju statistiku. Verujem da si zaboravio taj podatak...
              Kako sam mogao da zaboravim na tu cinjenicu?! Mora taj mvp mnogo jos da uci...

              Comment


              • Ljubo nemoj koristiti tu ironiju, kad ne umes....
                Naravno da nema nista od prelazaka, niti trade-ova dok se ne resi situacija oko CBA. Pitanje je gde ce zavrstiti slobodni agenti, i za koje pare.

                Comment


                • Necu vise

                  Bice ovo dugo,dugo leto za slobodne agente.

                  Comment


                  • Originally posted by Bledi View Post
                    Ljubo nemoj koristiti tu ironiju, kad ne umes....
                    Naravno da nema nista od prelazaka, niti trade-ova dok se ne resi situacija oko CBA. Pitanje je gde ce zavrstiti slobodni agenti, i za koje pare.
                    Iskustvo kolega, iskustvo.

                    Podatak da vlasnici juce nisu iglasali lockout govori u prilog onome o cemu je vec bilo reci ovde, a to je da se njima tacno j**e koliko ce da potrose i da li ce preci Salary (narocito vlasnicima velikih fransiza). Toliko su bogati i mocni da mogu da rade kako im je volja. Medjutim, ocigledno je da se ni oni bas puno ne pitaju oko cele ove stvari.
                    Last edited by Branislav; 29-06-11, 19:46.

                    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                    sigpic
                    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                    - 4xMVP -

                    Comment


                    • Pa to sam ti ja i rekao Bane, zato ovi pacenici sto vode New Orleans, Sacramento i ostale indijance prave probleme svima.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Originally posted by T-Mac View Post
                        Pa to sam ti ja i rekao Bane, zato ovi pacenici sto vode New Orleans, Sacramento i ostale indijance prave probleme svima.
                        Upravo tako. To je onaj jedan od razloga za Hard Cap o kome smo diskutovali, a koji je vezan za fransize koje su finansijsko dno i koje su poslovale mimo svojih realnih mogucnosti pa sada svi treba da trpe zbog njih.

                        P.S. Koga nesto vise interesuje na ovu temu moze pronaci detalje u ranijim postovima koje smo pisali T-Mac i ja u okviru ove teme.

                        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                        sigpic
                        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                        - 4xMVP -

                        Comment


                        • The Portland Trail Blazers have extended a qualifying offer to center Greg Oden! http://www.iamatrailblazersfan.com/A...medium=twitter
                          sigpic

                          Comment


                          • Nene najverovatnije postaje UFA, jer ne zeli da iskoristi opciju i produzi ugovor sa Denver-om na jos godinu dana... al` ce biti otimacine za njegov potpis...
                            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                            Comment


                            • Sta je s ovima iz Denvera, niko ne zeli za njih da igra.
                              Al brate kakav je Portlandu roster za ovu godinu. Samo da ne bude ovog lokauta..
                              sigpic

                              Comment


                              • Nene od pocetka svoje karijere igra za Denver i dobrodosla bi mu promena.Treba njemu novi izazov i pohod na sampiosnki prsten, jer toga sigurno u Denveru u skorije vreme nece biti.
                                Nene u Portland da predje.

                                Comment

                                Working...
                                X